mySafety Sp. z o.o.

Opinie o mySafety Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 20:18
Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie mySafety Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.
Nasturcja 2015-09-13 20:15
Pracuję od niedawna , ale praca na prawdę w porządku. Niewidocznie są podziały na tych co pracują wyżej a na tych co siedzą na słuchawce , przemiła atmosfera , w porządku ludzie , leaderzy pomagają zarówno w przyswojeniu podstawowej wiedzy jak i podczas rozmów. Bardzo rzadko trafiają się rozmowy z niemiłymi klientami , zazwyczaj są to komfortowe bezproblemowe dialogi. Kasa całkiem spoko , bonusy za przepracowanie odpowiedniej ilosci godzin i oczywiście premie od umów. Polecam każdemu kto nie boi się rozmowy z ludźmi !
Siekierebegere 2016-06-28 21:40
Polecam !
EJ 2017-06-05 09:16
Pracuję tu od dłuższego czasu i z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Potwierdzam opinię poprzedniej osoby dotyczącą braku podziałów w zespole. Zawsze wywiązują się ze zobowiązań finansowych na czas, nie ma problemu z wzięciem urlopu w wybranym przez siebie okresie i właściwie ze wszystkim można przyjść, porozmawiać, wyjaśnić. Pracują tu ludzie na swoich=odpowiednich dla siebie stanowiskach i to też wpływa na klimat. Mamy tu też własne wewnętrzne inicjatywy, które umilają nam 8-godzinny czas pracy :)
AM 2017-09-05 20:33
Siemanko, jako, że pracę w tej firmie już zakończyłam mogę obiektywnie wszystko ocenić. Szczerze? Polecam. Zarówno atmosfera pomiędzy pracownikami jak i pomiędzy szefostwem jest jak najbardziej na plus. Ze wszystkimi da się "normalnie" porozmawiać. Jeżeli chodzi o zarobki, tak na prawdę od Ciebie zależy ile zarobisz co moim zdaniem jest bardzo dobre, tutaj plusem jest również to że w każdej chwili możesz weryfikować swoją pensję. Jeżeli chodzi o czas pracy - tutaj nic się nie zmienia 8 godzin, ale nie ma problemu jeżeli musisz wyjść wcześniej czy się spóźnisz. Chłopaki są bardzo wyrozumiali.

Podsumowując, bardzo polecam czy to na dłuższy okres czy na krótszą przygodę.
mhm 2017-09-11 11:45
a jakie jest wynagrodzenie netto ?
Monika W. 2017-09-19 23:50
Firma stanowczo godna polecenia. Wspaniali ludzie i atmosfera w pracy. Co się rzuca w oczy to profesjonalne podejście pracodawcy i zaangażowanie w Twój rozwój w firmie . Przed rozpoczęciem pracy szczegółowo omawiana jest z Tobą treść umowy, warunki współpracy - z czym spotkałam się po raz pierwszy w swojej karierze ;) Liderzy są zawsze dostępni i chętni do udzielania rad, pomocy.

Najważniejsza w tym wszystkim jest kwestia zarobków, co do której też nie miałam uwag. To od Ciebie i od Twojego zaangażowania zależy ile zarobisz. Praktycznie wszyscy w zespole realizują planowany budżet, więc dostają wysokie prowizje. Moje zarobki przez kilka miesięcy pracy osiągały poziom średnio 3-5 tys netto. Z czego byłam zadowolona, ponieważ praca trwała 8 godzin i to 5 razy w tygodniu (bez weekendów ). Pieniądze wypłacane są na czas, a nawet i parę dni wcześniej, co było miłym zaskoczeniem ;)

W trakcie pracy organizowane są czasem spotkania, na których omawiamy projekty, plany budżetowe, ale i śmiejemy się, i rozmawiamy na luzie. Organizowane są też ciekawe konkursy za wysokie wyniki zrealizowane w danym okresie czasu - moje dwie koleżanki wygrały tygodniowe wczasy z Itaką w Grecji, więc warto zwrócić na to uwagę. ;)

Dojazd do firmy w porządku, kilka linii tramwajowych oraz autobusy.

Jedyne czego żałuję to że musiałam się wyprowadzić i zakończyć pracę w tym miejscu. Finalizując, jeśli Ty masz wątpliwości czy podjąć współpracę z tą firmą, czy też nie - nie masz się nad czym zastanawiać. Po prostu się zgłoś :)

Pozdrawiam,
Zostaw swoją opinię o mySafety Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mySafety Sp. z o.o.