Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

livi

hierarchia na firmie coraz bardziej liderzy którym się wydaje że wszystko mogą

.....l
@livi

Zgadza się, wystarczy przyjść na zm B Apu 4 Zalasowa i jej przydupaski nic dodać nic ująć poprostu kicz!

@.....l

Moje drogę :) pytanie do młodego :) ludzi się ma hehe

Pytanie za 100pkt

Jeśli pracownik z dodatkową funkcją jest nieobecny to czy osoba zastępująca go w tym czasie powinna dostać przysługujący za to stanowisko dodatek ?

@Pytanie za 100pkt

Dobre pytanie, a czy podczas zastępstwa faktycznie wykonywał tę funkcję?

Wredny
@Helena

Kierownik nikt nie dąży do bydlacenia !!! Pytanie czy odpowiadacie za swoje czyny ;D

@Wredny

Dyrektorowi się należy :P nie wiedział biedny hahah

@Wredny

a to swoją drogą w sumie, nie no ciekawe, to ktoś w końcu za odp?

Jo

Do mistrzów pracusiów :) nie zapominajcie o mnie ;) https://youtu.be/ZDHM195TxXk na przyszłość :P

Nastroje w finansach

Witam. Jakie nastroje panują wśród pracowników w dziale finansów? Na ile może liczyć team leader?

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Skawina
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Operator

W lazienkach taki (usunięte przez administratora) ze mozna zwymiotowac. Kozy z nosa rozmazane na drzwiach. Firma sprzatajaca tylko chodzi i rozmazuje ten (usunięte przez administratora) zamiast porzadnie posprzatac. Klimatyzacja wylaczona, bo przeciez trzeba oszczedzac a pracownikach, bardzo duza rotacja, zero szkolen.

@Operator

A w czym gorszym jestem od kierownika !!! W pokazywaniu kto ma napisane czarno na białym i myciu kibla !!!

...
@Operator

Myślisz że dodatkowy personel sprzątający ten (usunięte przez administratora) po was załatwi sprawę ? Czy to w jakim stanie zostawiacie łazienkę nie świadczy o waszym poziomie czy kulturze? Można wymiotować więc śmiało napewno ktoś po tobie to posprząta. Za chwilę ktoś na*ra ja środku łazienki i jak do 2min nie przyjdzie nikt tego posprzątać to będziecie tu pisać komentarze w jak tragicznych warunkach przyszło nam pracować tylko że czyja to jest wina ? Pani która sprząta czy Pani która na*srala nie tam gdzie trzeba ? Jak już robicie sobie na złość to może nie róbcie tego kosztem innych.

Halina
@Operator

A pracownicy są chociaż szkoleni na samym początku rozpoczęcia pracy w tej firmie? Czy wyszkolić się trzeba że tak powiem samemu? :/

Antyclaro

Juz 2 osoby z claro wylecialy za wydmuchanie promili w robocie. Taka wesola ekipa

Szkolenia
@Halina

Każdy przechodzi szkolenie BHP. Każdy również otrzymuje 1 dzień płatny dla zapoznania się z atmosferą pracy na hali. Każdy przed pierwszym krokiem na danym stanowisku zostaje z nim zapoznany za pośrednictwem osoby doświadczonej

@Szkolenia

Od pierwszego dnia pracy najlepiej by chcieli żeby już robić normy, wolniej pracujesz to już się nie nadajesz, wszystko pięknie ale w praktyce (usunięte przez administratora)

Nnn

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Ksiegowy Junior AP/AR?

Hmm
@Nnn

Ktoś wie?

No trudno

Kolejny mesjasz z życiowym morałem. Dzięki żeś próbował zbawić ten swój wielki świat ale to tylko Valeo...i nic ten komentarz nie wnosi, więc wymyśl coś lepszego.

Zlotowa

300zl podwyzki inflacyjnej dla biura. Koniec miesiaca nadchodzi. Posypia sie wypowiedzenia

@Zlotowa

Ej i co dużo się posypało w końcu czy to była błędna zapowiedź?

@Zlotowa

I tak macie dobrze że 300 zł bo o pracownikach produkcyjnych nikt nie pomyślał. Osoby na produkcji inflacja nie dotyczy im rachunki nie wzrosły i zakupów nie robią.

Haha

Skoro lubisz ...rekrutacji nie brakuje. Wskakuj w fartuch i do roboty :D

K
@pracownik

Co ty bredzisz jak produkcja też dostała taki podwyżki .

CAT
@K

Też se zamówicie tak przy okazji hehe

Ola
@K

Ja pracuję na chłodnicach i pierwsze słyszę o podwyżce inflacyjnej.....

@pracownik

A 250 zł + kasa z punktów po rozmowie to co jak nie podwyżka? Do wielu rzeczy można się przyczepić w tej firmie, ale po co gadać takie bzdury i kłamać

Ola
@Ona

Tak ale jest to podwyżka jak co roku za pracę, nie jest to podwyżka dodatkowa związana z inflacją.

@Ola

To może dla wygody nazewnictwo zmienili? Albo faktycznie jeszcze wprowadzą?

