Opinie o Biuro Plus "AS OFFICE" w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Plus "AS OFFICE". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Plus "AS OFFICE" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Plus "AS OFFICE" w Będzin

Czy nowo zatrudnione osoby w Biuro Plus "AS OFFICE" otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dora Nowy wpis

Pierwsza umowa jest na okres próbny, po 3mies. Umowa o pracę.

@Dora

Czy po przejściu okresu próbnego umowa o pracę jest podpisywana na czas nieokreślony? Czy może są stopnie, typu umowa na rok, kolejna na dwa itp.? Są tu może jacyś pracownicy, którzy przepracowali np. 10 lat lub więcej?

adm

Jesli ktokolwiek bedzie tam chcial pracowac z informatykow to niech uwaza,praca wbrew przepisow bhp bo w serwerowni, nie dosc ze halas szkodliwy dla sluchu to temperatura ponizej 20stC. Oczekiwania kosmiczne, a czepia sie drobnych szczegolow, widac bylo jak biedak byl wykonczony zdrowotnie,a potem zastraszany ze jak wezmie L4 to wyleci......Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!

@adm

A ile chcesz mieć stopni w serwerowni?? Ubierz się ciepło i tyle, taki z Ciebie informatyk i admin a nie jesteś świadomy że w serwerowni ma być zachowana właśnie niska temperatura? tym bardziej Twoje uwagi o L4 są niewiarygodne.

Piotr Nowy wpis
@Piotr

Jeśli chodzi o Po to jest to wiarygodne bo ja się z tym sama osobiście spotkałam bo pracowałam tam przez 2 lata.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Biuro Plus "AS OFFICE"? 19 września na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Fakturzysta. Ktoś z Was aplikował?

...

Na stronie gowork wisi to samo ogłoszenie ze stawką 2800zł. Najniższa.

Jan
@...

2800 zł brutto, czy netto? Bo jak netto to wcale nie najniższa. Myślisz, że ogłoszenie jest jeszcze aktualne i można aplikować? Rozmowa jest online, czy normalnie w biurze?

...
@Jan

Brutto. Na gowork cały czas wisi, więc można próbować aplikować. Ale radzę dobrze przemyśleć.

Kermit
@Jan

Rozmowa w biurze a pensja brutto niestety.

Patryk

Witam, Poszukuje kontaktu do p.Andrzeja..Bardzo prosze o jakis adres email.. cokolwiek. Pozdrawiam

Magazynier

Pani kierownik, która przesiaduje w dziale handlowym jest bardzo uparta i przekonana o swojej wyższości nad pracownikiem. W jednej chwili i bez wahania jest w stanie podeptać twoje marzenia. Zakład działa tylko ze względu na zatrudnianie osób z grupą inwalidzką, bo pracodawca odprowadza minimalne składki oraz dostaje dofinansowanie z PFRON dzięki czemu ma pracownika praktycznie za darmo. Jeżeli masz jakąkolwiek godność to nie polecam tego miejsca. Zarobki jak w każdym Januszex-ie czyli minimalna krajowa.

Ogólny przebieg kariery

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
dfgh

hej hej wam przede wszyskim @Monter uwazam ze taka osba powinna miec odpowiednie dosiwadczenie w pracy z ludzmi przeciez wlasnie on musi byc fachowcem profesjonialista skoro bedzie doradzc innych ludziom no i poninien tez byc raczej wiarygodny prawda? :)

heyka

Kolego, Pandy to przeżytek. Chyba bardzo dawno nie pracowałeś tam, bo ja widzę nowe auta, fajne.

er
@heyka

Nowe, fajne auta. A podstawa, też nowa, fajna?

Umowa zlecenie 1300 zlotych podstawy stara rozpadajaca sie Panda marki Fiat. Polecam poszukac czegos konkretniejszego chyba, ze musisz od zaraz cos zlapac. Ja osobiscie nie polecam

admin_z_innej_firmy

Informatycy nie pracuja w serwerowniach :) Serwerownia to powinno byc osobne pomieszczenie.

