OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Janek

Powiedzcie mi czy u nich w ochmanowie moge odbyc praktyki po ukonczeniu technikum? Generalnie jeszcze mam troche czasu, ale tak ogolnie sie zastanawiam czy jest taka mozliwosc.

nowy

pokrzywa dobry tekst na kolanka he he he

zenek

geniusze przeciez nie trzeba tam jechac, mozna tez zadzwonic. mamy w koncu ten 21 wiek, telefony tez daja rade i szybciej mozna sprawe zalatwic.

Adi

Ogloszenie na produkcje dalej wisi, jak nie wiecie czy to aktualne jest to idzcie na recepcje i sie po prostu spytajcie jak sie sytuacja ksztaltuje.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Pawel

A moze wlasnie nie szukaja, skoro juz prowadza rozmowy, to tak jakby juz kogos na oku mieli i tyle co to musza rozmowy teraz przeprowadzic.

kowalik

zadzwonili do mnie wiec możliwe, że jeszcze szukają kogoś na produkcje.

żuczek

szukaja nadal na produkcje, tylko musicie sobie te ogloszenie znalezc w necie jak jestescie zainteresowani.

neron

czyli co na hale jest posucha z przyjeciami, poza tym calym stanowiskiem menadżera?

Bajgo32

Widziałem, że szukają menedżera produkcji, ale to już chyba trzeba mieć doświadczenie na podobnym stanowisku i odpowiednie wykształcenie.

leodop

szczerze to sie nie orientuje, jak sie przejdziesz to zawsze mozesz sie spytac o wiecej szczegolow, oczywiscie jesli teraz kogos potrzebuja na hale.

piotrek

chyba teraz nie ma żadnego naboru, zawsze możesz iść na recepcję i się spytać czy teraz nie jest prowadzona jakaś rekrutacja, ewentualnie w necie poszukaj czy jakiś ogłoszeń nie ma.

kapi29

wiecie moze czy sa teraz jakies przyjecia na hale?

HR master

zdzisek z bramy nr 2.

arek85

przy podpisaniu umowy bedziesz mial napisane jaka to umowa i na jaki okres :P

tomcio

okres probny zazwyczaj trwa trzy miesiace, ale i tak moze cos sie w tej kwestii zmienilo. podczas omawiania warunkow zatrudnienia wlasciwie kwestia okresu probnego powinna zostac poruszona, a jak nie to warto dopytac.

Sztaba

Różnie to bywa, w zależności chyba od stanowiska pracy.

mati32

a jak wyglada z tym okresem probnym? ile on zazwyczaj trwa?

nawle

nie popadajmy w skrajności, każda osoba która pracuje musiała przejść przez rozmowę kwalifikacyjną. jak dla mnie nic strasznego to nie jest, parę pytań i trochę nerwów.

Damiat83

Moze posrod nas znajduja sie tacy ludzie ktorzy lubia sobie chodzic na rozmowy kwalifikacyjne i jak dla nich jedna rozmowa i jeden etap to stanowczo za malo. O gustach sie niby nie dyskutuje, co kto lubi hehe

jamo90

dokładnie, drugą rozmowę o ile taka będzie możesz traktować jako spotkanie dotyczące warunków zatrudnienia, okresu próbnego, co będzie należeć do twoich obowiązków itd.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.