Opinie o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Plastics Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastics Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

Kacper

Czy umowa B2B przy zatrudnieniu wchodzi w grę?

Rada
@kylie

Przede wszystkim to prędzej trzeba coś potrafić i umieć o tym opowiedzieć. Jakoś do siebie przekonać, bo tylko i wyłącznie za miły charakter nikogo nie wezmą.

Firma Plastics Group Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Magazynier. Warto składać swoje CV?

Oluś

Czemu akurat z rok temu? czy możesz to wyjaśnić? Wtedy warunki zatrudnienia były całkiem inne czy o co chodzi? nie dali Ci feedbacku? w ogóle można wtedy negocjowac stawkę?

H

Stabilna praca, dla osoby z rodzinką to ważny aspekt. W pracy wiele kuriozów ale gdzie ich nie ma.

Kobieta

Co masz na myśli pisząc, jak się sprawdzisz? Czy już na samym początku podczas zawierania współpracy jest mówione jakie konkretnie warunki musisz spełnić lub jakie wyniki osiągnąć żeby móc podpisać coś na stałe?

Graźka Nowy wpis

Dzień dobry, czy faktycznie handlowcy mają jakieś limity w kilometrach? Zauważyłam, ze w jednym wątku pojawiło się takie zapytanie ale bez klarownej odpowiedzi. Wole się upewnić. dodatkowo czy polecacie aplikować na te aktualne oferty?

Irena

Cześć, w aktualnej ofercie dla Product Managera niestety nie piszą wprost nawet tego jakie wychodzą widełki placowe. Może tu by je ktoś przedstawił? Napisane jest wprost, że potrzebne będzie doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku ale nie określono także ile. Im więcej lat tym wyższa będzie podstawa?

jared
@Irena

napisz do nich maila po prostu i zapytaj

szindy Nowy wpis

ja pracuje tutaj już przeszło dwa lata i na każdego maila jak do tej pory sprawnie odpisali, więc tak-odpiszą

Kacper

Czy umowa B2B przy zatrudnieniu wchodzi w grę?

Bemka
@Kacper

z tego co wiem to są stanowiska które mają taką możliwość, ale musisz sprawdzać na ogłoszeniach bo tam zazwyczaj jest napisane

Kasztan
@Bemka

a kojarzysz może jak jest z innym rodzajem umów? na początek zlecenie czy uop?

Kasztan
@Bemka

I jak jest z rekrutacją, zdalna czy stacjonarna? Ile jest etapów?

Totarny
@Kasztan

Od razu z tego co pamiętam na uopy dawali i nigdy z tym problemów nie było

Totarny
@Kasztan

Ja miałem normalnie telefon i stacjonarną rozmowę, ale to było jeszcze przed pandemią więc teraz to nawet nie wiem jak to robią. Ale tak czy siak wydaje mi się że do firmy na pewnym etapie zobacyzć jaks ię robi przyjść musisz

Maska
@Totarny

a istnieje u was okres próbny?

nigel
@Maska

to juz bylo jakis czas temu trzeba przyznac ale moze sie nic nie zmienilo, ja mialem 3 miesiace okresu probnego za mojej kadencji

Chico
@nigel

i to normalnie na umowie o pracę? czy najpierw jest zlecenie?

Ebok
@Chico

oferują wszędzie umowe o pracę w ofertach więc chyba bez zlecenia

Handlarz
@Ebok

To lepiej tak bo ja na zleceniu robić bym nie chciał.. A próbny jeśli jest to też na umowę o pracę?

Budyń
@Handlarz

na zleceniach nie ma okresów próbnych z tego co mi wiadomo i uop w ogóle dużo lepszy. jak kolega mówił nie powinno być z nim problemu

bekah
@Budyń

bo na uopie masz urlop platny, nie? a na zleceniu to nie ma chyba platnego

Goltat
@bekah

też mi się wydaje, że na zleceniu ci urlop nie przysługuje

Goltat
@bekah

w ogóle dużo rzeczy się różni w tych dwóch umowach, dlatego ja zawsze bym wolał umowę o pracę

Śląska
@Goltat

to powiesz co dokładnie się tam różni? gdzie mogę o tym poczytać?

Mikrus
@Śląska

jak w internecie poszukasz sobie różnic między zleceniem a uopem to gwarantuje cię na pewno duzo informacji znajdziesz

Mikrus
@Śląska

przedw szystkim brak płatnych urlopów i l4 boli jeśli chodzi o różnice w umowach

onmus
@Mikrus

no i dodajmy że w przypadku jakichś problemów na zwolnienia pewnie zlecenia lecą... :/

smit
@Mikrus

a na jakich warunkach dają uop? najpierw okres próbny potem coś na określony?

Ryż
@smit

no a jak inaczej mają sprawdzić czy się nadajesz?

brubrum
@Chico

mnie od razu zaproponowali umowe o pracę i w sumie od razu się zgodziłem i nawet nie dopytywałem czy jest opcja czegoś innego bo nie miałem powodu umowa o prac akurat mnie ucieszyła

ok
@brubrum

w ogłoszeniach jest zawsze rozpisane co proponują :)

azot
@bekah

pracując na umowę zlecenie nie przysługuje ci niestety płatny urlop, możesz sobie wziąć bezpłatny jak potrzebujesz :/ więc polecam umowę o pracę, zdecydowanie wygodniejsza sprawa

zakręcony frytek

na stronie masz normalnie aktualne ogłoszenia, przynajmniej ja wszedłem i wiszą tam oferty więc może sobie teraz posprawdzaj :) a nuż co ci podpasuje

zielarz

właśnie ile to już razy widziałem jak ktoś pytał czym się różni zlecenie od uopa...dobrze, że ktoś wyjaśnia

GOL
@smit

Ile trwa tutaj ten próbny wiesz?

Samson
@Goltat

ogólnie na zleceniu można sobie bezpłatny urlop brać o ile to nie koliduje z planami pracodawcy XD polecam uopa

warta
@Samson

chyba ze jestes studenciakiem to fajnie przygarnąc więcej kasy

Ustonogi

wiesz może jak wygląda tutaj kwestia doświadczeni? jak duże trzeba mieć żeby się zakwalifikować?

czelendżers
@zielarz

powiedziałbyś coś więcej o warunkach pracy tutaj? jest okej?

Jola
@Kacper

oczywiście, że B2B wchodzi w grę.

Tysiak
@czelendżers

Według mnie jest w porządku, nie ma bałaganu, pracownicy do życia, nie ma zaniedbań pracowniczych ani nic w tym stylu

HipHop
@Tysiak

Ludzie też są według ciebie w porządku?

Wilczy głód
@HipHop

Ja tych ludzi których poznałem całkiem polubiłem, zgrani tacy, pomocni nikt na nikogo spod byka nie zerka ani nie przeszkadza w pracy

wtorek
@HipHop

wedlug mnie jak najbardziej ludzie są na plus w tej firmie, wszyscy (albo prawie wszyscy :P) w porządku, z kulturką

@wtorek

Ciekawe czego to zasługa jeśli jest tak jak piszecie ze raczej można z każdym się dogadać. To jakaś wyuczona kultura pracy czy po prostu jak rekrutują to próbują robić selekcje pod względem tych umiejętności miękkich? teraz nie wiem czy się nadam. :D

bolonia

raczej na rozmowie zwracają uwagę, czy ktoś jest w porządku, no ale wiadomo ze nie da sie często tego wyczuć po jednej czy dwóch rozmowach

frugo
@bolonia

Mówisz że zwracają uwagę, co trzeba podkreślić żeby zwiększyć szansę na przyjęcie?

kylie Nowy wpis
@frugo

przede wszystkim autentyczność i szczerość !!!

Rada Nowy wpis
@kylie

Jerzy

Zamierzam startować na PH. Czy ktoś wie jak wygląda rozmowa na to stanowisko? I na jaką kasę można liczyć na początek?

prince
@Jerzy

nie wiem czy dostaniesz tutaj jakies rzetelne info odnośnie kasy, z tego co czytałem to niechętnie się tym dzielą

Stajl

Poza tym też sporo zależy od stażu pracy, doświadczenia itp więc no polecałbym takie kwestie newralgiczne poruszać bezpośrednio na rozmowie

@Stajl

Czego?? Stażu pracy? Tu takie coś nie istnieje. Właśnie odwrotnie, nowy ma dużo więcej niż „starzy” pracownic.

Herbal

To akurat prawda, nie wiem nawet z czego to wynika, bo nawet jak ktoś jest mega zadowolony to nie pisze nic o tym w internetach za bardzo, a ci którym coś się nie spodoba albo to oni coś pokićkają to potem śmiecą wszędzie XD

Specjalista Ds. Zakupów

Rozmowa składała się z dwóch etapów- 1. zadanie na czas - rozplanowanie działań przyjęcia towaru w magazynie 2. rozmowa z rekrutem i sprawdzenie umiejętności

1) MS Office, Excel - rozwiązanie zadania i sprawdzenie umiejętności oraz tworzenia formuł (zaawansowanych, ale nie było np. tabeli przestawnych) 2) język - wywiad po angielsku , bardzo szczegółowo opowiedzieć o sobie i doświadczeniu zawodowym oraz ,nietypowo, ( np. wymienić pięć nazw gatunków drzew, ryb, ptaków)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
nikos

czy ten profil dotyczy wszystkich oddziałów firmy plastics group?

nikos

dlatego chce sie dowiedziec gdzie moge zadac pytanie dotyczace oddzialu w konkretnym miescie, dokladnie katowice

Oszkrot
@nikos

są inne profile plastics z tego co kojarze w tym też do katowic :) ten dedykowany jest warszawie

Oszkrot
@nikos

ale jak masz jakieś bardziej ogólne pytanie to i tutaj możesz uderzać, myślę że dostaniesz odpowiedź

ModoX
@Oszkrot

Jeśli można w takim razie to ja zapytam, bo na magazyniera szukają ludzi a w ogłoszeniu jest napisane, że uprawnienia są mile widziane, więc nie są wymagane?

ModoX
@Oszkrot

Czy można je uzyskać już w trakcie pracy tutaj?

rolnik
@ModoX

o to ciekawe akurat czy firma oferuje jakieś szkolenia, już nawet niekoniecznie na te uprawnienia

A to cos zmienia jeśli ktoś będzie miał odhaczone wszystko to co znajduje się w mile widzianych? Wiadomo, że o kasie myślę. :D wpływa to jakkolwiek na stawki?

Mawix
@rolnik

Na ich stronie w ofercie pracy jest 'Pakiet szkoleń wstępnych' , możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego...więc jakieś szkolenia na pewno zapewniają.

esus
@Mawix

chyba jednak zalezy to od stanowiska, bo przy ogloszeniu na magazyniera nic takiego nie znalazlem

brabum
@Mawix

gdzie szukacie tych ofert?

huki

a ty kojarzysz przez jaką stronke ty wysyłałeś swoje cv jak się tu zatrudniałeś? po jakim czasie odpowiedzieli?

huki

dzięki. powiedziałbyś jeszcze po jakim czasie ci odpowiedzieli? może nie zauważyłeś że drugie pytanie też było, a przydałoby by mi się to wiedzieć

OPUs
@huki

Sory ze tak sie dolaczam ale jeszcze by dobrze bylo wiedziec czy telefonicznie czy moze mailowo oni sie kontaktuja?

Sevag
@OPUs

Do mnie kiedyś dzwonili jak aplikowałem, tak jest szybciej i prościej więc przypuszczam, że nadal się tego sposobu trzymają

tenesi
@OPUs

raczej dzwonią po rozmowie z tego co mi wiadomo

Casanova

Z tego co kojarzę starają się dawać znać nawet w przypadku odmowy

Gaj
@huki

Do mnie dzwonili po jakichś 2 tyg jeśli dobrze pamiętam

ten

może niektórzy się mocno stresują czy dostaną tę prace czy nie, ja też bym na ich miejscu wolał wiedzieć czego się spodziewać

Faktycznie jest tak jak ktoś stwierdził, że niechętnie dzielą się tutaj informacjami odnośnie finansów? jeśli tak to z jakich konkretnie powodów? Myślę o pracy jako Product Manager, jak widać jest od paru dni wystawiona oferta. prócz podstawy co jeszcze składa się na wynagrodzenie?

Jerzy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Zastanawiam się nad pracą PH w tej firmie ? Jak wygląda rekrutacja? Na jakie zarobki można liczyć w obecnym czasie?

pytajnik

no jak spełniasz wymagania to tak, a do której lokalizacji szukają??

arni
@pytajnik

wiesz co tam masz chyba z 4 lokalizacje, to patrz na stronie czy któraś koło ciebie jest ;)

zxx
@arni

wiesz w jakich godzinach praca?

zxx
@arni

jakieś nadgodziny możliwe czy nie?

pro
@zxx

no właśnie czy coś dodatkowo można dorobić?

