UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell)

Kraków

Opinie o UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell)

Karina 2012-07-19 23:13
Bardzo proszę o informację dotyczącą zatrudnienia u w/w pracodawcy na stanowisku PH-Sales Executive. Każda informacja będzie bardzo pomocna. Jakie zarobki, pensja podstawowa, narzędzia pracy, ogólna atmosfera..?-po prostu cokolwiek pomocnego! Dziękuję!
krak 2012-11-28 01:26
beznadziejna firma...
ted 2013-05-14 09:37
Praca ana stanowisku salesa to jedna wielka gehenna!!
LESKO-GOŁDA 2015-03-22 07:13
To była bardzo dobra firma, dopuki, nie został zrobiony przekręt przez jej ostatni zarząd. Firma została zniszczona, a cały jej majątek sprzedany i wytransferowany na zachód i do wcale nie do Ansell. Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie to w Krakowie jest tylko hurtownia, a pieniądze są gdzieś w Jersej lub wyspy dziewicze itp. Ostatnia emisja była po to, żeby ściągnąć pieniądze z rynku po 40 PLN, wytransferować je i odkupić akcje po przysłowiowej złotówce. OFE, dawny Uniwersal itp. brały w tym udział. Była kasa i nie ma kasy, kolejna afera na kilkadziesiąt milionów.
KejtAB 2015-11-24 09:32
Mozesz napisac cos wiecej? Wydawalo mi sie,ze Ansell to powazna firma i nie pozwolilaby sobie na jakis "przekret".
Ja 2015-12-19 00:40
Nie polecam, unikajcie szerokim łukiem!
rfgb 2016-05-17 11:32
@paweł no wlasnie od dluzszego czasu nikt sie tutaj nie wypowiada nie wiadomo dlaczego pewnie wszystko w firmie jest w prozadku
Dominika 2017-07-31 07:16
Dla wielu pracowników najważniejsza w karierze zawodowej jest możliwość rozwoju. Jak to wygląda w przypadku tego pracodawcy? Czy firma organizuje dodatkowe szkolenia, wysyła pracowników na konferencje, inwestuje w technologie?
Zostaw swoją opinię o UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell) - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell)