Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o UDS nowy Kaweczyn

Pracowałeś w firmie UDS nowy Kaweczyn i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik produkcyjny - 2011-03-15 12:09:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ten kto pisal ta opinie chyba jest kierownikiem i chcial troche poprawic jakosc tego [usunięte przez moderatora]. prosze przyjechac do nowego kawęczyna tam jest oddzial uds i zobaczyc jaki tu jest [usunięte przez moderatora] ludzi naprzyjmuja a nie ma co robic a jak jest to chodza i ganiaja i podbierdalaja frajerzy za psie pieniadze ludzie robia za 9 zl na godz smiech na sali minium za ta prace to 13 powinno byc. zeby tu zatrudnic ludzi z wyksztalceniem kierownikow to moze by to mialo rece i nogi a tutaj ludzie sami musza sie znac na robocie bo takie glaby buora pieniadze a nie wiem za co akcept podpisuja a pozniej premie zabieraja oni powinii [usunięte przez moderatora] za 9zl bo na niczym sie nie znaja zeby to ktos przeczytal i wziąl sie za to
zdjecie uzytkownika
oooo - 2014-01-22 23:04:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
(usunięte przez administratora)STANOWCZO ODRADZAM TAM PRACE.
zdjecie uzytkownika
eeee - 2014-03-10 03:38:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oooo - 2014-01-22 23:04:51]:
chyba ty:)
zdjecie uzytkownika
keri05 - 2014-06-10 14:33:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Omijajcie UDS dalekim łukiem !! Bagno i żenada. Zwłaszcza młode dziewczyny.
Brak szacunku i pomiatanie pracownikami tutaj to standard. Nie wypłaca się nadgodzin i [usunięte przez administratora] do pracy w sobote i niedziele. [usunięte przez administratora] kasa za nadgodziny jest tylko dla starych pracowników. Dostają gotówkę i podpisują zwykłą listę płac. tutaj to normalka . Prezes może załatwić wszystko i każdą kontrolę, ale jak się ktoś postawi to i każdego pracownika.
Bałagan i zamordyzm za groszę, żadnego dobrego słowa.
Uciekać puki czas !!!!
zdjecie uzytkownika
molek - 2014-06-10 22:29:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [keri05 - 2014-06-10 14:33:40]:
to jak wygląda w takim razie rozliczenie nadgodzin z nowymi pracownikami ? w ogóle go nie ma UDSie ?
zdjecie uzytkownika
ptrack3 - 2014-07-14 20:58:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam,
czy ktoś coś słyszał w kwestii obiecywanych podwyżek?????
miały być na wiosne, potem w czerwcu, a tu bida!!!!!!!!!!!!!
Kierownicy obiecują, a prezes zniknął.
Czy wiecie coś o przyjęciach w innej drukarni?
może ktoś cos zmienił i może coś polecić.
tutaj dobrego słowa nie uświadczysz, o szacunku do pracownika nie wspomnę!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UDS nowy Kaweczyn

Twoj email:
Wiadomość: