Telekomunikacja Novum S.A.

Kraków

Opinie o Telekomunikacja Novum S.A.

zainteresowany 2009-10-06 18:38:14
a czemu tak sądzisz bo ja własnie jestem umówiony na rozmowę
kowalik88 2009-10-19 13:26:12
Ja pracuje w Novum Krakow, nie u jakiegoś pośrednika sprzedaje oferty Novum , tylko bezpośrednio w Oddziale już 7 miesięcy i jestem zadowolony...
michu 2009-10-19 13:36:09
Pracowałem w Novum w Krakowie pół roku i nikt mnie nigdy nie oszukał. Uczciwe pieniądze, fajna atmosferka. Gdybym się nie wyprowadził z Krakowa na pewno bym tam dalej pracował
oszukana 2011-08-18 12:47:58
to jest najgorsza firma telekomunikacyjna! Jak możecie tak ludzi oszukiwać? Nie wstyd wam? Do tego ta durna opłata za zerwanie umowy! Szczyt beszczelności!!!!
Fran 2012-02-05 21:55:04
moja siostra pracuje już kolejny miesiąc w tej firmie i jest zadowolona:) prawie ją cytując - twierdzi, iż zarobki są adekwatne do zaangażowania.
Błażej 2012-02-29 12:25:11
ja mam abonament w t-novum, głównie dzięki temu, że moja sąsiadka tam u nich pracuje. Z tego co wiem nie narzeka, jest zadowolona:)
Mon 2012-07-29 18:13:29
też tak słyszałam. Praca podstawowa może nie na całe życie, ale jak ktoś się stara można awansować. Poza tym na pewien czas dobra odskocznia i finansowe odbicie się od dna.
hesus 2012-10-04 14:20:31
Z tym zewnętrznymi firmami to bywało różnie, ale samo Novum zawsze spoko. No jeśli ktoś myśli, że będzie siedział i układał pasjansa przez 8 godzin to odradzam, ale jak ktoś się przykłada i pracuje uczciwie, to też uczciwe zarabia.
Remek 2012-10-06 21:43:08
Proste i logiczne, ale jak ktoś się woli opierdzielać w robocie to tego nie zrozumie ;) NOVUM płaci dobrze ale tylko za dobrą prace a nie za leżenie.
Magnum 2013-01-09 19:54:53
Mogę potwierdzić, jak się zasuwa to da się dobrze zarobić. Za pierdzenie w stołek od Novum się kasy nie dostanie, ale za uczciwą pracę i owszem!
Bran 2013-01-27 21:36:03
W Novum trzeba pracować a nie leżeć - za nic nie ma płacy i to normalne podejście w każdej firmie.
BYŁY 2013-08-13 23:53:12
kiedys pracowalem dla novum - najlepszy pracodawca : kasa na czas wszystko uczciwie ale trzeba bylo spinac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasa bardzo dobra ,
jesli ktos ma mozliwosc pracy tam to polecam !!!
byly pracownik T>N
tymon 2015-02-04 13:13:32
Witajcie, czy ktoś z zainteresowanych, mógłby przybliżyć co to znaczy, ze firma płąci za rzetelną pracę, tzn. jakie trzeba mieć wyniki, żeby zaliczało się to do tej rzetelnej pracy a nie tej kiepskiej i czy mieści się to w ramach realnego zarobku, mam na myśli, czy da się miesięcznie zarobić tak żeby godnie żyć i jeszcze chciałem wiedzieć ile trwa szkolenie, bo ktoś tu o nim wspominał?
awosn 2016-05-11 18:30:29
Trzeba złożyć CV i poczekać, jeśli masz doświadczenie to się odezwą pewnie
Zostaw swoją opinię o Telekomunikacja Novum S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Novum S.A.