OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z montażu, którego dokonali pracownicy firmy OKNOPLAST? Próbowałeś może informować o tym fakcie pracodawcę? Pracodawca nie zawsze ma możliwość weryfikacji poprawności montażu, dlatego myślę, że tę sprawę warto wyjaśnić bezpośrednio z szefem firmy.

Lady

Czy ktoś pokrótce napisze o pracy w biurze w zaopatrzeniu? Będę wdzieczna za opinię.

Pandelis

Proszę wyjaśnijcie mi te wszystkie premie ja to jest o nie zapamiętałem ze spotkania nic

stary pracownik

Jutro 25 lecie firmy , (usunięte przez administratora). Podejście (usunięte przez administratora) prowadzi do jednego , nie będę pisał do czego bo tak zostanie to usunięte przez administratora . Pozdrawiam stary pracownik

@stary pracownik

Pamiętam pierwszy opłatek organizowany przez OK w Stylowej w NH. 12. 1994.Niezapomniane!TO SE NE VRATI!!!!!!!

Doświadczony
@stary pracownik

Podejście do pracownika właśnie się w ostatnich miesiącach zmieniło i to na plus. Zreszta mi się dobrze pracuje już od paru lat a ostatnimi tygodniami jeszcze lepiej. Nawet bardziej się opłaca teraz wpaść w Sobotę na 8 godzin.

@stary pracownik

12 .1994 spotykają się na opłatku wigilijnym w Stylowej w NH wszyscy pracownicy OK. Wszyscy!Produkcja,Monterka i pracownicy biurowi! . OK na rynek wyciągneli monterzy i produkcja!!!

Ciekawy
@stary pracownik

Wydaje mi się, że śmiało możesz rozwinąć temat, bo jeżeli firmie i osobom zarządzającym zależy na ciągłej poprawie, to przyjmą takie argumenty do wiadomości i będą starali się coś zmienić. Firma nie jest zła, na produkcji nie dzieje się obecnie nic złego, wynagrodzenia są dobre, więc napisz co trzeba zmienić, żeby było jeszcze lepiej.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Czo

A teraz trochę z innej beczki.(usunięte przez administratora)

Lol

(usunięte przez administratora) Praca ciężka fizycznie (produkcja na liniach) i po 10 h Człowiek po takim tygodni ma serdecznie dość tej firmy. A gdzie czas dla rodziny?

@Lol

Witam.Praca na produkcji okien nie należy do lekkich i taką nigdy nie była!To nie jest rysowanie ołówkiem po kartce papieru ! Wpisz w neta znaczenie słowa ,,produkcja'' To nie jest produkcja esemesów tylko okien!Zatrudniając się w tej firmie i podpisując umowe zgodziłeś się na jej na warunki!TAK! Więc teraz nie jęcz!! To nie jest niebo i aniołów tu nie znajdziesz jak mama ci mówiła. .Widziały gały co brały!

Dominika

Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że praca w firmie OKNOPLAST odbywa się na zmianach 10-godzinnych, ale nie wiem, w jakim trybie. Zmianowym, czy na przykład po prostu od poniedziałku do piątku? Może mógłbyś doprecyzować tę kwestię na forum. Może rozwiązania, o których wspominasz, warto byłoby w jakiś sposób przedstawić temu pracodawcy?

Andrus

Dziwię się niektórym wypowiedziom, ponieważ ja mam zupełnie inne zdanie i inne doświadczenia. Pracuję w Oknoplast od ponad 5 lat i jestem zadowolony z pracy na swoim stanowisku. Nie słyszałem też aby inni moi koledzy skarżyli się na warunki pracy. Wiadomo zamówień jest dużo i musimy się z nich wywiązywać. Ja jestem pracownikiem produkcyjnym i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że kierownicy dbają o tym byśmy byli bezpieczni w czasie pracy. Zawsze musimy mieć rękawice ochronne, okulary przeciwodpryskowe i obuwie z metalowymi podnoskami, a nawet stopery czy nauszniki, ponieważ na hali panuje hałas, który mógłby zaszkodzić słuchowi. Ja przyzwyczaiłem się już do pracy i czuję się dobrze na swoim stanowisku. Nigdy nie zostałem po godzinach, zawsze kończę zmianę o tej godzinie, o której powinienem. Porównując warunki pracy moich znajomych, a moje to ja mam zdecydowanie lepsze i nie zamierzam zmieniać pracy.

yttr
@Andrus

fake

Wania

Dokladnie To co sie dzieje na hali przy sprzataniu to jakas farsa .(usunięte przez administratora) a nie tym co co niego nalezy ,czyli robi porzadki tam gdzie zostaly juz zrobione Pracownicy z hali idą o godz.11.30 do domu(glowna ulica ,ruch ,brak pobocza) wtorek godz.11.30 w strone Podleza ) a powinni pracowac do 14, rowniez po poludniu praca max do 18.-19. pracownicy hali chodza w kratke do pracy i nadal pracuja..i biora pieniaźki a ludzie na tasmach robią na nich.... Ale firma sprzatajaca swiadczaca uslugi jakos tego nie dostrzega....

