OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Adrian

Raczej na rozmowie padaja standardowe pytania czyli pytanie o wyksztalcenie, doswiadczenie zawodowe, umiejetnosci ewentualnie czy skonczyles jakies kursy czy dodatkowe szkolenia.

Gajda

Jakich pytan moge sie na rozmowie spodziewac? Mocno czlowiek magluja czy tak na spokojnie rozmowa przebiega?

siwek

możesz się przejść do biura i zostawić papierek przy okazji możesz się spytać czy z takim wykształceniem masz szanse czy jeszcze musisz jakies praktyki nabrać.

bartek

szanse zawsze masz, bo w technikum pewnie miales praktyki wiec cos tam juz wiesz.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

promil

zlozysz cv jak skonczysz szkole i zobaczysz moze cie przyjma.

Felix

Hej, orientujecie się czy po technikum budowlanym mam szance na pracę? Jestem w ostatniej klasie maturalnej i się tak zastanawiam gdzie by tu się zahaczyć jak szkołę skończę.

wronal

no jakbys tak nie zabral papierka i sie okaze ze rekruter tez papierka nie bedzie miec to by mogla wyjsc z tego bardzo interesujaca rozmowa kwalifikacyjna.

darek

lepiej zabrać niż potem załować.

Astro

Teoretycznie osoba przeprowadzajaca rozmowe z toba twoje cv miec powinna, ale z drugiej strony cv to raczej tony nie wazy wiec nie ma problemu zebys sie z nim przeszedl na wszelki wypadek.

kamil

przydałoby się.

szymon

ide na rozmowe, mam cv zabrac?

Jacek

Jednym to pasuje, a inni wola co innego.

olo

@czumak nie ty jeden.

Czumak

Siedzac caly czas to bym sie zanudzil chyba. Albo gorzej usnalbym przy tym biurku.

krzys

czyli generalnie praca przy biureczku :D

Maślak

Wydaje mi się, że rekrutacja na te stanowisku się już skończyła.

szynek

a to nie jest jakies stare ogloszenie? z tego co sie orientuje to na tym stanowisku kontrolujesz zamowienia, sprawdzasz i kontrolujesz dane itd. no i oczywiscie musisz znac niemiecki.

FOSER

z tego wynika, ze tak.

kokot

czyzby nabor?

Rafał

Czy ktoś z was słyszał coś o stanowisku na doradcę technicznego, wymagany język niemiecki. Ktoś coś wie? Proszę o jakieś informację.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.