Opinie o Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń w Limanowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń w Limanowa

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 7 czerwca kilka ogłoszeń.

TakaTam Nowy wpis

Pracowałam tam jakiś czas temu. Osobiście odradzałabym pracę w tej firmie, chyba że nie macie nic innego w dostępie. Jako coś pozytywnego, to mogę dodać, że właściciele firmy są na prawdę dobrymi i poczciwymi osobami, ale mam wrażenie, że nieodpowiednio wybierali kadrę kierowniczą firmy. Firma tworzy dobrą jakość, projekty są ciekawe, ale podejście kadry kierowniczej do innych pracowników sprawiały, że zdecydowałam się odejść. Niby wszyscy są mili i uśmiechnięci, ale to tylko powłoka. Oznaczyłam moją opinię jako neutralną tylko ze względu na właścicieli, którzy - jeszcze raz powtarzam - są dobrymi i uczciwymi ludźmi. Co do "dyrektorstwa" - byli to wtedy gdy pracowałam (w mojej ocenie) ludzie niepoważni mimo tego, że byli uśmiechnięci, żywiołowi i tak dalej. Jeśli chodzi o samych "zwykłych" pracowników, to mam całkowicie neutralną opinię. Niektórzy byli pomocni i mili (większość ludzi), inni niekoniecznie. Ale to jak w każdej firmie jakby nie patrzeć. Nie wiem jak firma funkcjonuje obecnie, pracowałam tam już jakiś czas temu, ale doświadczyłam kilku nieprzyjemnych sytuacji (które zdecydowanie nie powinny mieć miejsca), więc zdecydowałam się umieścić tutaj swoją opinię.

Klient Nowy wpis

Czy można zapisać się na coaching?

Pracowałam w intellect kilka lat, jako pracownik na szczeblu Managerskim. Swoją pracę wykonywałam sumiennie i rzetelnie. Zostałam zwolniona z prozaicznego powodu. Nie polecam pracodawcy.

Taki se

Wypowiedz byłego pracownika poniżej to chyba o Pani :D cytuje: 'Dyr. obsługi klienta to typowa ulubienica drugiego szefa. To poprostu widać... Nie dość że jest niekompetenta to jeszcze nieudolnie stosuje coaching, a do tego widać jak owineła sobie wokół palca Pana W. :) steruje nim jak chce'

Asia Nowy wpis
@Taki se

No chyba o mnie :(

Specjalista ds. Marketingu

E-mail z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną. Luźna rozmowa wideo.

Pytania standardowe o dotychczasowe doświadczenie i dlaczego zaaplikowałeś na ich ofertę. Nie dostałem pracy, dlatego że nie byłem dyspozycyjny na pełny etat, a okazało się to być jednym z kluczowych wymogów. Ale przebieg rekrutacji oceniam na bardzo łatwy.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Barnaba

@Ralfgrols Nie zgadzam się z tą opinią. Pracownicy , dobrzy pracownicy mają dobrą opinię o firmie jako pracodawcy!!!

Kamil
@Barnaba

I co, dalej masz takie zdanie po ostatnich wydarzeniach? ;)

Dorota
@Kamil

Zadzwońcie po logikę aby mogli przesunąć :P

krz100

Po mimo krótkiej pracy (4 miesiące bo firma się trochę rozsypała) muszę przyznać, że + atmosfera była na prawdę świetna + darmowe obiady + ciekawe projekty + ludzie mili i pomocni - słaba informacja o nadchodzącym problemie który doprowadził do rozsypania się firmy Polecam

Pracuję w Intellect ponad 5 lat. W firmie panuje bardzo pozytywna atmosfera i każdy jest skory do pomocy. Z perspektywy czasu mam wrażenie, że z roku na rok jest coraz lepiej jeśli chodzi o warunki pracy i wynagrodzenie. Przynajmniej raz w tygodniu spora część ekipy wychodzi na halę pokopać piłkę. Do gry bardzo często dołączają właściciele firmy. Projekty realizowane w firmie często są bardzo ambitne i niepowtarzalne co pozwala na systematyczne podnoszenie umiejętności.

