OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Ciapek

Jaasne, tylko nie wiem czy wydźwięk tego ‘wrażenia’ będzie pozytwny. Też jestem za garniturem.

adik

dokładnie hehehehe

grzelak

a idz se chlopie w dresie wtedy to dopiero wrazenie zrobisz.

maniek

glosuje za krawatem!

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Przemek

A jak sadzicie co powinno sie zalozyc na rozmowe? Moze byc sama marynarka i spodnie? Czy lepiej zestaw tradycyjny w postaci garniaka, krawaciku i bialej koszuli.

Szymek

No to powodzonka na rozmowie tylko zrob dobre wrazenie, hehe pierwsze wrazenie sie liczy.

leszek

zadzwonili i ideeeeee na rozmowe!

kamil

pewnie, że możesz składać dokumenty, lepiej spróbować niż się potem zastanawiać.

bartek

hmm wiesz co szanse zawsze sa, ale najlepiej zrobisz jak sie do nich przejdziesz i zapytasz, nic ci nie zaszkodzi zostawic papier, a moze ktos za jakis czas zadzwoni jak beda kogos do pracy potrzebowac.

Denis

No wiesz praktyki to praktyki, ale zawsze to jakieś doświadczenie zawodowe, nic nie stracisz jak pójdziesz do nich i się spytasz.

Nawrot

Czy po technikum budowlanym mam szanse na zatrudnienie? Czy najpierw musze sie gdziekolwiek zaczepic zeby zdobyc doswiadczenie, bo poki co to jedynie mam praktyki jakie zdobylem w szkole.

adas

wydaje mi sie, ze glownie robia nabor do ochmanowa. pozdro!

toffik

szczerze to różnie, raz tu raz tam, trzeba śledzić oferty bo zawsze podają nazwę stanowiska oraz miejsce pracy.

Radzio

Czy oferty pracy sa tylko do ochmanowa, czy tez w innych miejscach?

ares

zdecydowanie lepiej iść i się spytać niż dzwonić, przynajmniej zobaczą, że ci zależy.

Dziukol

Jak ci sie isc nie chce to tez mozesz zadzwonic.

wojtek

wez sie zwyczajnie do nich przejdz i zobaczysz co ci powiedza.

marek

na hale stosunkowo czesto sa przyjecia, zawsze mozesz do nich pomaszerowac ze swoim cv i sie zapytac w kadrach czy kogos nie potrzebuja.

Janko

Orientujecie się czy na chwilę obecną trwają jakieś nabory na halę? Nigdzie nie potrafię znaleźć oferty, więc dlatego piszę.

Zobaczymy po wypłatach !!! jaka wypłata taki zapał do roboty i zostawania po godzinach łącznie z sobotami !

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 26 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.