M-Sport Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o M-Sport Poland Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 18:25
Wiecie czy firma M-Sport Poland Sp. z o.o. organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!
Babajko 2015-09-05 20:33
"Pracowałem" tam tylko 1 dzień.
Po rozmowie kwalifikacyjnej otzrymałem zaproszenie na 2 dni próbne, gdzie dowiedziałbym więcej o pracy i oni mogliby zobaczyć na ile moja kandydatura im podchodzi. Nazwa stanowiska była "Specjalista d.s. zaopatrzenia magazynu".
Przyszedłem rano przed rozpoczęciem dnia roboczego, otrzymałem kombinezon i pomagałem, cały dzień, jednemu z panów-magazynierów prowadzić inwentaryzacje. Żadnego szkołenia BHP, żadnych informacji o moich obowiązkach nie otrzymałem. Pomóc polegała na przemieszczeniu zużytych części samochodowych na śmietnik i z jednego magazynu do innego. W toku pracy też nic nie dowiedziałem o tym, czym będę musiał zajmować. Na końcu dnia właściciel zaprosił mnie do biura i powiedział, że moja kandydatura im nie podchodzi.
Pieniędzy nie otrzymałem, wiedzy i umiejętności też. Mam takie wrażenie, iż był im potrzebny nieodpłatny pracownik fizyczny na czas trwania inwentaryzacji.
P.S. Przepraszam za błędy językowe, polski nie jest moim językiem ojczystym.
snake 2017-05-26 20:27
Czy Ktoś Wie jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy??
Zostaw swoją opinię o M-Sport Poland Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Sport Poland Sp. z o.o.