Opinie o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Plastics Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastics Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

Koszerny

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, nie mała, więc stabilność pracy dla kogoś, kto potrzebuje stałego dopływu gotówki jest bardzo ważna. Czasami (wiosna-lato) są trudne momenty, bo budowlanka rusza, ale po pewnym czasie można do tego przywyknąć

@Koszerny

Piszesz o stabilności pracy. Czy umowy zawierane z pracownikami są równie trwałe i długoterminowe i na jakie kontrakty mogą liczyć nowo przyjęci pracownicy? Pojawiły się nowe ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska: przedstawiciel handlowy, specjalista do spraw zakupów i specjalista do spraw rozwoju produktów. Szczegóły oferty można znaleźć pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/plastics-group-sp-z-o-o,143789.

Przemuś
@Koszerny

Zgadzam się zdecyowanie. Może nie są to super kokosy, ale też nie musisz padać(usunięte przez administratora) jak w innch firmach gdzie pracowałem po 12 godzin dziennie i ciągle było mało. Tutaj 8 godzin(usunięte przez administratora) Jak się szuka stabilnej i wyplacalnej firmy to jest ok

jack
@Przemuś

miałem nic nie pisać, ale przemuś trochę mnie sprowokował, pracowałem w plasticsie i uważałem, że nie jest to włąsciwe miejsce. Dzisiaj zmieniłem już dwie roboty po tym i muszę powiedzieć, że wspominam tą pracę z uśmiechem i dobrymi wspomnieniami. W mojej kolejnej firmie spotkałem się z szefem, który nie szanował człowieka, pomiatał każdym i w zależności od dnia i humru nie wiedziałeś czy będziesz pochwalony czy zmieszany z błotem bez powodu, wytrzymałem rok. Kolejna to piękne opowieści na początku co i jak będzie jak się zatrudnię i ile to nie zarobię a poźniej okaząło się, że nie dostanę premii bo to kiedyś był już klient 6 lat temu i mi się nie należy, innym razem że to klient syna szefa i też mi zabrali, a jeszcze innym razem, że klient wpłacił nie na to konto tylkona inne (również firmowe) i też nie dostałem kasy. Wytrzymałem 5 miesięcy. Dlatego pracę w Plasticsie oceniam na bardzo uczciwą i stabilną.

Grunty i ziemie
@Koszerny

Nie wiem jak wy ale jak mi ktoś pisze ugruntowana pozycja od jednoosobowej działalności po mega korporację to mnie gotuje takie nazewnictwo. Tak tez gruntować można ale ścianę. A firma może mieć stabilna pozycję lub być zaufana:)

Specjalista
@Grunty i ziemie

Widać że nawet nie znasz historii PG a komentujesz xd ja tam PG dobrze wspominam :p

Stefan

@Grunty i ziemie A wiesz coś może o firmie skoro tu jesteś? Prowadzą teraz nabór pracowników?

TS

Firmie zależy na tym żeby pracownik od początku czuł się dobrze. Pracuję drugi tydzień i takie mam odczucia. Trochę korpo ale jednak dominuje mentalność firmy rodzinnej. To chyba dobrze?? Będę dzielił się swoimi spostrzeżeniami na bieżąco. Tomcio Paluch

Witam, na jakie zarobki może liczyć Handlowiec stacjonarny? Czy można liczyć na pomoc już doświadczonych pracowników?

Specjalista Ds. Zakupów

Rozmowa składała się z dwóch etapów- 1. zadanie na czas - rozplanowanie działań przyjęcia towaru w magazynie 2. rozmowa z rekrutem i sprawdzenie umiejętności

1) MS Office, Excel - rozwiązanie zadania i sprawdzenie umiejętności oraz tworzenia formuł (zaawansowanych, ale nie było np. tabeli przestawnych) 2) język - wywiad po angielsku , bardzo szczegółowo opowiedzieć o sobie i doświadczeniu zawodowym oraz ,nietypowo, ( np. wymienić pięć nazw gatunków drzew, ryb, ptaków)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Specjalista

