OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

zbychu

teraz to potrzebuja pracownika produkcyjnego przy produkcji okien i wlasnie do ochmanowa.

maxior45

zazwyczaj suzkaja kogos do ochmanowa, nie wiem czy teraz prowadzą jakąś rekrutację. jak jesteś zainteresowany to poszukaj ofert w necie.

Dono

Powiedzcie mi czy przyjecia sa zazwyczaj do ochmanowa czy jeszcze gdzies?

orkisz

spokojnie, jak bedzie cos nowego to sie pewnie pojawi i oferta, ale z tego co wiem to na hale sa jakies przyjecia nadal.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

jagncy

widzialem tylko oferte na mechnika utrzymania ruchu, ale nie widze aby kogos na produkcje teraz potrzebowali.

Dromoholic

Wejdz sobie na infoprace albo pracuj i tam bankowo znajdziesz jakies swieze oferty pracy, a jak nic nie wisi to zawsze mozesz sie wybrac na recepcje i sie spytac, czy obecnie kogos nie szukaja.

Pistum

bo może szukasz tylko na jednym portalu z ofertami pracy, wypadałoby jeszcze zajrzeć na jakieś inne.

Rotometr

Nie wiem gdzie wy te oferty pracy znajdujecie, mi sie udalo tylko dokopac sie do oferty na stanowisko doradcy technicznego w dziale zagranicznym.

igor79

skoro masz dwie oferty pracy to znaczy, że nie jest to oferta na identyczne stanowisko. szukają na dwa stanowiska które są do siebie dość zbliżone i tyle.

pavlo

tak szczerze to sobie sam odpowiedziales na pytanie, moze przeczytaj jeszcze raz to co napisales i czytaj ze zrozumieniem.

ciach

a czy oferta na pracownika produkcji okien i drzwi aluminiowych i oferta na pracownika produkcyjnego pzy produkcji okien to to samo?

Zaiks

Piter jasne, ze sa tylko trzeba w necie oferty poszukac i tyle. Wiekszej filozofii w tym nie ma.

paweł

Czy ktoś może napisać gdzie znajduje się hala produkcyjna? W Niepołomicach? Jakie zarobki , wymagania i atmosfera? Proszę o odpowiedź.

piter

czyli wychodzi na to, ze przyjecia na hale sa :D

Bart83

Jak to ile? Jest tylko jeden etap, zadaja ci pytania, odpowiadasz i tyle w temacie. Moze ewentualnie powiedza ci jak praca wyglada, jak zmiany itd. ale to w zaleznosci od stanowiska o ktore sie starasz.

kuba

wysyłałem na mechnika utrzymania ruchu już jakiś czas temu i do mnie zadzwonili. idę na rozmowę, powiedźcie mi ile jest etapów? bo słyszałem przeróżne opinie.

gumis

poszukaj na stronkach z ofertami pracy jak pracuj czy infopraca, bo na nich sa zamieszczone oferty pracy. a na stanowiska o ktorych piszesz dalej jest prowadzona rekrutacja, bo obie oferty nadal wisza.

arek

to taka siedza praca raczej jest, zmian podejrzewam ze nie ma.

kali92

na tym stanowisku zajmujesz się kontrolą zamówień, ich wprowadzaniem do systemu i sprawdzaniem czy wszystko się zgadza. siedzisz przy kompie i głównie nadzorujesz zamówienia.

Fandop

A jakie sa wymagania na tego specjaliste wsparcia technicznego? Moze ktos z was cos wiecej napisac?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.