OKNOPLAST Sp. z o.o.

Podłęże

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

boot 2014-04-30 14:32
a co - we Francji już roboty dla Ciebie nie ma? :D Nie no, żartuje. nie wiem, ale w sumie to spoko opcja by była, bo praca dla polskiej firmy za granicą.
poszukujący 2014-04-30 15:01
orientujecie się może na jakie stanowisko teraz potrzebują ludzi do pracy? byłbym chętny w sumie na każde
majki 2014-04-30 15:32
ofert poszukaj w internecie, może gdzieś są jakieś ogłoszenia.
maturzysta 2014-04-30 15:44
jestem bo technikum budowlanym. przyjma mnie bez doswiadczenia???
wąski 2014-04-30 15:59
wszyscy mowią ze jest stała pensja to fajnie by było gdyby ktoś napisał ile jest podstawy na ręke na stanowisku handlowca
lol 2014-04-30 16:10
@maturzysta przed chwilą też ktoś o to pytał… masz jakiś zawód w ręku to próbuj… @wąski pochwalić sie nie chcą :D sam jestem ciekawy ile tam można zarobić
ksw 2014-04-30 16:27
wbrew pozorom pomimo tego papierka po technikum nie tak łatwo znaleźć pracę w zawodzie. techników teraz pełno a fachowców ze świecą szukać. ja miałem małe doświadczenie, bo tylko przez rok pracowałem w podobnej branży a mnie przyjeli. na stanowisku handlowca to ja ci nie powiem, bo montuje okna i to od niedawna dopiero.
ja 2014-04-30 16:41
ja też złożyłem cv i czekam na odpowiedź. mam nadzieje pozytywną!
wąski 2014-04-30 16:57
to powiedz ile zarobisz na stanowisku montażysty jesli mozesz zawsze to jakis punkt odniesienia
magda 2014-04-30 17:06
a jak myślicie? przyjmą kobietę do pracy? jest tak kiepsko teraz na rynku ze już się łapię czego mogę
beno 2014-04-30 17:12
moze spróbuj na jakieś inne stanowisko??? do biura czy coś? może są jakieś oferty pracy. przecież na budowie robić nie będziesz.
powie ktoś ile zarabia pracownik??? też jestem ciekawy, bo roboty szukam
man 2014-05-01 18:41
ileż oni tam w oknoplaście mogą zarobić, zwykli pracownicy żeby dobrze zarobić to muszą nieźle zapieprzać(godz nadlczbowe, weekendy), chwilę tam pracowalem i myślę że 2200 brutto to max.( plus jakies dodatki)
Pułkownik Moczar 2014-05-04 22:14
Hej, tak z innej beczki. Wiewiórki doniosły mi w tym tygodniu, że zwolnił się Guru Prefa... Ponoć trzymają to na razie w tajemnicy.
Ktoś coś słyszał o tym?

