eldruk

Opinie o eldruk

anonim 2011-03-15 12:20:58
JESTEM BYŁYM PRACOWNIKIEM BIURA, A NIE FIZYCZNYM!!! BO WIDZĘ. ŻE TU JEST WYRAŹNY PODZIAŁ. POTWIERDZAM JEDNO, ELDRUK CZY TAM EDELMAN JEST NAJGORSZĄ FIRMĄ Z JAKĄ SIĘ KIEDYKOLWIEK SPOTKAŁEM W ŻYCIU. CZASEM Z ŻONĄ WSPOMINAM CZY PAMIĘTA JAK PRACOWAŁEM W OBOZIE PRACY. A PRACOWAŁEM W KILKU FIRMACH. LUDZIE NAPRAWDĘ PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ I ATMOSFERĄ. RYBA SIĘ PSUJE OD GŁOWY. SĄ NAPRAWDĘ W POLSCE I DOBRE FIRMY I ZŁE. TA TO TOTALNY [usunięte przez moderatora] PRACY. PRZESTRZEGAM. NA SZCZĘŚCIE JUŻ OD KILKU LAT ŚPIĘ SPOKOJNIE I NIE MUSZĘ ZNOSIĆ \\\"DOBERMANÓW\\\" I INNYCH PALANTÓW. MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE JAK SIĘ W PRZYSZŁOŚCI ZMIENI RYNEK PRACY, ZNIKNĄ Z MAPY TAKIE OBOZY KONCENTRACYJNE JAK EDELMAN, KTÓRE BAZUJĄ NA ZASTRASZANIU I PONIŻANIU PRACOWNIKÓW. W KOŃCU SAMI SOBIE GOTUJEMY TAKI LOS. JESTEM TERAZ SZCZĘŚLIWYM PRACOWNIKIEM INNEJ NIEMIECKIEJ FIRMY. CZUJĘ SIĘ DOCENIANY I LUBIĘ SWOJĄ PRACĘ. POZDRAWIAM
Zostaw swoją opinię o eldruk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eldruk