Tati

Tylko pytanie czy te nadgodziny są ogólnodostępne, to nie o to mu chodziło? W poprzednim zakładzie były u mnie z nimi problemy i jak sobie nie zaklepałeś to niczego nie miałeś niestety. Tutaj jak z przerobem sytuacja wygląda? ludzi stale potrzeba? Będzie praca?

sord
@Tati

tylko ze niektorzy chca nadgodziny a inni nie, zalezy na kogo trafisz

Fior

Tutaj jest jedna zmiana na tym stanowisku? W jakich godzinach się pracuje?

Fior
@Fior

Wiecie jak długo się czeka na odpowiedź na cv?

neder
@Fior

u mnie odezwali się jakoś po trzech dniach, ale podejrzewam że wszystko może od stanu rekrutacji zależeć

Tom
@neder

na jakie stanowisko się zgłaszałeś że tak szybko ci odpowiedzieli? duże zapotrzebowanie było?

Mario
@Tom

to nie tyle stanowisko raczej tylko na jaki etap rekrutacji trafisz, ilu kandydatów jeszcze szukają itd

antoa
@Mario

To tez zadna regula, bo pod koniec daty wygasniecia ogloszen czesto sie zglosi wiecej tych kandydatow niz dotychczas.

Blondi
@antoa

Czyli pierwszeństwo w żaden sposób się jednak nie liczy? A słuchajcie jakieś porady ktoś doświadczony ma? przyjęcia mam własne na myśli. Na co jeszcze patrzą prócz to co zawarte w wymogach?

eees
@antoa

wy tu pitu pitu a ważne tematy w tyle.. skoro już o nadgodzinach pisaliście to może teraz powiedzcie czy macie jakieś bonusy do pensji?

ikar
@eees

Ubezpieczenie zdrowotne i opieka medyczna

Zavo
@Blondi

Też mnie to ciekawi, jak jest z rozmową rekrutacyjną? Ktoś ostatnio był i powie czego się spodziewać?

Sprężyna
@Zavo

Rekrutacja dosyć standardowa, rozmowa nie jest długa, ale konkretna. Nie zadają pytań z kosmosu bardziej skupiają się na Twoich oczekiwaniach i doświadczeniu jakie zdobyłeś do tej pory.

Arka

Jak pracownik ma płacić to pewnie nie jest obowiązkowe? Raczej kto chce i tyle?

Trzy świnki
@Sprężyna

Nie było odczuwalnej jakiejś spiny niepotrzebnej? w ogóle długo czekałeś zanim się odezwali?

git
@Trzy świnki

ja czekalem tydzien wiec naprawde im to sprawnie poszlo, a co do atmosfery to jest git

Karol
@git

A jak ma być za niewiele wiecej niż minimalne wynagrodzenie??

Quel

Informują od razu o decyzji czy trzeba jeszcze po rozmowie czekać?

Dryg

Czasem jest tak że na rozmowach już informują albo da się przynajmniej wyczuć chociaż jaka będzie decyzja

Oluś

H

Renata
@H

Widziałam, obiecują w ogłoszeniach objęcie rodziny pracownika benefitami. Ale zważ, że nie wszyscy mają rodzinki, za to nie wszyscy chcą w pracy trafiać na kurioza - jak napisałeś. Może rozwiniesz, na czym te dziwactwa polegają, żeby nie zgadywać?

O.K.
@H

nigdzie nie jest idealnie to prawda. ważne że praca jest stabilna.

Kazimierz
@O.K.

Wiadomo. A ta stabilna praca to też stabilna umowa? Można starać się o kontrakt na czas nieokreślony? Ktoś taki ma w firmie?

Obserwator
@Kazimierz

formy zatrudnienia masz podane w ofertach pracy przecież

Hanna
@Obserwator

No ja widzę na stronie, że jest umowa o pracę, więc fajnie. Czy nadal są takie praktyki w firmie, że przez pierwsze miesiące ucinają premie? Dla handlowca to jednak często spora część wypłaty, więc chciałabym to wiedzieć :/ Samochód do użytku prywatnego też jest, jaki limit km?