ps. Kolejny specjalista podziękował obecnemu układowi trzymającemu władze?
mimi 2014-05-05 10:53
Ja też słyszałam, więc skoro ja o tym wiem to raczej nie jest aż taka duża tajemnica ;).Pewnie w jakiś słoneczny majowy poranek wyprowadzą go za bramę w asyście ochroniarzy i nie zdąży nawet zabrać z biurka zdjęć żony, dzieci i psa :)
ja 2014-05-05 17:45
ja słyszałem ze coraz mniej osób kupuje w oknoplaście bo są drodzy i coraz mniej konkurencyjni a pracownicy zarabiaja mało w dodatku jest duza rotacja bo pewnie nie umią wykonać planu sprzedażowego
squirrel 2014-05-05 18:42
A ten guru prefa to kto? MB? Poza tym pref działa juz idealnie - podobno.
squirrel 2014-05-05 18:42
A ten guru prefa to kto? MB? Poza tym pref działa juz idealnie - podobno.
ffd 2014-05-05 18:42
Podajcie chociaż inicjały bo jestem ciekawy kto :-)
Pytoon 2014-05-05 21:57
JFK... Jak na moje okno :) Znacz oko.
Beti 2014-05-05 23:16
Żeby się zwolnić trzeba mieć jaja. Są tacy którzy zrobiliby dobrze firmie odchodząc a są tacy których odejście firma bardzo ale to bardzo odczuje.Patrząc na to ile osób w ciągu ostatnich miesięcy odeszło żal się patrzy jak figuranci dokonują rozbioru :( a odważnym gratuluje. Ja nie mam jaj.
jaaaaa 2014-05-07 16:25
niestety prawie wszyscy wartościowi ludzie już odeszli z firmy ,a duża większość szuka pracy.
1 2014-05-07 18:50
Współpracowałem z JFK i powiem, że była to czysta przyjemność. Nowy pracodawca zatrudnił fachowca jakich mało a stary pracodawca... no cóż, jak się popełnia podstawowe błędy w zarządzaniu zasobami ludzkimi i całym przedsiębiorstwem to kończy się jako główny bohater w podręczniku "Jak zniszczyć firmę w dziesięciu posunięciach".
vixer 2014-05-07 21:27
ojojjjoj
1 2014-05-08 22:47
Fajnie się mówi jak się siedzi z założonymi rękami i tylko wymaga. ( usunięte przez administratora )Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a jak czytam to co piszesz, Twój punkt jest bardzo "ograniczony". Proponuję weź ołówek, cennik, wyceń, dostarcz ofertę klientowi, rozpisz na produkcję do wykonania, zoptymalizuj koszty, dostarcz na czas materiał i zawieź do klienta w określonym czasie i miejscu to pogadamy.
JF"K" 2014-05-09 09:50
Hej,
Skończmy proszę ten wątek.
Uszanujcie decyzję bez względu na powody. Organizacja to zespół ludzi a nie jedna osoba.
"Rezerwowi" też potrafia grać, spokojnie...
Pozdrawiam
JF
pracownik_Nowa_hala 2014-05-10 13:15
panowie zapomnieliście za jaką stawkę pracowaliśmy w sobotę !!!
na alu i na magazynie zapomnieli , przychodzą za zwykłe 100 % .
Panowie przypominam wam stawka była 100 % i dodatkowo 80 zł brutto !!!
wystarczyło że kilka sobót było wolne i już zgadzacie się na 100 % !
zastanówcie się przez chwile !
kumaty 2014-05-11 21:27
Kolo, ciesz się ze można na te 100% przyjśc bo jak nie będzie zamówień to i w tygodniu nie przyjdziesz. W innych firmach jak nie ma zamówień to bezpłatne na 2-3 tygodnie lecą albo zwolnienia od razu.
zwiazkowiec 2014-05-12 19:40
Witam. Zarobki sa bardzo marne i jeszcze spadaja a ja pytam gdzie sa zwiaski. Podajecie kato zeby wysylac wplaty a was nie widac.. Nie robicie NIC................ Jesli slysze ze pracownik kj (10 letni staz)leci i zero z waszej strony to ja dziekuje za takie zwiazki
Jajcyn 2014-05-12 20:31
coraz gorzej w tym obsranym oknoplascie! coraz mniej dutkow! 1800 na reke to jest max teraz! a co to jest 1800!? Tosz to robiom z nas niewolnikow!! A to ze kilka sobot pod rzad bylo wolnych na nowej hali to ulegaja tylko jelenie!! czeba walczyc o swoje koledzy a nie siedziec scisnac poślady i tyle!!!
olek 2014-05-12 21:28
1800 zł ja pierd.. i jeszcze wymagania mają albo coś związki zaczną robić albo wypisujemy się masowo. Co nam daje ta solidarność??? To tylko ochrona tyłków 2ch-3ch osób i składki płacić. tablice, wybory, składki i tak w kółko
aro 2014-05-13 18:36
KONTO, nie "kąto". Naucz się najpierw pisać jak chcesz więcej zarabiać.
nszz 2014-05-14 18:08
