Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

kirk

zatrudnilem się rok temu i muszę przyznać że warunki są spoko. Trzeba pracowac uczciwie a złe opinie pisza głównie osoby które albo się opieprzały albo nie dawały rady. Trójke z przodu da sie zrobić bez nagdozin i sobót, jak mam dobry miesiac to 3800 bez problemu.

Benzol

Siema. Jaki teraz są stawki na montera? Trzeba mieć jakieś umiejętności w składaniu?

asmirmonter
@Benzol

Ja dostałem 2500 na start a teraz mam 3400 z dwoma sobotami

@asmirmonter

to podmnie jak ja i mój kolega

Mon

Ale Brutto czy netto??

inzagi
@Mon

netto, na rękę

Bartolo

To że jest umowa o dzieło na start to faktycznie jest to bardzo nie fair i szkoda że nie specjalnie da się z tym coś zrobić ale... to że dostaniesz gdzieś um zlecenie czy o prace nie daje Tobie gwarancji że ktoś po np miesiącu nie powie dowidzenia john :) A ja chciałem zapytać czy ciężko się pracuje ? Jako monter oczywiście, bo ogłoszenie widnieje już jakiś czas i się zastanawiam dlaczego, bo z reguły słyszę dobre opinie o zakładzie.

bolon 1
@Bartolo

Umowa o dzieło jest przez pierwszy miesiąc. Nie ma dużej rotacji tylko bardzo dużo zamówień i produkcja się nie wyrabia dlatego cały czas przyjmują ludzi

Robek

Firma Wiola to jakaś kpina, um o dzieło na okresie próbnym i 9 zl/h na start hahahaha, nie te czasy panowie! Godziny pracy wydłużone o 1h w tygodniu bo tyle roboty ale kasy dac więcej to już nie. Odradzam bo jest wiele lepszych firm w okolicy.

Kawon
@Robek

Bzdura!!jakie 9zl???byles na rozmowie ?bo piszesz bzdury wyssane z palca a dodatkowa godzina owocuje na koniec miesiaca ,zwiekszajac tym samym kwote wyplaty .Nie chce sie robic poprostu co?Masz racje siedz w domu z tel w dloni i hejtuj kogo popadnie ....zarobisz ha ha ha

Jarek
@Kawon

To nie żaden hejt kolegą Robek ma rację kwestia wynagrodzenia to porażka 9zeta na godzinę tak jest wiem bo też tam chwilę pracowałem,lepiej omijać z daleka tych cwaniaków.ha ha ha

PiP
@Jarek

9zl/h???chyba w 2014r......

Robek
@Kawon

Robiłem w takich miejscach i warunkach że Ty po tygodniu byś zrezygnował i poleciał do mamusi wołając ratuj! ze łzami w oczach :) Ale nie będę sie poniżał do Twojego poziomu bo jak to się mówi "uderz w stół..", szczególnie jak się nie ma argumentów do obrony. Dodam że oczywiście ciuchy robocze we własnym zakresie. Za więcej robiłem 5 lat temu w ochronie na sklepie. I ciuchy miałem już na okresie próbnym :) A w woli przypomnienia mamy w tej chwili stawke minimalną 14,70 brutto i zawsze mogę zgłosić sprawę gdzie trzeba. Pozdrawiam

bonzo
@Robek

to zgłoś internetowy szczekaczu widocznie nawet na 10zł za godzine sie nie madawałes

taa, kolejny bajkopisarz. Pewnie z konkurencji :D

Mon
@Kawon

Robiłem we Wioli jako monter 10 lat temu, były wtedy wypłaty do ręki. Zabrali mnie do wojska, do dzisiaj nie dostałem wypłaty za ostatni miesiąc i nazbieranego urlopu za prawie 10 miesięcy pracy. Szef to taki dziad, że nawet do dziś się nie pofatygowal żeby mnie chociaż po adresie znaleźć i wrzucić kopertę do skrzynki z zaległymi pieniądzami. Dziś to bym poszedł do niego bo nie zapomniałem nic z tego co się sam tam nauczyłem, ale iść znowu w to dziadostwo to się odechciewa

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Mag135

Witam na jaką stawkę można liczyć na początku jako spawacz mag135 netto? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edyta

Zrobię tam porządek

Spawacz Dobromir

Robię już drugi rok jako spawacz i też nie narzekam, 4 przodu co miesiąc jest

Van Helsing
@Spawacz Dobromir

za ile godzin w miesiacu?

