OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

booster

z tego co widze to sie normalnie za bardzo ludzie stresujecie i kminicie co wypadaloby zrobic. przeslij im cv i jak bedziesz spelniac wymagania to cie na rozmowe kwalifikacyjna zaprosza, a jak sie nie odezwa to najwidoczniej nie spelniasz wymagac badz ktos byl lepszy.

Argon71

Nie zastanawiaj sie za bardzo tylko idz za ciosem i wyslij zyciorys i list motywacyjny. Jak tak bedziesz siedziec i gdybac to ci jeszcze ogloszenie zniknie. Zazwyczaj wysyla sie jedno i drugie albo same cv. W ofertach pracy rowniez zaznaczaja co dokladnie trzeba przeslac.

jania

widziałam to ogłoszenie, jestem po romanistyce więc też chcę wysłać swoje cv. zastanawiam się tylko czy wysłać samo cv czy jeszcze do tego list motywacyjny? pracowałam jakiś czas na dość podobnym stanowisku tylko głównie siedziałam na słuchawce.

wargowan

wiem, ze na obsludze sprzedazy gdzie wymagana jest znajomosc jezyka obcego to sie zazwyczaj obsluguje czy tez komunikuje z zagranicznymi klientami. czyli przyjmujesz zamowienia, prowadzisz dokumentacje i sprawdzasz czy zamowienie sie zgadzaja. praca siedzaca przy kompie i na telefonie.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Pati81

Cześć, poszukuje jakiś informacji z pierwszej ręki bo znalazłam ogłoszenie na obsługę sprzedaży w Ochmanowie. Wymagana znajomość języka francuskiego, ale to dla mnie nie problem bo język znam dość dobrze. Chodzi mi o to czy ktoś coś wie mniej więcej co się robi na tym stanowisku? Będę wam wdzięczna za odpowiedzi.

Sqzz

A swoją drogą zapytam jak myślisz ilu konkretnie twoim zdaniem Oknoplast zatrudnia ludzi ? ;]

hubert

dostałem się przez ogłoszenia z neta i już jakiś czas pracuje. fakt doświadczenie było dość istotne, ale dużo zależy od stanowiska o które się starasz. zawsze jakąś wiedzę na początku trzeba mieć, żeby móc sytuację ogarnąć, a nie się co chwilę kogoś pytać jak coś zrobisz itd.

probierz

szczerze chyba nie jest prowadzona rekrutacja wewnetrza jak to ujales z polecenia. sa normalne ogloszenia i z nich zazwyczaj sie startuje. dobrze zrobisz jak sobie aktualne oferty przejzysz i sie dowiesz kogo teraz potrzebuja.

Foksal

Wydaje mi się, że teraz w niepołomicach mają komplet. Też musiałem przebrnąć przez okres próbny no chyba jak każdy. Tak się zaczyna każdą pracę. Co do doświadczenia się całkowicie z tobą zgadzam.

zatudniony

ja pracowałem w niepołomicach, musze przyznac, że atmosfera była bardzo dobra i stworzyła się solidna ekipa. nie wiem tylko czy tam aktualnie przyjmują. Przyjecie miałem ze zwykłego ogłoszenia i 3 miesieczny okres próbny. Patrzyli mocno na doświadczenie

Jaskier

jezeli jestes po szkole w tym kierunku to wysylaj cv, pytanie czy miałeś już doświadczenie w tej branzy, chociazby jakies konkretne praktyki zawodowe. Możesz miec tez problem bo coraz większa automatyzacja procesów powoduje redukcje ludzi zarzadzania jakościa.

uzmenikin

czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć coś o okresie próbnym? Bawią się w coś takiego czy po przejściu przez rozmowę nie ma już takich cyrków? Celuje do biura obsługi klienta btw

biurowy
@uzmenikin

Okres próbny masz przez pierwsze 3 miesiące pracy, jednak nie różni się on praktycznie niczym od normalnej pracy, za wyjątkiem faktu że nie otrzymujesz za ten okres premii kwartalnej.

murator85
@biurowy

Bardzo fajna odpowiedź i wielce pomocna, jako ktoś kto również się rozgląda za pracą w branży budowlanej to dla mnie dość istotna kwestia. Są firmy, które żerują na pracownikach i na okresie próbnym płacą groszę a potem adieu.

hummel

nie jestem pewien czy można zwolnić tak duża grupe pracowników bez echa w mediach. Trochę to naciąganie brzmi.

ŻaQ

hej jestem p zarzadzaniu jakością z polibudy wrocławskiej i staram się aplikować do oknoplastu. Problem mam taki, że ogłoszenia jak tylko się pojawiają to znikają mega szybko, czy jest opcja jakoś sie wkręcić na rekrutacje "z polecenia"?

Zbyszek

Jak wisi to rekrutacja dalej trwa, co za tym idzie dalej poszukaja chetnych osob na to stanowisko. Idac ta droga ogloszenie znika to rekrutacja jest juz zamknieta, chyba proste do zrozumienia co nie?

maniek

@jarek no chyba sobie sam odpowiedziałeś na to pytanie.

jarek

a dalej szukaja na serwisanta? bo z tego co widzie to ogloszenie nadal wisi.

Przemo

Taa cieszymy się twoim szczęściem hehehe

stokar

no to powodzenia.

Kamil

Tymczasem ide sobie do nich na rozmowe kwalifikacyjna bo zadzwonili do mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.