Nikt

Ja tam widzę profesje między technologia a jakością :P panie nikt https://youtu.be/eqT8tKjwaMU

Ona

A ja mam takie pytanie do działu HR. Drogie Panie, nie wiem czy to Wy, czy inni tzw rekruterzy tworzycie oferty pracy na stronę pracuj.pl. Piszecie w nich o tym, czego kandydat może oczekiwać w związku z nową pracą. I tak - ogłoszenie dla operatora czy settera - zachęcacie ludzi pisząc o "bezpłatnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje". Pracuje w tej firmie 10 lat. Jestem seterem a pisząc dokładnie setterką. Jedno jedyne szkolenie, jakie miałam przez ten czas to SEP, na którym nie nauczyłam się, czego wcześniej bym nie wiedziała. Ważność uprawnień, jakie "zdobyłam" skończyła się w styczniu tego roku. O ich przedłużeniu nie ma co marzyć. Przestańcie w końcu mydlić ludziom oczy. Zacznijcie dbać o ludzi z doświadczeniem, bo niedługo będziecie ich mogli policzyć na palcach jednej ręki.. A wtedy będzie już za późno.

Ona

Masz jakiś problem z moim komentarzem? Bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi..

Inz
@Ona

Panie z HR to przyjda pytac kto napisal komentarz i beda straszyc pozwem cywilnym.

Ona

A ja mam takie pytanie do działu HR. Drogie Panie, nie wiem czy to Wy, czy inni tzw rekruterzy tworzycie oferty pracy na stronę pracuj.pl. Piszecie w nich o tym, czego kandydat może oczekiwać w związku z nową pracą. I tak - ogłoszenie dla operatora czy settera - zachęcacie ludzi pisząc o "bezpłatnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje". Pracuje w tej firmie 10 lat. Jestem seterem a pisząc dokładnie setterką. Jedno jedyne szkolenie, jakie miałam przez ten czas to SEP, na którym nie nauczyłam się niczego, czego wcześniej bym nie wiedziała. Ważność uprawnień, jakie "zdobyłam" skończyła się w styczniu tego roku. O ich przedłużeniu nie ma co marzyć. Przestańcie w końcu mydlić ludziom oczy. Zacznijcie dbać o ludzi z doświadczeniem, bo niedługo będziecie ich mogli policzyć na palcach jednej ręki.. A wtedy będzie już za późno.

Łukasz

Firma dobrze sprzedaje :) nadgodziny wić tylko się zapisywać bhahah

Bylem na rozmowie na inzyniera walidacji grubo ponad miesiac temu. Obiecywali odpowiedz do 2 tygodni zarowno pozytywna jak i negatywna. Do tego pani z HR strasznie wypytywala o zarobki i benefity w mojej firmie jakby to mialo znaczenie. Zero odzewu po rozmowie. Strata czasu.

Halina
@Kandydat

To faktycznie słabe zagranie ze strony firmy, szczególnie jeśli zapewniała o dostaniu feedbacku. A jak wyglądała sama rozmowa rekrutacyjna? Miałeś jakieś zadanie czy może pytali o coś konkretnego?

@Halina

Wazne jest to, ze nawet nie odpowiedzieli pomimo zapewnien. Strata czasu

@Kandydat

No niefajnie tak z ich strony jeśli nie odpowiedzieli, ale ciekawa jestem czy tylko Ty tak miałeś czy każdemu tak się dzieje. Jest tu może ktoś kto niedawno aplikował i też feedbacku nie dostał?

Atmosfera coraz gorsza. Bardzo duzo nowych ludzi w biurach, ktorzy nie mają pojęcia o tym co mają robić. Spora rotacja sie robi. Firma niestety nie dba o doświadczonych pracowników. Masa nowych rekrutacji, bo starzy ludzie odchodzą.

ZacoFajni

Podstawową umiejętnością jakiej powinno się wymagać o każdego nowo zatrudnionego pracownika powinna być obsługa komputera. Ewentualnie solidarnie wobec produkcji zaleca się likwidację elektroniki z biur...skoro na produkcji dalej papierkowa robota przez niewykwalifikowanych lub niedopracowane aplikacje to i biurowcy niech wypełniają fakturki, pz, wz i składają zamówienia na komponenty pisemnie.

Marian
@ZacoFajni

Prowadzicie kursy komputerowe ? Chętnie się zapisze, widziałem jak wnuki dobrze sobie radzą z komputerem stwierdziłem że ja też mógłbym i po skończonej robocie mial bym uciechę z nimi oraz wspólne tematy

Otóż to

egf

Ile płacą stazystom?

xxx
@egf

3000 brutto po 3 miechach 3700,oczywiscie na 5/5 etatu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Valeo? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rob

Majzel i młotek

K

Z tego co się orientuję to komputer i telefon

Mobilki

Gdzie są wszystkie roboty AM?

Pracownik xxxx

Czy orientuje się czy jest konkurs rysunków smoków w Valeo.

Glupi jaś

Co się stało z Adriankiem? Tym od utrzymania budynku? Czemu go wyprosili z firmy w 15 minut i już nigdy nie wrócił?

Klimatyzacja

Co się stało z klimatyzacją? Jest coraz cieplej a na hali nie ma dosłownie czym oddychać. Wiatraki to nie wszystko zwłaszcza na liniach o powierzchni kabiny w WC na której nie wiem jakim cudem pracują 3 osoby. Na domiar złego pod jedną znajduje się odpływ kanalizacyjny...niby zatkany a mimo to ostatnio znowu ulatniał się z niego niemiłosierny smród. Z pobliskiej palarni zamiast świeżego powietrza jedyne co czuć to dym papierosowy. Kiero twierdzi że te warunki są w normie. Po takiej karuzeli to człowiek ma ochote za przeproszeniem zdechnąć.

Ksiegowy
@Klimatyzacja

Klimatyzacja wyłączona. Tanio ma być, a nie chłodno.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo