mySafety Sp. z o.o.

Opinie o mySafety Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 20:18
Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie mySafety Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.
Nasturcja 2015-09-13 20:15
Pracuję od niedawna , ale praca na prawdę w porządku. Niewidocznie są podziały na tych co pracują wyżej a na tych co siedzą na słuchawce , przemiła atmosfera , w porządku ludzie , leaderzy pomagają zarówno w przyswojeniu podstawowej wiedzy jak i podczas rozmów. Bardzo rzadko trafiają się rozmowy z niemiłymi klientami , zazwyczaj są to komfortowe bezproblemowe dialogi. Kasa całkiem spoko , bonusy za przepracowanie odpowiedniej ilosci godzin i oczywiście premie od umów. Polecam każdemu kto nie boi się rozmowy z ludźmi !
Siekierebegere 2016-06-28 21:40
Polecam !
EJ 2017-06-05 09:16
Pracuję tu od dłuższego czasu i z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Potwierdzam opinię poprzedniej osoby dotyczącą braku podziałów w zespole. Zawsze wywiązują się ze zobowiązań finansowych na czas, nie ma problemu z wzięciem urlopu w wybranym przez siebie okresie i właściwie ze wszystkim można przyjść, porozmawiać, wyjaśnić. Pracują tu ludzie na swoich=odpowiednich dla siebie stanowiskach i to też wpływa na klimat. Mamy tu też własne wewnętrzne inicjatywy, które umilają nam 8-godzinny czas pracy :)
Zostaw swoją opinię o mySafety Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mySafety Sp. z o.o.