Sarko

Ja też polecam szkolenie z Go Workiem.Są solidni i łatwo znajduje się pracę.Teraz zresztą nie ma bezrobocia a te 5% zawsze będzie bo to stała tzw leniwa. Zresztą nikt nikogo nie zmusza siedzieć w jednym miejscu trzeba szukać nowych wyzwań. A jak się jest pewnym siebie to trzeba zakładać firmę.teraz są fajne ulgi na ZUS i to się też opłaca.pamiętacie co kazek obiecał? zrobił ten projekt,charuje jak wół i ma.

szopka

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNKÓW

były PH

i znów rekrutacja - to już 4 PH na Dąbrowie i 4 na Jaworznie - szerokim łukiem

Były PH

w tym roku było już trzech mandżerów, i 12 przedstawicieli na 4 regiony sprzedazy ,,,, i potwierdzam zarządzanie poprzez krzyki .... sprzedaż leci na łeb i szyję ... i .... najwięszym hitem sezonu 2014 był zakpup do sprzedaży kubków EURO 2012 - poprostu strzał w lukę rynkową,,, gdyby nie piniądze z PFRON to po firmie

someone

Pracowalem jakis czas temu w BP AS, nie polecam nikomu, chyba ze chce popracowac pare miesiecy szukajac jednoczesnie innej pracy, kasa marna jak cholera, szefowa ktora wydziera sie na pracownikow. Przedstawiciele, na premie w tej firmie nie liczcie, jak juz dostaniecie to grosze ktorych premia bym nie nazwal. Ciagla rotacja o czyms swiadczy...

Ahim

Dajcie sobie spokoj... auto stara zedezolowana Panda. Jeszcze auto ktore dostalem totalny syf i smrod w srodku. Kasa marniutka... pracowalem tam 3 tygodnie zeby zapelnic pusty czas do objecia stanowiska w innej firmie. I kazdemu tak polecam. W ofercie pracy pisza ze szkolenia sa... pfffffff smiech na sali. Ciekawe kto tam ma szkolic, bo takiej osoby tam nie spotkalem. Praca na takich warunkach dobra na start zeby sie obyc z fachem przedstawiciela, doswiadczonym proponuje poszukac gdzies indziej. Pozdrowionia dla Biuroplus Katowice

admin

Obecnie ja jestem tu informatykiem i nikt mi nie każe pracować w serwerowi. Bo zimno i hałas? Mogę siedzieć w innym pokoju, to tylko kwestia dogadania. Poprzedniego informatyka nie widziałem, więc nie mogę się odnieść do stanu jego wykończenia ale mnie nikt nie zastrasza wyrzuceniem za L4.

Janek

Co ja widzę, już za pisanie prawdy sądem straszą.

nick
@Janek

mirjam już nie będzie straszyć. Od dłuższego czasu chodzi z podkulonym ogonem.

?

Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne. opinii o byłych pracodawcach. Niejednokrotnie ich niezadowoleni klienci lub pracownicy nie skąpią komentarzy, które odbiegają od rzeczywistości. art. 216 § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Państwo nie mają świadomości co piszą ale zapewniam że sprawą zajmują się już odpowiednie organy ścigania.

trwet

hehe...to jest włąśnie ten nowo otwarty kompleks handlowy jeden z najbardziej szanujących pracowników z wyspecjalizowaną kadrą poGRUP(a)owaną ;D

cde

Tak,dokładnie tak!

PIP to chyba sobie zapomniał,albo sprawdza powierzchniowo w stylu okey wszystko się zgadza następny

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Plus "AS OFFICE" - Będzin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Plus "AS OFFICE"?

Kandydaci do pracy w Biuro Plus "AS OFFICE" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Plus "AS OFFICE"