P.H.U Maxol Sp. j.

Suchedniów

Opinie o P.H.U Maxol Sp. j.

nick 2011-05-20 12:53
firma z potencjałem ale.... ale właściciele ciągną z firmy jak najwięcej. Samochody porażka, kupowane rozbite i najtańsze, później naprawiane i dawane do jazdy bo taniej jest. Jeździłem samochodem w którym na oponie z jednej strony nie było bieżnika i druty wychodziły. Jak zwróciłem uwagę to powiedziele, że czym się martwisz przecież żyjesz.
Kierownik to porażka. Zamiast bronić pracowników to na spotkaniach z prezesami liże im odbyt, wtedy pyta co tam na rynku słychać. Odradzam.
mauzerownia pl 2016-01-21 13:12
Z maxolem jest jak z Rosją.To nie firma lecz stan umysłu.Firmę oceniam dość pozytywnie :)
tiger 2016-12-04 19:09
Możesz coś więcej napisać o tej firmie Jak się pracuje jakie warunki zarobki? Zaprosili mnie na rozmowę na przedstawiciela handlowego
Ph 2017-01-11 10:48
Prosze o opinie o pracodawcy.poszukuja ph .jak funkckonuje firma finansowo i globalnie?
mauzerownia pl 2017-02-07 14:56
Jako pracownik raczej nie licz na socjal. Kasa zależna od sprzedaży marek brendowych. Plany ,słupki,gonitwa z miesiąca na miesiąc.Chyba że chcesz tylko przezimować :)
Zostaw swoją opinię o P.H.U Maxol Sp. j. - Suchedniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Maxol Sp. j.