Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie

Chełm

Opinie o Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie

admin 2015-06-14 16:41:03
Mieliście styczność z firmą Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
Hiob 12 2016-11-17 12:37:29
- odnosząc się co do pkobp w Chełmie na ul.Dreszera
- to co tam się dzieje przechodzi jakiekolwiek wyobrażenia
- mobbing to standart
- a ten koles tzw.dyrektor z lublina to nic innego jak tylko statysta
- od dnia gdy on nastał , - w jednym roku było 2 kontrole z PIP-U, zwolniło się bardzo dużo osób nie wspomnę o ilości zwolnień lekarskich
- w ostatnim czasie pojawiła się jakaś kobieta która nie wymaga od pracowników tylko ich ujeżdża
- a oczywiście Centrala z Lublina nic z tym nie robi
- ciekawe czy Warszaw wie co sie dzieje na zaściankach kraju( może warto ich poinformować)
- STATYSTO jak nie umiesz zarządzać zasobami ludzkimi to się nie za to nie bierz
- a wszystko wskazuje na to że nie potrafisz
- mobbingiem nic się nie zdziała statysto
- szacunek i kulturalne podejście do pracownika daje lepsze efekty , jakbyś nie wiedział
- a ta metoda - mobbing , zniszczy wszystko a przede wszystkim oddanych lojalnych i dobrych pracowników , za marne pensje
- obywatele piszcie co tam się dzieje , bo trzeba pomóc tym pracownikom
- a kierownictwo które stosuje mobbing powinno za to odpowiedzieć personalnie
aaaaaa 2016-11-21 17:55:06
centrala wie ale ma to w d..pie, mysłisz źe to jeden oddział na lubelszczyznie. a nie słyszałaś o dyrektorce z jednostki specjalistycznej???
Zostaw swoją opinię o Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie