OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

zenek

dokładnie (usunięte przez administratora) pozdrowienia dla szpecurów z magazynu

Gugu

Wypłaty yyy sa

olo
@Gugu

Ciekawy

@krzycho - wcześniej było ogłoszenie że poszukują specjalisty ds. Aluminium, to stanowisko o którym piszesz to Product Manager, i zastanawiam się czy po prostu zniknęło

Ciekawy

Udało się komuś dostać zaproszenie na rozmowę lub jej kolejny etap na stanowisko specjalisty do spraw aluminium?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

ta

chyba pomyliłeś firmy :)

rr

(usunięte przez administratora) 0zł i kupieni

Witek

Witam wszystkich mam pytanie dostałem oferte z pośrednictwa pracy do Oknoplastu jest tam praca 3 zmianowa czy 2 zmianowa bo różnie słyszałem prosze o info

Mag
@Witek

Jeżeli chodzi o prace to są 3 zmiany na niektórych liniach produkcyjnych chociaż ostatnio linie produkcyjne pracowały na 2 zmiany wszystko zależy od urlopów i zamówień

dede

System jest jasny tylko czy ha dobrze liczę? ?? (usunięte przez administratora) premia przy wynikach z tego mies (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) to razem (usunięte przez administratora) ??? Poprawcie mnie (usunięte przez administratora)

szpila

Ty to piszesz na poważnie? Czekasz 1,5 roku, nie rozglądasz się za inną pracą a więc co robisz? Dłubiesz w nochalu i czekasz aż Oknoplast ci odpowie? Ty składaj papiery na Babińskiego albo do serialu "Świat wg. Kiepskich", jesteś wykapany Ferdek , marnujesz się z tym czekaniem!!!!!!!

Igor

czy macie tam dopłate do posiłków bo jak pracowałem w manie to była fajna sprawa

Szkoda słów

@Witek

Nie ma to jak gorzkie żale

szpila
@Witek

Chcesz konkretów? No to masz -- jeżeli aplikujesz na stanowisko specjalisty ds. aluminium a tenże specjalista ma pracować w firmie która produkuje stolarkę aluminiową to winieneś mieć pojęcie na czym polega proces produkcji szeroko rozumianej stolarki z aluminium, uffffffffffff!!!!!!!!! Jeżeli przyjmujesz się do mleczarni jako specjalista ds. trzepania masła to winieneś wiedzieć jak trzepać masło, jako specjalista ds. gotowania winieneś wiedzieć na czym polega proces produkcji żarcia, itd. itp. Wiesz po co zrobiłem ten nudny wykład? Bo zachowujesz się jak większość aplikujących -- bedom przyjmować? a kiedy? może bym sie przyjon tylko nie wiem czy sie nadom, a o co bedo pytać? A O CO DO CHOLERY MOGĄ PYTAĆ PRZYJMUJĄC CIĘ DO FABRYKI OKIEN I DRZWI -- O PROCES PRODUKCJI NALEŚNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!! Wasz problem (większości) polega na tym iż zaczepiacie się w robotach z musu, trzeba coś robić to firma X może się nada, nie ważne iż nie mam pojęcia co będę robił ale może uda mi się zaczepić? Ps. Znając pokrętny język działu HR specjalista ds. aluminium może znaczyć po prostu "fizol do skręcania aluminiowych okien i drzwi", ale miło pochwalić się angażem na którym "fizol" jest zastąpiony "specjalistą".

@szpila

Nie wiem co porabiasz w Oknoplaście, ale takie odpowiedzi świadczą wyłącznie na Twoją niekorzyść. Nie startuje na montera okien aluminiowych, tylko na stanowisko biurowe. W nawiązaniu do Twojej wypowiedzi: „Wasz problem (większości) polega na tym iż zaczepiacie się w robotach z musu” chciałbym zaznaczyć, że praca nie jest dla mnie jakąkolwiek zabawą. Może dla Ciebie jest to zabawa, dla mnie nie. Próbowałem dowiedzieć się czegokolwiek o rekrutacji, a otrzymałem porcję durnych odpowiedzi. Byle tak dalej @szpila

agrafka
@Witek

Witek, nie przejmuj się. Szpila i wielu jemu podobnych osób wiecznie narzeka, to na szefa produkcji, to na kierownika produkcji, to na mistrzów i w końcu na brygadzistów. Krótko mówiąc na wszystko wokoło. Zmieniono 2 pierwszych i lepiej nie jest. Mamy też dobrego 1 brygadzistę, który przeszedł do jakości, ale on też jest "be". Zostali jeszcze mistrzowie, którzy raczej szybko się nie zmienią i ciągle będzie na nich narzekanie. Wychodzi na to, że wszyscy pracownicy są idealni, ale niestety tak też nie jest. Sama praca w firmie jest ciężka, nawet w biurze, gdzie masz dużo stresu, firma płaci dobrze zarówno na produkcji, jak i w biurach. Menadżerowie różnych szczebli... jest kilku dobrych, ale jest też kilku, którzy boją się odezwać i postępują w myśl powiedzenia: "mierny, bierny ale wierny". Jeżeli jesteś w pracy, która Cię nudzi, to tu nie będziesz miał na to czasu i sporo się nauczysz. Polecam, bo firma naprawdę ciekawa, choć atmosfera się ostatnio trochę popsuła, ale może to tymczasowo. Aha, na aluminium są fajni ludzie, więc nie trać czasu na pisanie, tylko składaj CV.

@agrafka

Dziękuję za odpowiedź:)

Witek

W przypadku specjalisty ds. aluminium

Witek

Ponawiam pytanie, czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić jak przebiega tutaj rozmowa kwalifikacyjna?

gustaw
@Witek

Tak. Na rozmowie obecny jest prezes firmy, dyrektor kadr, kierownik dzialu i native speaker sprawdzajacy jezyk.

@gustaw

Zero konkretów. Zamiast pomagać piszecie jakieś pierdoły @maco @luk @szpila

gustaw
@Witek

A co tu, (usunięte przez administratora)

@gustaw

No właśnie a tu co? Myślałem, że się czegoś dowiem.

szpila1

Fajnie jest

fff

Krzysiek
@fff

To chyba w (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Zarobki od 2000 do 5000,- zależy jakie masz doświadczenie.

@fff

(usunięte przez administratora) i 2 jezyki

7 języków i 200,-

@lolo

8 języków i 100,-

Witek

Cześć wszystkim, czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić jak przebiega tutaj rozmowa kwalifikacyjna?

Witek

A cos bardziej konkretnego? W przypadku specjalisty ds. aluminium

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.