@Van Helsing

za 160 , nagdodziny i soboty płatne osobno

Vacław

Mi się tutaj podoba. przez 2 lata miałem 5 podwyżek i teraz za pełen etat 3 tys bez problemu. Z nadgodzinami i Sobotami niekedy nawet 3700. Praca nie jest jakos specjalnie trudna, trzeba umiec posługiwać się elektronarzędziami, wietraką i szlifierką czasami. Przyczepy składamy z gotowych elementów które przygotowują inne ekipy. Wszystko tutaj jest poukładane, trzeba tylko chcieć pracowac a nie robić przerwę na fajkę zo godzinę i jak ktoś uczciwie pracuje to na pewno z warunków i wypłaty będzie zadowolony bo ciężko znaleźć podobną firmę z tak dobrymi warunkami pracy.

asmirmonter

Ja pracuje trzeci miesiąc i trochę sie dziwie jak czytam te negatywne opinie szczególnie o zarobkach. W kwietniu miałem 2500zł, w Maju 2800 a w Czerwcu już 3 tys netto na rękę. Warunki pracy spoko, nowa hala, teraz nowa spawalnia powstaje. Widać że sporo się tu inwestuje a nie tylko trzepie sałate :)

lorenzo
@asmirmonter

A ciężko tam się pracuje i czy jest jakiś dojazd z Katowic ?

Yna

Jakie są godz pracy?

@lorenzo

jak podniesiesz 20kg to dasz rade, wszystko jezdzi na wózkach widłowych albo paletach. Strngmanem byc n ie musisz :)

Yna

Witam w jakich godzinach się pracuje w wioli?

@Yna

6-15

Golfgti

Pracuje od roku i oprócz dużej ilości nadgodzin (jak ktoś chce) to nie narzekam bo dodatkowa kasa leci. Wypłata zawsze na czas ostatniego dnia miesiąca. Warunki dobre są prysznice, szatnia a jak jest ciepło to altanka gdzie można zjeść śniadanie. Zarobki też ok, trójkę z przodu można mieć za pracę bez sobót i nadgodzin. Wcale tak cieżko nie jest, ramy jeżdzą na wózkach albo na suwnicy i dźwigać nic nie trzeba.

Wacław

Spoko firma to i praca dobra. Pracować trzeba ale w każdym razie polecam.

Emigrantka

Pracowałam przez chwilę w firmie Wiola jest to fajne miejsce ! Niestety zrezygnowałam z pracy tam z przyczyn nie miejscach nic wspólnego z pracodawca szef fajny ludzie normalni a każdy kto zaczyna tu pracę wie na jakich warunkach podejmuje współpracę negatywne opinie wypisują cyckajace cycusia mamusi nierobole... Tyle w temacie...pozdrawiam nowa hale i plandekownie :) Polecam jest ok jak na warunki polskie nie narzekajcie

Bobek

Siemanko. Pracowałem w tej firmie w 2008 roku, potem poszedłem do woja i nigdy nie wróciłem. Fajna praca przy składaniu przyczepek. Można sie troche nauczyć

zoltan

Spoko robota, tylko nieroby tu płaczą

pedro_rodrigez_junior

Ale premie poszły za Marzec, 8 stówek ekstra wpadło a tym co nie robia sobot i nagdaodzin to cos cienko slyszalem :D:D:D

KlosArd
@pedro_rodrigez_junior

Serio tak dużo się tam dostaje?

tenke

wedlug mnie nie jest zle- a pracuje juz jakis czas w wioli, zalezy gdzie trafisz, ale tez zalezy lubisz pracowac- z tego co zauwazylam to ludzie przychodza zeby sie nie napracowacc, mysla ze posiedza i do domu jednak prawda jest inna- po to sie idzie do pracy zeby cos robic.. teraz robi sie po 9 gozin ale to juz sie nie dlugo zmienie- i beda narzekania ze za malo kasy bo nie ma nadgodzin- nie da sie wszystkim dogodzic, a kasa jaka jest- wydaje mi sie ze az tak tragicznie nie jest jak tu sie wypowiadaja.. w wielu firmach placa mniej. To juz zalezy od nas samych czy chcemy miec prace, czy siedziec w domu..

bonusbgc

Robota i zarobki całkiem ok, tylko to wstawanie na 6 rano :/

ulf

Ja też sobie chwale i nie wiem skąd te źle opinie. Pracuje już 4 lata jako spawacz i 4 z przodu zawsze jest :)

Miszcz

Praca jak praca swoje trzeba zrobić ale warunki i wynagrodzenia są spoko. Trójka na czysto co miesiąc a pracuje drugi rok

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów