Opinie o Al Energia Gerhard Langer w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Al Energia Gerhard Langer. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Al Energia Gerhard Langer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Al Energia Gerhard Langer w Olsztyn

Pracowałem 10 miesięcy ,praca 10 h plus soboty 6-7 h co 3-4 tygodnie zjazd do domu ,wypada 1000 e miesięcznie .Niby akord ale nie do końca ....20 lat temu mogło byc ...

Aneta Nowy wpis
@były pracownik

Dobrze zrozumiałam, że 1000 euro to pensja w Al Energia? A są jakieś dodatki do tego?

Pracodawca Nowy wpis
@były pracownik

Bzdury!!!!!! Praca na budowie jest w systemie 9-cio godzinnym , a w soboty 4,5 godz. Podstawowa stawka to 11 Euro netto, ale zaangażowani fachowcy otrzymują więcej , nawet do 13 Euro. Ten, kto to pisał jest albo skończonym kretynem albo konkurencją. Totalne bzdury. Jest jeszcze możliwe, że to jeden z alkoholików, który został wyrzucony z firmy.

Pracownik Nowy wpis
@Pracodawca

Zgadzam się, jak ktoś jest leń to nim zostanie nikt nie płaci za leżenie.

gulczas

Pracowałem dwa miesiące i z wielką ochotą wrucę

Kandydat Nowy wpis
@gulczas

Pracujesz może tam ? Albo ktoś znajomy ?

Mariusz

Jak się tu pracuje?

Noname

Ta firma jedne wielkie (usunięte przez administratora) Człowiek zamiast jechać do pracy jedzie do (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) po 10h tylko po to żeby ciebie ojebali na kase przy wypłacie. Szef to (usunięte przez administratora) obiecuje złote góry a w rezultacie (usunięte przez administratora) dostajesz. Kierownicy to (usunięte przez administratora) złamane. Gorąco nie polecam iśc do tej firmy pracować, no chyba że lubisz jak cie w (usunięte przez administratora) robią, twój wybór.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Al Energia Gerhard Langer spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aneta

Aktualnie firma poszukuje pracowników budowlanych. Jest to praca za granicą, lecz nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Co jako obecni pracownicy AL ENERGIA możecie powiedzieć o tym jakim pracodawcą jest firma? Jak wyróżnia się ona na tle innych pracodawców z branży? Wasze odpowiedzi mogą być cenne dla osób, które rozważają przesłanie swojego CV.

ula

ja chcę wejść pierwszy raz i nie lękam się. Instalacje energetyczne i ciepłownicze to wiem że jest trudna branża, wymagająca bardzo, ale sądzę że dam sobie radę bo motywuje mnie to jak wysokie macie wynagrodzenia. ciekawe tylko czy kobiety zatrudniacie

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

Andrzej Majak

Ja pracowałem tak kilka lat i nie narzekam,z chęcią wrócę tam pracować.Wasze opinie to wasza sprawa tylko dlaczego nie macie odwagi sie podpisać? najlepiej jest kogos opluć i zdeptać.Zarób tyle w Polsce i pokaż naprawde pracodawcow bez skazy.Zyczę powodzenia w Powiatowym urzedzie pracy

[usunięte przez moderatora] .Pracowałem tam i mam jak najgorsze zdanie o tej firmie. [usunięte przez moderatora] Odradzam pracę w tej firmie.

chyba nigdy nie pracowałeś w AL Energii w Niemczech. Pani Langer w żywe oczy okłamuje pracowników z wypłatami, mają umowy w których jest stawka godzinowa a wypłacają niby z akordu o którym nikt nie wie a i umowy są podpisywane jak im czapka stanie. Pani Alicja jest tak perfidna że nawet potrafi zabrać pieniądze z ULAK-u czyli urlopu niemieckiego.

ANDRZEJ MAJAK

FIRMA BARDZO RZETELNA SOLIDNA I DBAJACA O PRACOWNIKA

Zostaw merytoryczną opinię o Al Energia Gerhard Langer - Olsztyn

• Jak się pracuje w Al Energia Gerhard Langer?

Zobacz opinie na temat firmy Al Energia Gerhard Langer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Al Energia Gerhard Langer
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Poprzeczna 11A
    10-282 Olsztyn