Makao
@Obserwator

No niby tak ale czasem pracodawca nie chce dawać na nieokreślony mógłby ktoś coś o tym powiedzieć

Kobieta

yesman

Widziałem na fb, że będziecie na jakichś targach w Poznaniu - jak często jeździcie na targi, i pracownicy jakich stanowisk je z reguły obstawiają?

zdara
@yesman

a moglbys zdradzic kiedy te targi są?

Makao
@yesman

Można się czegoś na takich targach nauczyć? jest to jakaś forma szkolenia?

nika
@zdara

podbijam pytanko, wie ktos kiedy są te targi? albo gdzie to mozna sprawdzic?

Czy zarobki oferowane przez Plastics Group Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

prox

zależy jak na to popatrzeć. według jednych tak według innych nie.

heh
@prox

każdemu nie dogodzi.. ale ja osobiście jestem w miarę zadowolony i na ten moment mi pasuje

Hanna
@heh

No właśnie, ja bym chciała jednak się dowiedzieć, bo nie chciałabym przejść całej rekrutacji żeby na końcu się dowiedzieć że np. najniższa krajowa jest i tyle. To może powiesz jak to u was wygląda jeśli chodzi o pensję teraz? Mieliście jakąś podwyżkę na początku roku?

forumowicz
@Hanna

no na forum to bym się nie spodziewał podania konkretnych stawek, ale możesz od razu zapytać jak się odezwą do ciebie o jakieś widełki na stanowisku, na które aplikujesz

Gacek
@Hanna

pierwsze pytanie jakie zadaje na rozmowie to pytanie o stawke. polecam takie podejście tobie Hania, łatwiej sie zorientować

Roma

Witaj, czy możesz napisać te kwoty wprost? jaka u konkurencji widziałaś, a tutaj co zaproponowano? Dodatkowo czy na pewno zakres zadań jest zbieżny? Gdzieś nie jest łatwiej?

Weronika

Widzę, że magazynierom niezależnie od miejsca dają dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Ale jest uzależnione od stażu pracy i teraz kto by mnie oświecił, jaki trzeba mieć staż w firmie i ile procent ona pokrywa, a ile przykładowo ja :)

juan
@Weronika

a kojarzysz jaka to jest opieka medyczna?

pijnoj
@Weronika

gdzie masz informacje ze jest zalezne od stazu pracy bo też przeglądam te ogloszenia i nic takiego nie widze?

pijnoj
@Weronika

no z ogłoszenia chyba wynika że wszystko w pełni sfinansowanie nie?

Antek
@Weronika

To jest jedyny benefit na jaki możesz liczyć w tej firmie. Po trzech latach jest za pół ceny, po 5 latach za złotówkę. Poza tym tylko wypłata i raczej niezbyt wysoka premia. Kiedyś było więcej, ale dawno już wszystko wycofali, ponoć jubileuszy za staż nie ma

Damian
@Antek

Podwyżki są bardziej inflacyjne - mają problem przy takich zarobkach pozyskać magazynierów z UDT.

A ocenicie szkolenia? w ostatnim wątku ktoś przytaczał ino z ofert o tym, że jakieś wstępne po prostu występują, ale prócz nich cos jeszcze będzie? i te wstępne jak tak w ogóle wyglądają? Kto je prowadzi? Ile czasu zajmą i tym podobne? Interesuje mnie rozwój

taco

wstępne szkolenie to najprościej mówiąc wdrożenie bez którego się nie obędzie na początku pracy

wąsacz
@taco

a dalej oferują jakies szkolenia i rozwój ? jak to wygląda?

@taco

i to kolega ze stanowiska wprowadza czy są tez inni szkoleniowcy tutaj zatrudniani? Zastanawiam się nad kultura pracy i tym jak bardzo się co do niej przykładają

A od strony merytorycznej warto? tu każdy na dobrym poziomie jest przeszkolony? Tu ktoś kulturę pracy aż podkreślał i zastanawiam się co w przypadku jak nabierzesz tych złych nawyków? Ktoś po drodze jeszcze to weryfikuje?

skitells

skoro pracujesz możesz powiedzieć ile minęło czasu zanim dostałeś wiadomość z decyzją?