A ja powiem tak... Robisz swoje to masz spokój... Tak jak wszędzie. Pracuje tu już 9 rok. Średnio 3 lata trwa zrobienie dobrego rynku reszta to już punktowanie małymi i średnimi klientami. Co do prezesów hmm jak dla mnie pan W. (usunięte przez administratora) szef... Doradzi pomoże a i też opitoli bo przecież nie może być ciągle pięknie. Zarobki uzależnione od stanowiska. Ale spokojnie do się wyżyć. Jedynie co trochę mnie denerwuje to flota. Autka z małym silnikiem a trasy dalekie :) pozdrawiam wszystkich pracowników no i szukających pracę :) i ostatnie co napisze wszędzie jest dobrze gdzie nas niema :=

Mariusz

Ja pracowałem na magazynie i faktycznie byłem osobą niedoświadczoną, więc dla mnie to była możliwość, aby popracować w większej firmie i zobaczyć, jak wygląda temat. Miałem kłopot ze znalezieniem pracy, a jakoś nie uśmiechała mi się praca w dyskoncie, więc wybór padł na Plastics. Praca do najłatwiejszych nie należy, trzeba zasuwać i często ręce bolą, ale nie narzekam. Podejście przełożonych OK

Grześ

Jeśli chodzi o pracę biurową, to można trafić lepiej. Są działy gdzie ludzie pracują latami i są takie gdzie są ciągle nowe twarze. Plusem jest chyba tylko wypłata na czas. Minusów zbierze się więcej niestety: ciągłe jakieś blokady na komputerach. Nie, nie Facebook, ale fachowe strony na których trzeba szukać materiałów na temat sprzedawanych produktów są blokowane, a odpowiedź IT jest na Berdyczów. Niedopracowany system w którym należy wprowadzac dane, niejasny system premiowania, całkowity brak socjalu co dzisiaj jest raczej niespotykane, braki kadrowe na wyższych stanowiskach i brak ciągłości zatrudnienia na danej pozycji. Jeden wielki bałagan związany z dokumentacją, w ogóle nie ma kogo zapytać czego i gdzie szukać. Prezes jest pomieszaniem człowieka wszystkowiedzącego i zagubionego jednocześnie. Wiceprezes chyba niewiele może, ale wszystko obieca. Ryzyko można podjąć, ale tylko wtedy jak inne opcje odpadną. Na pewno nie jest tragicznie, ale to są zdecydowane dolne rejony jeśli chodzi o Warszawę.

Halina
@Grześ

Napisz proszę czy firma dopuszcza pracę w systemie home office? Jeśli tak to jak często?

Czy Plastics Group narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

beny

Nie

Według mnie negatywne opinie na temat firmy i pracy handlowca (która de facto do najłatwiejszych nie należy) są nie do końca takie, jak opisano. Praca łatwa nie jest i firma tu nie ma co się oszukiwać wymaga po prostu zaangażowania i sprzedaży, ale tak jest w każdej branży. Ja w sprzedaży ogólnie pracuję ponad 10 lat, w Plastics przepracowałem też kawałek czasu i nie dało mi się odczuć, że firma tylko wymaga i nic nie daje, że nie ma wsparcia sprzedaży itd. Nie wychwalam firmy, ale też nie neguję jej podejścia do pracowników

@Michał

Skoro miałeś okazję pracować w tej firmie, to mógłbyś wymienić pozytywne aspekty, których doświadczyłeś w tym miejscu pracy? Chciałbym mniej więcej dowiedzieć się, jak wygląda praca w tym miejscu.

