AL ENERGIA

Opinie o AL ENERGIA

ANDRZEJ MAJAK 2009-05-27 07:42:31
FIRMA BARDZO RZETELNA SOLIDNA I DBAJACA O PRACOWNIKA
anonim 2011-03-16 22:57:39
chyba nigdy nie pracowałeś w AL Energii w Niemczech. Pani Langer w żywe oczy okłamuje pracowników z wypłatami, mają umowy w których jest stawka godzinowa a wypłacają niby z akordu o którym nikt nie wie a i umowy są podpisywane jak im czapka stanie. Pani Alicja jest tak perfidna że nawet potrafi zabrać pieniądze z ULAK-u czyli urlopu niemieckiego.
były pracownik 2013-02-17 12:19:54
[usunięte przez moderatora] .Pracowałem tam i mam jak najgorsze zdanie o tej firmie.
[usunięte przez moderatora] Odradzam pracę w tej firmie.
Andrzej Majak 2013-05-20 20:52:46
Ja pracowałem tak kilka lat i nie narzekam,z chęcią wrócę tam pracować.Wasze opinie to wasza sprawa tylko dlaczego nie macie odwagi sie podpisać? najlepiej jest kogos opluć i zdeptać.Zarób tyle w Polsce i pokaż naprawde pracodawcow bez skazy.Zyczę powodzenia w Powiatowym urzedzie pracy
kariera 2014-08-12 13:15:17
Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com
gulczas 2015-01-27 08:17:58
Pracowałem dwa miesiące i z wielką ochotą wrucę
ula 2016-05-17 22:12:05
ja chcę wejść pierwszy raz i nie lękam się. Instalacje energetyczne i ciepłownicze to wiem że jest trudna branża, wymagająca bardzo, ale sądzę że dam sobie radę bo motywuje mnie to jak wysokie macie wynagrodzenia. ciekawe tylko czy kobiety zatrudniacie
Zostaw swoją opinię o AL ENERGIA - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AL ENERGIA