Ziomek

Jak mają zadzwonić to zadzwonią, jednak zaznaczam że kokosów nie będzie, walcz o jak najwyzsza podstawę jako np handlowiec ze 150 proc minimalnej, podwyzki kolejnej nie uświadczysz za to podniesienie planu rocznego jak wyrobisz spodziewaj się sporego. Nie licz na motywację i docenienie, jesteś tylko loginem w ax w zestawieniu prezesa. Ciekawe ile ludzi odejdzie..... Korpo w najgorszym myckowym wydaniu.

Miii

Jakie macie godziny pracy ktoś odpowie?

blank
@Miii

co do godzin to sam sie zastanawiam ale jak patrze na ogloszenie to jest napisane ze tylko jedna zmiana

blank
@Miii

dodam tylko ze to ogloszenie na magazyniera do katowic wiec nie wiem czy wszedzie tak jest...

Traq
@blank

ja w szczecinie robie i tez na jedną zmiane od poniedzialku do piątku wiec raczej wszedzie to samo

cvcv
@Traq

a czy tak ogolnie polecasz prace w tym zakladzie? jest sens wysylac cv?

świstak
@cvcv

ja bardzo polecam, nie widzę powodów dlaczego miałoby się nie wysyłać tutaj cv. Praca jest naprawdę spoko, ludzie też są ok :)

Sarex
@świstak

dobra, a jak rekrutacja? sprawnie przeprowadzaja, mam szanse jak wysle teraz juz na poczatku sierpnia zaczac robote czy raczej nie?

rick
@Sarex

juz na poczatku sierpnia, a to skad ty masz ogloszenia aktualne bo ja nic nie widze teraz bede wdzieczny za podpowiedz gdzie znalazles

tarkas
@Sarex

a to nie jest bardziej zależne od tego czy kogoś potrzebują na teraz albo czy jest początek rekrutacji?

Jaket
@tarkas

myśle ze to troche pusty watek jest... nie ma na to zadnej reguly jak na gorze sie uwidzi tak bedzie, ale mysle ze podczas rekrutacji jak zapytasz to ci powiedza normalnie od kiedy

Mert
@Jaket

jak z rotacją w firmie trochę z innej beczki? praca stabilna?

Kokat
@Mert

ja uważam że jest tutaj okej wiec jak robić umiesz to stabilnie będzie . :d

Lilka
@Kokat

A co dla ciebie oznacza stabilnie? Bo dla mnie umowę o pracę na czas nieokreślony ;) Po jakim czasie taka możliwość jest? Faktycznie rzadko zwalniają? Dużo macie pracowników z długim stażem?

Lawa
@Lilka

no po jakimś czasie każda firma musi Ci dać umowę na czas nieokreślony przecież ?

@Lawa

Padło info na temat stabilności zatrudnienia. A ile przy tej na nieokreślony wynosi okres wypowiedzenia? Jest standardowy czy dogadujesz się elastycznie? Co do samej sugestii od Pani wyżej to czy występują częste podziękowania za współpracę?

wrak
@Lawa

nie nie musi, nie mówię że tutaj nie daja ale nie jest to wymóg prawny z tego co się orientuję

Akki

Nie, nie występują częste "podziękowania za współpracę". To nie jest firma w której szukają kogoś na chwilę i wypada, nie wiem skąd ten pomysł. Znam dużo osób które są tutaj już od dłuższego czasu i chwalą sobie.

Ziom
@Akki

Nie zapominaj, że było też sporo odejść. Firma słaba, kierownik oddziału często miernota ma za duzą władzę, kadry mają to w głębokim poważaniu. System oceniania pracowników to jedna wielka patalogia, kiero wpisze co chce i nie liczy się twoja praca. Płaca mała gorsza od konkurencji i te procenty za marżę i marże utracone.... Bieda

trubadur
@Traq

szukam właśnie pracy jako magazynier czyli mówisz ze jest tylko jedna zmiana? trochę to niespotykane, generalnie polecasz?

mięsny byk
@trubadur

ja ze swojej strony mogę polecić jeśli ktoś pracował już kiedyś na magazynie i szuka czegoś w ten deseń, wiadomo praca na magazynie do najlżejszych nie należy ale można zarobić i jak człowiek jest przygotowany na prace to będzie zadowolony

