Data Group

Kraków

Opinie o Data Group

ZDEMOTYWOWANY 2010-01-07 12:08:26
Data Group - Kraków,
Ludzie którzy tam pracuja nie wiedzą sami czego chcą,
Koordynator biura handlowego nie zna się na swojej pracy, sama uczy sie od podstaw a od nowych wymaga cudów.
(usunięte przez moderatora),wmawia wszystkim że sa jak to super okresla zdemotywowany a sama nie radzi już sobie z obecną sytuacja
Budynek za pocztą główną w którym mieści się siedziba wygląda jak schron atomowy, wszedzie jest brudno ściany o odcieniu szarym a o toalecie już nie wspomnę. Atmosfera niby kreowana na dobrą i przyjazną pęka z cotygodniowym zebraniem na którym dostajesz baty że nie zrobiłeś tego co mialeś zaplanowane.

Jeśli nie umiesz oszukiwać i kłamać starszych ludzi to nie ma szans abyś znalazł swoje miejsce w tej firmie.
anonim 2010-09-29 17:17:45
anonim - 2009-06-19 14:12:10

Słowa kojarzące się z Data Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Data Group:
Najbardziej nie podobało mi się w Data Group:

w tej firmie nic nie jest dobrze
b 2010-10-04 13:12:22
no tak beznadziejna to malo powiedziane tasuja ludzi jak pileczki mowila ze jest podstawa a jej nie ma tylko sama prowizja wogole ta kierwniczka tam jest nie fajna ale ma plecy bo pracuje z menzem i on ja kryje a baba jest zamotana zreszta tego kierownika raz na oczy widzialam bo go nigdy tam nie bylo chyba dluzej co to za ludzie tym kieruja ze nie wiedza kogo daja na kierownictwo.
ja jej nie polece nikomu kogo znam tej firmy bo szkoda nerow na nich
i ten ich dziwny samochod,co sie kazdy bal tym jezdzic w takim stanie i nawet na szybie ma napis szukasz pracy to zadzwon.
sie nie dziwie ze ciagle ta baba kogos szuka do pracy bo z nia to nawet baranek by sie nie dogadal
zinko 2016-04-05 23:12:32
oj nie liczyłbym na to szczerze mówiąc, jesli nie dopytasz o takie sprawy sam to potem może się okazać że tak naprawdę dostajesz tylko i wyłacznie gołą pensje
Zostaw swoją opinię o Data Group - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data Group