OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

gościu

nie mam całkowitej pewności, ale chyba obecnie jest prowadzona rekrutacja. zadzwoń i się zapytaj, tak to się najszybciej dowiesz bądź poszukaj ogłoszenia na necie.

konik91

czesc, czy teraz jest prowadzony jakis nabor na hale?

Orzel

Oferta pracy o ktorej wspomniales to juz jakis czas jest, co do samej pracy to jest to praca siedzaca, obslugujesz klientow. A jesli chodzi o wymagania to standard, doswiadczenie na podobnym stanowisku, znajomosc podstawowych programow itd. pewnie w ofercie pisze co i jak, to lepiej jej poszukaj i poczytaj.

wikarek

ostatnio widzialem od nich ogloszenie na stanowisko specjalisty do obslugi sprzedazy i sie zastanawiam jak wyglada praca na tym stanowisku i czego wymagaja konkretnie?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

janek

w ogloszeniach pisze do kiedy jest dana oferta pracy, trzeba sie liczyc, ze z dnia na dzien nie zadzwonia. ale widzisz idziesz na rozmowe i nie masz co sie teraz nad tym zastanawiac. Powodzenia

foxter

raczej, przecież oni czekają na jakąś konkretną liczbę cv, a potem muszą całą stertę przejżeć i jeszcze jakoś to w czasie ustawić. tak jest wszędzie.

MAG
@foxter

Ty to masz fajnie,jesteś szczęśliwym człowiekiem.

Iras

Dostalem telefon i ide na rozmowe. Troche czekalem na jakas odpowiedz, ale to chyba normalne.

azber

w pierwszej kolejności wyślij cv, przejdź rozmowę i się dostań, a potem możesz się zastanawiać co i jak. chociaż pewnie z miejsca wszystkiego się dowiesz.

lolek

ile jest w oknoplaście etapów rekrutacji? czy to prawda że pierwsza z działem hr a kolejna z kierownikiem danego działu? napiszcie proszę jak to wygląda

Bieruk90

Pewnie ze jest. Zazwyczaj okres probny trwa z trzy miesiace, wiadomo do tego tez dochodzi przeszkolenie na konkretne stanowisko.

otarin

a na poczatku jest jakis okres probny czy jak? bo na logike cos takiego powinno byc, ale pewnosci to nie mam.

grzesiek

o ile wiem to cos chyba jest. przyjdz z papierami i tyle.

madrty

jest pewnie bo ludzie już nie wyrabiają i się zwolniaja albo przychodZa nowi na jeden dzień drugiego już rezygnują nie wierysz przyjdź zobaczysz jaki to oboz ;/ gnebia ludzi ponizaja i wyciskają z nich ostatnie sily tu robiąc 8 godzin po powrocie do domu jesteś tak wyj.......ban.y jak bys tyral 24 h w gorącu 40 stopni bez nawiewu chali paranoja pewnie ten post i tak usuna :)

Stabek

Posiada ktoś z was jakieś informację czy teraz jest prowadzony nabór na halę? Skończyłem szkołę i planuje się gdzieś obecnie zaczepić.

mario403

jesli oferta na grafika dalej gdzies sie znajduje to oznacza, ze rekrutacja dalej trwa. dosc czesto na ogloszeniu pisze kiedy oferta zostala opublikowana i do kiedy trwa nabor. przejzyj to sobie raz jeszcze.

dawid

czy ktoś z was może wie czy oferta na grafika jest dalej aktualna? bo ogłoszenie na to stanowisko już trochę czasu wisi.

lasowiecki

na poczatku tez pewnie obejmie sie okres probny, w tym jakies przeszkolenie i pokazanie co sie robi na konkretnym stanowisku. dostaniesz sie to sie sam przekonasz.

Wojas

Jak zaczniesz prace to szkolenie zostanie przeprowadzone, pokaza ci co masz robisz, jak to robic no i jak wszystko wyglada. Na spokojnie, wiadomo, ze jak zaczynasz prace jako swiezak to musisz sie troche przyuczyc.

pietras

a potem test z matematyki hehehe, nie no zart. szkolenia bankowo odbedziesz, wytlumacza ci co i jak na miejscu.

dd

Na początek będzie z ortografii.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.