Witam. Związki cudów nie zrobią bez wsparcia ludzi. To członkowie tworzą związki ,a nie parę osób z komisji. Na razie cieszmy się , że nie nastąpiły zmiany na gorsze ,a stało się to tylko i wyłącznie dzięki powstaniu organizacji w firmie. A jeżeli ktoś ma problem czy jakiekolwiek kłopoty to może się zgłosić do działaczy związkowych i porozmawiać. Pamiętajmy ,że każdy ma wpływ na własne życie. A jeżeli ktoś myśli ,że w pół roku zmieni się wszystko w firmie dzięki związkom zawodowym to niestety myli się. Proces na pewno będzie długofalowy i trudny.
arti 2014-05-14 22:03
1800 na hali czy w biurze?
bo jesli na hali to ile w biurze też tyle czy więcej?
rzeczywistosc 2014-05-14 22:19
Zwiazkowcy i nie zwiazkowcy - prawda jest taka ze zmiany sa ustalane przez zarzadzajacych a nie pracowników.
"...nie nastąpiły zmiany na gorsze ,a stało się to tylko i wyłącznie dzięki powstaniu organizacji w firmie"
Zwiazek nie ma zadnego wpływu na jakąkolwiek decyzje wlascicieli - taka jest rzeczywistosc. Zmiany w firmie zostaly wprowadzone poprzez negatywne sygnały od klientow po miesiacach zimowych i tyle - nikt nie traktuje zwiazku i jego postulatow serio. Jak zwiazkowcy zarabiaja 3 x tyle co pracownicy to o kogo walczą?
Placicie skladki - wasza sprawa. Zwiazek nic i nigdy nic powaznego nie zalatwi.
Ja kiedysprzyszedlem z Coli i nie narzekam - iddzie tam to zobaczycie jak sie pracuje, ja jeszcze pamiętam...
ed 2014-05-15 10:52
a czy teraz robia jakis nabor na hale? wlasnie jestem swiezakiem w trakcie matury i przydaloby sie na cos zalapac.
Rololo 2014-05-15 16:48
Po maturce to nie lepiej sobie jakies wakacje zafundowac?
związkowiec 2014-05-15 22:03
Tak 3x tyle ? W jakiej bajce? Zarabiają tyle co zarabiali. A w coli bony na święta
ponad 1000, a u nas 300 . Chyba jest różnica. Ja pracowałem w różnych firmach ,ale
taki kocioł jak w okn. nigdzie się nie zdarzył. Za 1900 ARMAGEDON.
dziunia 2014-05-16 10:51
mam do was pytanie, znalazłam ofertę na stanowisko wynagrodzeń i hr z tej firmy, czy na te stanowisko może też aplikować kobieta, czy głównie mężczyźni?
Lukash 2014-05-16 12:24
Jasne, ze kobitka moze, bo to praca biurowa wiec kazda panna da rade hehhe
baranek 2014-05-16 13:25
a czego się można u nich na rozmowie spodziewać?
damiat 2014-05-16 13:43
wiadomo, ze padna standardowe pytania o doswiadczenie zawodowe, wyksztalcenie itd. byle bys sie nie denerwowala na rozmowie i wtedy wszystko pojdzie gladko.
marta 2014-05-16 14:32
moze to i glupie pytanie, ale jak powinnam sie ubrac na rozmowe? czy sukienka to juz przesada? czy moze lepiej isc w jeansach i bialej koszuli, na to jakis zakiet?
Stona 2014-05-16 15:05
Kobiety to zawsze maja problemy, ubierz sie elegancko czyli koszula + spodniczka albo spodnie. Masz sie prezentowac, a nie przyjsc ubrana na luzaka.
Majka 2014-05-16 15:49
Dalej prowadzą rekrutacje na to stanowisko w kadrach? Może jeszcze zdarzę się załapać.
blitz 2014-05-16 16:37
jezeli oferta dalej jest to pewnie dalej szukaja, w sumie to powinna byc data zaznaczona do kiedy sa terminy zgloszen, a zawsze mozesz do firmy przedzwonic i sie spytac.
biurkowiec 2014-05-16 20:20
chlopie 1800 w biurze? chybas zwariowal. Za tyle to moze jakis stazysta by przyszedl zlapac coś doswiadczenia.Zzarobki w biurze oscylują w granicach 4000-5000 na łape na stanowiskach tzw. specjalistów (2-4 lata doswiadczenia)

Takie stawki sa dlatego ze na takich stanowiskach trzeba miec jakas wiedze w swojej specjalizacji np. zakupy, hr, technolog, Was na hali (bez obrazy) dosyc latwo zastąpic, bo tłuc młotkiem każdy po przyuczeniu moze

hawk
jaaaa 2014-05-16 21:40
hej arti a skad wiesz ze 4-5 tys pracujesz w oknoplascie powiedz cos wiecej ile handlowiec w terenie zarabia a ile w biurze czy to jest to samo
max 2014-05-17 10:35
Kadry 13tys na pokój/ 4 osoby
3200 brutto
2300 na łape

telepanikk 2014-05-18 13:47
Poczytałem troche, ale to nic w porównaniu co sie dzieje w TF Kable. Zarobki na waszym poziomie czyli 1800 w porywach do 2000 ale niedziele pracujace, jeden weekend na kwartał wolny a wy narzekacie....
tomex 2014-05-19 11:41
mi pasuje pracowac od poniedzialku do piatku przy stalej pensji :D bral bym taka prace w ciemno hehe
Zostaw swoją opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o.