Super Mario

Nie polecam pracy w PG z kilku powodów: 1 Bardzo niska kultura organizacyjna 2 Brak szkoleń miękkich i możliwości rozwoju kompetencji 3 Słaby system motywacyjno- premiowy 4 Pan prezes "kapitalista" w negatywnym tego słowa znaczeniu. Cwaniakuje i nie dotrzymuje słowa 5 Firma jest przechowalnią dla osób słabych i średniaków. 6 Gigantyczna wręcz rotacja... a firma to nie szyld a ludzie

Czesław
@Super Mario

W trzecim punkcie swojej wypowiedzi napisałeś o słabym systemie motywacyjno-premiowym. Mógłbyś rozwinąć ten punkt swojej wypowiedzi? Jak on faktycznie wygląda? Oferowana jest premia uznaniowa, czy może jasna i przejrzysta? Ciekawi mnie również szósty punkt Twojej wypowiedzi, dlaczego tak jest, że w firmie Plastics Group panuje tak duża rotacja? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

szupełek
@Super Mario

Firma bardzo dobra, choć jak każda ma swoje wady. Ogólnie dla mnie bardzo dobry okres, miałem możliwość wejścia w branżę materiałów budowlanych i do tego sporo kontaktów z klientami, na czym mi zależało. Płacowo nie narzekam, jak ktoś sprzedaje tyle ile powinien to nie ma problemów ????

@szupełek

Miło czytać opinie osób, które są zadowolone z pracy w firmie Plastics Group. Przypuszczam, że zajmujesz stanowisko sprzedażowe w tej firmie. Mógłbyś uzupełnić swoją opinię o informację, czy mogłeś liczyć na pomoc i wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia? Ciekawi mnie to.

Ciekawy

Proszę o rzetelną i wyważoną informację na temat pracy w centrali w Warszawie. Jaka jest atmosfera, warunki i godziny pracy itp. Czy tylko na stanowiskach handlowych jest tak duża rotacja, czy też na innych stanowiskach np. w księgowości, logistyce, HR ... również?

Zofia
@Ciekawy

Skąd czerpiesz informacje dotyczące dużej rotacji w firmie Plastics Group. Już jeden użytkownik tego serwisu wspominał coś na ten temat, jednak ostatecznie nie udzielił odpowiedzi na to pytanie. Jest to kwestia bardzo istotna, gdyż należałoby zweryfikować tę tezę jako fakt, bądź jednostronną opinię.

Szczęśliwy pracownik

Super praca, dobre warunki finansowe, wsparcie przełożonych, Moje sugestie dla Plastics Group: Oby tak dalej w tym dobrym kierunku Lubię atmosferę w Plastics Group za: Atmosfera w pracy

Cezar

Potwierdzam dobre opinie o pracy dla handlowców. Prosta praca to nie jest, ale jak ktoś faktycznie porządnie podchodzi do tematu to się utrzyma i zarobi. Tak więc moi drodzy po prostu trzeba od początku się przykładać, wtedy nie będzie kłopotów. Kasa zawsze na czas i fajni przełożeni

@Cezar

A jak wygląda kwestia szkoleń? Czy Plastics Group to miejsce, w którym handlowiec może podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Napisz proszę, jak wyglądają realia pod tym kątem, ponieważ wiele osób wybierając miejsce przyszłej pracy bierze pod uwagę, czy można się tam wiele nauczyć i wzbogacić CV. Myślę, że będą zobowiązane za informację na ten temat.

rozważam
@Cezar

jakiej podstawy mozna sie tam spodziewać ? jakich prowizji ? średnio.... Nie musi byc idealnie co do złotówki

Irena
@rozważam

Chciałabym umieć odpowiedzieć na Twoje pytanie, jednakże nie jestem zatrudniona w Plastics Group. Pozostaje nam cierpliwie poczekać, aż ktoś inny zechce opowiedzieć o tej kwestii. Firma te jest jednak czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Oferują wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki - w przemyśle, budownictwie, opakowaniach, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym. Dlatego można przypuszczać, że dobrze wynagradzają swoich pracowników. Postanowisz aplikować?

Alexiaa

Pracowałam jako księgowa w jednym z oddziałów. Firma pozwoliła mi nabrać doświadczenia, które potem zaprocentowało tym, że mogłam założyć własną firmę. Plastics polecam.

Aga
@Alexiaa

czemu nie chciałaś tam pozostać?