łamacz serc
@cvcv

sens jest ja od siebie polecam naprawdę to jedna z najlepiej trafionych prac w jakich miałem możliwość pracować, wysyłaj jak ci się nie spodoba to nikt cię do kaloryfera nie przykuje :)

Sabrina

Cos tam pisali jakiś czas temu o tych okresach próbnych i tym po jakim czasie UoP się otrzymuje. Może ktoś opowiedzieć o swoim? Czy możliwe jest by ulegl skróceniu jeśli dobrze pracujesz? na stronie widza oferty dla magazynierów, z tego co widać na trzy lokalizacje. czy warunki różnią się miedzy nimi? Ktoś ma jakieś porównanie może?

pm

wie ktoś może o jak dużym doświadczeniu mowa na stanowisko product managera?

qwerty12
@pm

w ogłoszeniu nie podali dokładnie ile wymagają

Tony
@pm

no jak nie ma konkretnie podanego, to chyba chodzi bardziej o wpis w cv, że kiedyś kimś takim byłeś niż o to że miałeś to stanowisko przez tyle a tyle

Xoxo
@pm

A masz jakieś doświadczenie, czy właśnie nie masz i zastanawiasz się czy CV i tak ci przejdzie?

wujaszek
@Tony

no te stanowiska częsicej maja skomplikowane nazwy niz sama robota która do nich przynalezy wiec czesto doswiadczenia nie trzeba

astma
@wujaszek

a o jakich stanowiskach mówisz? bo może tam podeślę cv skoro nie wymagają doświadczenia

Byly pm
@pm

Nie polecam, PM na co dzien pracuje z Prez który w ciagu jednego roku potrafi wymienic 2 jak nie wiecej bo mu nie pasują, nic nie potrafią, nie doganiają jego rzeczywiatości. Rotacja pmów jest w tej firmie wręcz legendarna. Kogo nie zapytasz to unika jego jak ognia nawet wieloletni pracownicy. Wice niby jest z nim dogadany ale nic nie poprawia bo .. tak ma być i już. Zmiany na lepsze sa tu po prostu niepożądane.

pro

Hej, robi ktoś w Olsztynie? tak się chciałem o ogólne warunki pracy dopytać

anon
@pro

no to może zadaj konkretne pytanie, będzie prościej, żeby ktoś ci odpowiedział ;)

PlasticFantastic

Gdzie można szukać pracy do was i czy w ogóle teraz są jakieś oferty?

Mnim
@PlasticFantastic

Czy tak trudno wpisac Plastic group polska praca?

Off
@PlasticFantastic

Na stronie internetowej Plastics w zakładce kariera

snikers
@Off

tak, jeszcze jedno pytanie, ta strona jest jakoś na bieżąco aktualizowana? chodzi mi o to, czy jak jakaś oferta jest nieważna to usuwają ją ze strony? bo nie chce aplikować na coś co już jest nieaktualne po prostu...

hari
@snikers

no pewnie tak... jak masz wątpliwości to napisz maila do rekrutacji i na pewno ci powiedzą co i jak ;)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Plastics Group Sp. z o.o.?

Bo

Też mnie to interesuje i jeszcze jaki jest przybliżony czas trwania każdego z nich

Zyzu
@Bo

a pytacie bo mają w ogóle jakieś oferty aktualnie, bo ja nic nie widzę?

Mark
@Zyzu

a na pracuj patrzyłeś? na ich profilu coś było jak ostatnio sprawdzałem..

qoso
@Bo

trudno powiedzieć, nikt ci raczej dokładnie nie poda ile czasu to trwa

@Bo

Sama również jestem ciekawa. Planujesz może aplikować do tej firmy? Jeśli tak i zaproszą Cię właśnie na rozmowę, dasz znać jak ona wygląda i jakie pytania na niej zadają?

elix
@Mark

na (usunięte przez administratora) też wrzucają oferty jak coś i właśnie szukają przedstawiciela handlowego, ktoś się orientuje na co szczególnie patrzą? jakie pytania mogą paść?

elix
@Monika

jak się odezwą to dam znać, ale liczę, że ktoś tu z pracowników podpowie czego się spodziewać na rekrutacji wcześniej :)

Kom

Sądząc po ilości branż to to musi być olbrzymi zakład

Zostaw merytoryczną opinię o Plastics Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Plastics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastics Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastics Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastics Group Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 461 ocen.

Plastics Group Sp. z o.o.