Agencja Ochrony G-1 Group

Opinie o Agencja Ochrony G-1 Group

franula 2009-05-26 17:24:59
Słowa kojarzące się z Agencja Ochrony G-1 Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 zł h
Najbardziej podobało mi się w Agencja Ochrony G-1 Group :
Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Ochrony G-1 Group :
kangur66 2009-10-30 18:45:08
to jedna wielka oszukująca firma (mam na myśli oddział Białystok)nie polecam chyba że chcesz komuś podłożyć świnię
woj1220 2009-12-16 11:33:32
Podzielam opinię kolegi.Oddział Białostocki to firma kant i oszust a szczególnie[usunięte przez moderatora] To jest [usunięte przez moderatora] i złodziej.Nie traccie czasu na pracę w tej agencji.
zwyklak 2011-06-08 19:21:58
To kiedyś duża firma na rynku to fakt jednak nie wiem czy zdołam doszukać się tam solidności przełożonych i uczciwośći w stosunku do własnego personelu.[usunięte przez moderatora] takie miano powinna ta firma dostać nie tylko na forach.Brak szacunku do ludzi pracujących ciężko na takich obiboków ja bracia [usunięte przez moderatora] nie wymieniając innych.
Nie jestem pewien czy coś się zmieniło ale nie sądzę.
Pisze ze stolicy i kiedyś miełem przyjemność pracować tylko z jedną normalną osobą w tej firmie na stanowisku,dla krórej pracownik nie był zwkłą [usunięte przez moderatora]!!! I to była kobieta!!! Nadal pracuje jednak nie w firmie złodzieji! Może ktoś posiada do [usunięte przez moderatora] namiar ?Chętnie zatrudnie tą kobiete w własnej firmie!!! Liczę na pomoc.
A [usunięte przez moderatora] niech brnie w łajnie sama.
marek 2016-04-19 23:37:09
Oni się chyba teraz nazywaja skorpion security, chyba była jakąs fuzja, czy cos w tym stylu, tak wyczytalem w google. Ogólnie praca w ochronie nie jest najlepiej płatna, typowa stawka to 8 zł/h, ale wymagania małe, wystarczy czasem tylko zaświadczenie o niekaralności.
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony G-1 Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony G-1 Group