Irena
@Aga

Czy obecnie rozważasz zatrudnienie w firmie Plastics Group? Może słyszałaś jakieś informacje na jej temat od znajomych? Albo bierzesz już udział w rekrutacji? Jeśli tak, chętnie dowiem się, jaki jest jej wynik. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Wypowiada się tu wiele zadowolonych osób, dlatego też mam nadzieję, że i Tobie praca będzie odpowiadać.

JohneZ

Spokojnie w tej firmie można nabrać doświadczenia w pracy z materiałami budowlanymi. Interesuję się taką tematyką właśnie od zawsze, więc praca dla mnie jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Co do pracodawcy – ma swoje wady, ale jednak jest to firma duża i stabilna, więc to przemawia na plus. Nigdy nie miałem też konfliktu z przełożonymi

józek z warsztatu 06.04.2018 14:44 i jurny wasyl to ta sama osoba, bo nie znam ludzi którzy piszą "pehowiec ", przez samo H;)

znawca firm
@Piotr

pehowiec czyli przedstawiciel handlowy durniu!

@znawca firm

Bardzo dobrze, że sprostowałeś nieporozumienie, ale fakt, że @Piotr nie zrozumiał, co miał na myśli inny użytkownik nie oznacza, że możesz go obrażać. Pisząc na forum, należy zawsze pamiętać o szacunku do innych osób. A może jesteś zatrudniony w Plastics Group i chciałbyś napisać, jak oceniasz tę firmę jako pracodawcę? Każda opinia jest na wagę złota dla osób poszukujących pracy.

Henrix

Dają umowę o pracę a dla mnie to było ważne. Dojeżdżałem z małej miejscowości, gdzie pracy za rozsądne pieniądze jak na lekarstwo. Dzięki pracy tam opłaciłem studia, coś odłożyłem. Pracowałem jako specjalista ds. zakupów. Miałem spoko przełożonych, więc atmosfera nie była szczególnie napięta. Warto przez taką firmę przejść w swojej karierze zawodowej

miastowy killer handlowy
@Henrix

dla wioskowego taka firma to faktycznie wielki rarytas, bo odłoży ze 200 zł miesięcznie na buty na zimę haha, dla prawdziwego handlowca z miasta taka firma to dno i metr mułu!

Henrix
@miastowy killer handlowy

Jak ktoś jest handlowcem w dużym mieście to celuje w bardzo duże zarobki. Proste. Jeżeli ktoś, tak, jak ja dojeżdża z małej miejscowości to wiadomo, że nie będzie liczył na kolosalne zarobki. Poza tym, tak jak pisałem dla mnie ważne też było to, że z pracy w Plastics mogłem odłożyć na studia i normalnie funkcjonować, mając przy tym um. o pracę. Uważam, że firma jest spoko.

Kiko
@miastowy killer handlowy

Idiota, napewno słoma ci z butów wystaje a wielce mądrościami (usunięte przez administratora)

@Kiko

Proszę Cię, byś nie obrażał innych użytkowników forum. Każdy ma prawo przedstawić swoje przemyślenia. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, możesz napisać dlaczego, ale zawsze pamiętając o szacunku do rozmówcy. To są podstawowe zasady dyskusji i należy ich przestrzegać.

Wikss

NIe ma firm idealnych, nie ma pracowników idealnych. Niemniej jednak firmę polecam, głównie za proste zasady i możliwość stabilnej pracy

Bthx200

Plastik to był mój pierwszy pracodawca, gdzie miałem jakikolwiek kontakt z materiałami budowlanymi i obsługą klienta, czyli dwoma rzeczami, które lubię robić. Polecam firmę. Praca (zwłaszcza latem, gdy jest bum budowlany) prosta nie jest, ale spokojnie można dać sobie radę.

Julita

@giovanSo a możesz opisać warunki zatrudnienia oferowane przez Plastics Group? Do wynagrodzenia oferowane są jakieś dodatki pozapłacowe, takie jak na przykład ubezpieczenie medyczne lub karta sportowa? Czy jest wyznaczona ścieżka kariery? Firma organizuje szkolenia dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Plastics Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Plastics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastics Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastics Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastics Group Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 461 ocen.

Plastics Group Sp. z o.o.