J-Consulting

Szczecin

Opinie o J-Consulting

wojtek247 2010-02-16 10:02:32
firma moze i jest. ale zeby po powrocie cos u niej zalatwic jakis papier to predzej do prezydenta usa bym sie dodzwonil. maja swoja klike a obcego traktuja jak powietrze
agat 2010-10-20 21:06:15
no mam podobne zdanie, maja swoich ludzi i dla nich praca jest, jak przychodzi ktos nowy to tylko na krotko bo kontrakt sie konczy i wiecej pracy dla nowych nie ma. trza szukac cos nowego. stawki pozmniejszali wiec do rewelacyjnych im daleko. narzedzia specjalistyczne zapomnij, nie ma czym robic aa robota musi byc zrobiona, warunki mieszkaniowe tragedia. w biurze nigdy nikogo nie ma. firma teczka, nie wiadomo kto wlasciciel, dzis sa jutro ich nie ma
lukas 2015-12-14 23:52:28
Firma typowo consultingowa, jak się domyślam. Zastanawiam się tylko czy każdy pracownik ma pod sobą bazę klientów, czy jest to jakoś inaczej zarządzane.
Zostaw swoją opinię o J-Consulting - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J-Consulting