Nocna zmiana

Firma sprzątająca na hali to wielka porażka kosze pełne a ich nie ma z moich obserwacji wynika iż praktycznie cały czas przesiadują na jadalni i rozmowy w stylu jak by tu wcześniej wyjść bo i tak ich nikt nie sprawdza

martin 1
@Nocna zmiana

maja racje za ta kase siedza i maja gdzies ....

martin 1
@Nocna zmiana

a tak pozatym to ty na hali obserwujesz czy robisz oni siedza a ty obserwujesz wiec w czym masz problem mozesz sam wyniesc smieci :)

sfrustrowany

Rozbudowana kadra menedżerska, szkolenia, spotkania 80% czasu pracy. Problem tylko że dla specjalisty brak szkoleń i dokładanie ciągle pracy. Zbyt dużo spotkań i zbyt dużo kierowników, liderów.

Dominika
@sfrustrowany

A Ty czym się zajmujesz w firmie OKNOPLAST? Piszesz, że dla specjalisty jest "brak szkoleń" - a gdyby taka osoba zatrudniona w firmie znalazła dla siebie fajne szkolenie, na przykład zewnętrzne to, czy jest szansa na to, aby firma jej takie szkolenie dofinansowała? To dość duże i znane przedsiębiorstwo, więc może jest na to szansa. Warto próbować! Jak myślisz?

martin

bhp tu (usunięte przez administratora)

Przyszły pracownik

Mam pytanie odnośnie systemu pracy. Pracuje się normalnie po 8 h na dzień/noc i wolne soboty i niedziele?

@Przyszły pracownik

Zależy gdzie teraz na liniach po 10h Pozostali po 8h na 3 zmiany. Zmiana nocna rusza w niedziele

@€

W systemie po 10h od której do której się pracuje? I jak jest z weekendami, są wolne?

Grubi
@Przyszły pracownik

Tak weekendy masz wolne dwa w roku ????????????????????????

Przyszły pracownik

Może się nie znam, ale w ofercie pracy jest mowa o systemie 3 - zmianowym, czyli z tego co wiem po 8 h dziennie/na noc. Więc ten misz masz chyba nie dotyczy tej oferty pracy.

@Przyszły pracownik

Ładnym słowem pisane a rzeczywistość potrafi zaskoczyć.

ramos

Witam, Czy jest ktoś z kto wie jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu w tej firmie ?? Konkretnie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko inżyniera. Jaki system pracy, jakie możliwe zarobki ???

Arbuz
@ramos

Praca jak praca fajni ludzie na wydziale dosyć zgrana paczka niestety kierownictwo do bani. Panowie tak mieszają ze nie wiadomo momentami co robić a jak są potRebni czasami to och nie ma tam gdzie być powinni.

Pomarancza
@ramos

Jak mało umiesz to nie wytrzymasz z nimi.

ramos
@Pomarancza

A istnieje ścieżka kariery, kursy, szkolenia doszkalające i podnoszące umiejętności i doświadczenie zawodowe ?

brzoskwinia
@ramos

tam brak, bo nie ma nigdy czasu.

Schrimer7
@ramos

Stanowisko na które aktualnie pojawiła się oferta jest dosyć wymagające, dlatego też poprzedni inżynier rezygnuje. Stawki prawdopodobnie będą negocjowane indywidualnie (przedstawicielka HR jest ogarniętą i fajną osobą, można się super dogadać). Praca zazwyczaj od 7 do 15. Dużą cześć wypłaty stanowią premie, na które ma wpływ np. L4 (tydzień chorobowego odbiera połowę premii). Kierownik w porządku, konkretny facet, chociaż wymagający. Zastępca kierownika często robi problemy o głupoty. Polecam żyć dobrze z mechanikami i technikami UR, ponieważ potrafią się za to odwdzięczyć z nawiązką. Stanowisko raczej poważane i szanowane, na pewno będziesz dobrze traktowany.

Kuba

Pytanko, czy weekendy są wolne?

Czy produkcja pracuje po 8 czy 19 godzin?

Stary pracownik MWG

Co napisał Gal Anonim to jest szczera prawda ????

Waclaw

Zamieszanie. Chaos. Brak szacunku. Uwaga bo zaraz się komuś odmieni i zaś będzie rewolucja. Radzę uważać . nie polecam bo zbyt duże ryzyko

Za dużo sztucznych stanowisk a ludzi do roboty niema i nie będzie. A jak przychodza to musimy na nich robić. A produkcja wzrasta o 30 procent tego się nieda wykonac. Na 100~% jest (usunięte przez administratora) A co dopiero na 130. (usunięte przez administratora)nie polecam pracy ci którzy robią to jest przyzwyczajenie

Flick

Tak niestety ale pracowników się nie szanuje w tej firmie lepiej maja pracownicy z za wschodniej granicy. Przykłady można mnożyć np:są stanowiska na których pracuje dwóch obcokrajowców a polak musi pracować sam, dopłaty do mieszkań dla obcokrajowców a dla rodaków zero. To że non stop potrzebują ludzi do pracy musi też świadczyć o tym co tam się dzieje

Bucuwa

(usunięte przez administratora)Niby były podwyzki, kombinacje - zwiekszyli podstawę, zmniejszyli premie. Innym razem dadzą podwyżkę, a za miesiąc podnoszą normy. A tak naprawdę zarabiam tak samo a nawet mniej niż 2-3 lata temu. A produkcja przez ten okres wzrosła na moim dziale o 100 procent nie przesadzając...

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 26 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.