BAPA Conference Service Sp.z.o.o

Opinie o BAPA Conference Service Sp.z.o.o

a może 2011-02-08 09:20:14
a może na tak pracowitych i rozgarniętych pracowników ( nie obrażając
tych którzy pracowali i pracują na tych z miodem w uszach)
Lepiej ich dobre wychowanie zostawić bez komentarza a nazwiska
podać do publicznej wiadomości co by każdy wiedział co to za ideały
godne naśladowania,budujące wizerunek polskiego pracownika.
anonim 2011-06-06 13:08:31
Niestety sytuacja w obu omawianych firmach nie uległa zmianie. Nie wypłaca się pensji pracownikom ( pod pretekstem trudnej syt. finansowej lub nie należycie wykonanej pracy),( usunięte przez administratora ) A żeby tego było mało pomawia się jeszcze wszystkich dookoła o spiski i działanie na szkodę ( usunięte przez administratora ) Nie dajcie się zwieść bujnym opowieściom( usunięte przez administratora )obiecywanym zyskom i kontaktom, za kilka miesięcy pracy zostaniecie bez zaległej pensji i opłaconych składek do zus i us.
tomek 2014-09-04 16:22:11
@anonim a nie wiesz czy w końcu rozwiązała się ta sytuacja jakoś czy nie bardzo, bo w sumie nie wiem czy ta firma upadła już, czy właściciel się w końcu zmienił czy co się stało dokładnie z nimi, jak sytuacja się potoczyła, bo nie moge nigdzie znaleźć z nimi kontaktu żadnego teraz i chyba mam złe przeczucia
Zostaw swoją opinię o BAPA Conference Service Sp.z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAPA Conference Service Sp.z.o.o