OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

mentor69

przesłałem cv i czekam teraz na odpowiedź. tak z ciekawości jak się już załapie to będzie na początku jakieś szkolenie? bo wiecie doświadczenie swoją drogą, ale w każdej firmie nie które sprawy i rzeczy wyglądają inaczej.

kuki

najczesciej sa na ochmanow. sprawdzaj na biezaco oferty moze bedzie jakas inna lokalizacja, bo na ofercie pisze gdzie szukaja. moze to ci jakos ulatwi sprawe.

Blazej

Jakby tak to wziasc na logike to sadze, ze mozesz. Powiedzcie mi oferty sa zawsze na ochmanow czy gdzie indziej tez sa prowadzone jakies rekrutacje? Pomalu sie rozgladam bo bym chcial sie gdzies zaczepic.

Witam,czy po podpisaniu nowej umowy mogę założyć działalność jednoosobową i zajmować się małą sprzedażą okien ,rolet itp?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

grzesiek90

na obu masz kontakt z klientem, jako doradca techniczny sprawdzasz zamówienia czy wszystko się zgadza, jak coś sieę zmienia to wprowadzasz poprawki, monitorujesz system i tyle. sprzedawca też ma kontakt z klientem, przyjmuje zamówienia i sprawdza czy się wszystko zgadza. obie prace siedzące, przy biurku.

zuberowiec

przeczytaj jeszcze raz oba ogloszenia to sie wtedy dowiesz na czym polega roznica. juz sama nazwa stanowiska na to wskazuje, ze na jednym zajmujesz sie sprzedaza, a na drugim doradzasz w sprawach technicznych.

Adamix

A czym się różni stanowisko specjalisty obsługi sprzedaży, a doradcą technicznym? Na oba stanowiska poszukują kogoś ze znajomością języka niemieckiego, w obu spełniam wymagania, ale nie wiem czym się różnią.

szymek303

@loster widzialem, ze oferta w dalszym ciagu wisi. wiec pewnie nadal jest aktualna. jak znasz jezyk to smialo proboj, a sie nawet nie zastanawiaj. nie ma co czasu tracic na zastanawianie i gdybanie.

loster

wiecie moze czy dalej poszukuja kogos na stanowisko doradcy techninczego z jezykiem niemieckim? chcialbym sie gdzies teraz zaczepic, jezyk znam dosc dobrze, a na podobnym stanowisku wczesniej juz pracowalem.

Patryk87

Jak jestes swiezakiem po szkole to raczej wiadomo, ze duzego doswiadczenia to nie masz, ale na poczatek wystarcza ci same praktyki, jeszcze lata przed toba zeby doswiadczenie zdobyc. A co do ofery to chyba cos jest, przejedz sie z cv i zloz.

xanti

czy teraz jest prowadzona rekrutacja na hale? skonczylem wlasnie szkole i rozgladam sie za jakas praca. doswiadczenie w moim przypadku to tylko praktyki mam nadzieje, ze na poczatek mi to starczy.

Artub

Zgadza się, głównie jest tam zapotrzebowanie. Co do naboru na stanowisko specjalisty do spraw wsparcia technicznego to jest to oferta pracy na Ochmanów.

jogi

to chyba jest jakaś nowa oferta bo nic nie słyszałem, ale głównie zapotrzebowanie na etaty jest akurat na ochmanów. swoją drogą zawsze możesz wrócić do ogłoszenia na którym powinna znaleźć się informacja dotycząca miejsca pracy.

robal

czesc, widzialem ogloszenie na specjaliste wsparcia technicznego, generalnie wiem co sie na tym stanowisku robi bo juz na podobnym kiedys pracowalem. mam takie pytanie, czy to jest oferta do ochmanowa? bo juz troche sie zakrecilem. pozdrawiam

Tomanik

Wiesz co doradca techniczny to siedzi tylko za biurkiem, prowadzi dokumentacje, utrzymuje relacje z klientem i sprawdza czy wszystko sie zgadza. Przyjmuje zamowienia i je nadzoruje. O ile mi wiadomo, zadnych wyjazdow sluzbowych nie ma.

cebo

mozliwe, ze sa skoro masz sie klientem kontaktowac to chyba w gre wchodza tez delegacje.

monti

widziałem ogłoszenie na doradcę technicznego z językiem niemieckim. czy ktoś z was orientuje się czy praca zasadniczo sprowadza się do siedzenia za biurkiem gdzie kontaktuje się z klientem w kwestii zamówień, kontroli i weryfikacji dokumentów itd. czy jeszcze do tego dochodzą wyjazdy służbowe?

Zumber

Zazwyczaj oferty sa na ochmanow, czasem i w inne miejsca tez sie jakies ogloszenie nawinie. Teraz to chyba na hale cos jest, ale pewnosci to calkowitej nie mam. Moze sie przejdz do nich i zapytaj albo sledz ogloszenia i tyle.

lechu

ale to jest oferta na ochmanow tak? bo tak jak patrze to wlasnie do ochmanowa najwiecej ofert pracy jest. orientujecie sie, czy na hale tez moze sa przyjecia?

Kappi

Co racja to racja, ja właśnie wysłałem swoje cv na doradcę technicznego gdzie wymagana jest znajomość języka niemieckiego. Nie wysyłałem dodatkowo listu motywacyjnego bo nie było to konieczne, teraz pożyjemy to zobaczymy czy się odezwą czy nie.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.