OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

histeryk

teoretycznie przyjecia jeszcze beda, wezcie sobie to na spokojnie.

Rudy
@histeryk

W imieniu pracowników chciałbym podziękować za tak wspaniały pomysł i miły gest jak wprowadzenie darmowych kaw i napojów ciepłych Dziękujemy . Ps mamy jeszcze jedną prośbę aby zostało wprowadzone radio lub radio węzeł na hali co spowodowało by zupełnie inna jakość pracy , inne nastawienie , luźniejszą pracę mniej monotonna .Pozdrawiamy i czekamy na nowe miłe zaskoczenia ..

tutuś

jak ci tak zależy to skorzystaj z porad epika, fakt faktem może teraz nie prowadzą żadnej rekrutacji.

radup

narazie w tych ogloszeniach to lekka posucha jest, widzialem tylko ogloszenie na menadzera i nic wiecej.

Epik

Na necie nie widzialem zadnej nowej oferty, ale przejdz sie do nich lub zadzwon i sie spytaj czy jest teraz jakas rekrutacja na hale.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

m3rk

poszukaj w necie czy teraz potrzebują kogoś na halę. coś tak mi się wydaje, że jakiś nabór powinien być, ale 100% pewności nie mam.

jumbo

obecnie jest jakis nabor na hale produkcyjna? slyszal ktos cos?

maciek

sprawdz na infopracy albo pracuj, tam powinny byc jakeis ogloszenia. jesli nic nie znajdziesz to moze rekrutacje sa juz skonczone i teraz zadnych rekrutacji nie prowadza.

thodi

są teraz przyjęcia na hale albo czy w najblizszym czasie jakies przyjecia beda?

Anegdota

Słyszałem ze w oknoplascie swieto dzisiaj... :D

lukas

duzo zalezy od firmy no i wiadomo samego stanowiska pracy. chociaz i tak powinni o warunkach pracy, okresie probnym itd. mowic podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

krzysiek

wydaje mi sie, ze tak jak wszedzie czyli okres probny bedzie trwal tak standardowo z trzy miesiace,raz tylko sie z spotkalem z miesiecznym okresem probnym.

Sasin

Zawsze to jakis plus hehe, a jak wyglada z probnym okresem zatrudnienia u nich? Ile trwa?

szimoz

rozmowa kwalifikacyjna moze byc tez stresujaca, a nie wszedzie wyglada ona tak samo. bo moze sie przykladowo skladac z kilku etapow albo jednego. wiadomo, ze duzo zalezy od rodzaju stanowiska itd.

marek

przecież mówią, że kto pyta ten zazwyczaj nie błądzi, więc tak zbytnio nie czaje twoje problemu i czepiania, ale okej.

wikus

nie wiem czemu wy macie take problemy, wychodzi na to, ze szukacie pracy pierwszy raz albo pierwszy raz idziecie na rozmowe kwalifikacyjnego, wiecej luzu ludzie i zastanowienia.

daro

nie wiem czemu macie takie problemy, w kazdej ofercie przewaznie jest nazwa stanowiska, lokalizacja, wymagania, opis stanowiska itd. czyli generalnie wszystko czego czlowiek moze potrzebowac zanim swoje cv wysle.

smyk

teoretycnie oferty sa zawsze na ochmanow, ale moga sie tez pojawic oferty na inne miasta. wystarczy, ze bedziesz zwracac uwage na lokalizacje ktora powinna pojawic sie w danej ofercie.

gumis

powiedzcie mi, a raczej napiszcie czy oferty sa zazwyczaj na ochmanow czy tez czasem szukaja kogos w innych lokalizacjach?

arek

nie masz jakiś obowiązkowych praktyk szkolnych? w sumie wydaje mi się, że jest taka opcja odbycia praktyk, ale to raczej musisz się kontaktować z kimś z recepcji.

waldi85

nie mam pojęcia, chyba szybciej dla ciebie będzie jak do nich zadzwonisz albo się przejdziesz na recepcję i ewentualnie dopytasz co i jak.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.