Joan

Osobiście bardzo dobrze oceniam tego pracodawcę. Pracowałam w obsłudze klienta ponad 2 lata. Miałam umowę o pracę, dobre warunki finansowe, a praca przy ciężkich projektach była zawsze doceniana i wynagradzana przez pracodawcę. Ponadto można było liczyć na dofinansowanie do szkoleń czy studiów. Atmosefra też jak najbardziej ok, bardzo miło się tam pracowało.

Eleonor

Reklamują się jako Software House, a wcale nim nie są. Atmosfera w pracy nie sprzyja życzliwości i koleżeńskiej współpracy. Resztę znacie z wpisów moich poprzedników. Odradzam.

Kamil

@ulfgar ile pracowałeś i na jakim stanowisku? Dlaczego nie polecasz ?

Ulfgar
@Kamil

Programista, nieważne jak długo i kiedy. Przedmówcy wyczerpali temat.

Ulfgar

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, nie polecam.

Nie polecam!!! Zapomnij o podwyżkach. W normalnej firmie na rozmowie pracodawca sam informuje, kiedy są podwyżki (standard obecnie to 3-5% rocznie nawet w małych firmach), do tego coroczna ocena pracownika, gdzie taka podwyżka może zostać podwyższona. Tutaj nawet przy awansie i zmianie stanowiska pensja zostaje ta sama.

Renata

Napisałeś, że stawka w Intellect pozostaje bez zmian, nawet gdy ktoś awansuje. Naprawdę osoby awansowane nie dostają podwyżek? Zdarzyło Ci się dostać awans w tej firmie?

@Renata

Dodatkowo stawki dla programistów są mocno poniżej średniej, a widełki podane w ogłoszeniach są nieosiągalne dla pracowników firmy.

nowy

po wynikach prac wydaje się jakby mieli mało czasu i robili na szybko i niedokładnie.

R

Pracowałem w Firmie Intellect w dziale New Business - niestety krótko, ale intensywnie :) Generalnie polecam pracodawcę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Dusza Krzysztof Intellect?

Intellect

Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko chcesz aplikować.;) Inne wymagania stawiamy przyszłemu stażyście, a inne kandydatowi na stanowisko senior frontend developer. Na pewno nie zaszkodzą doświadczenie, gotowość do nauki nowych rzeczy i umiejętność pracy w grupie: większość naszych projektów realizowana jest w kilkuosobowych zespołach. Ostatnio zakończyliśmy rekrutacje na kilka stanowisk, ale wciąż szukamy programistów. Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na naszej stronie i przesyłania CV.

Merrie

Na plus: -> umowa o pracę, firma nie zatrudnia na śmieciówkach -> firma jest gotowa inwestować w pracownika: da się załatwić udział w konferencjach, dodatkowe materiały albo dofinansowanie do studiów -> można liczyć na podwyżki -> atmosfera w pracy jest okay -> raz na jakiś czas można popracować zdalnie. Na minus: -> przepływ informacji czasem szwankuje -> firma przechodzi sporo zmian i przy okazji wkradło się trochę bałaganu.

Ralfgrols

Widzę że dawno nie było opinii o tej firmie więc czas napisać coś nowego. Przepracowałem u nich kilka miesięcy i generalnie nie polecam. Na początku wszystko fajnie, ambitne plany, właściciel nastawia się na długofalową współpracę. Po pewnym czasie (po 2 tygodniach) już dano mi odczuć, że jednak coś jest nie tak. Niczego nie powiedziano wprost, ale wysyłane były sygnały niechęci do mojej osoby. Szkoda tylko, że jeden z właścicieli Pan K. Jest osobą którą można naprawdę polubić i która potrafi mówić o wszytkim wprost. Dyr. Obsługi klienta to typowa ulubienica drugiego szefa. To poprostu widać... Nie dość że jest niekompetenta to jeszcze nieudolnie stosuje coaching, a do tego widać jak owineła sobie wokół palca Pana W. :) steruje nim jak chce. Mimo, że chwalą się biurem w Warszawie, to ono fizycznie nie istnieje. Jest to mieszkanie jednego z zdalnych plarcownik... Ale wiadomo prestiż... Szkoda że spędziłem tam aż tyle czasu(ponad rok, sic!!) , sami nie wiedzą kogo zatrudnic i w jakim celu. Typowa firemka, która uznaje się za korporacje. Najpierw wprowadźcie standardy a później bierzcie się za konkrety. Odradzam pracy w tej firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Intellect s.c.?

Martas

To jeden z plusów pracy w Intellect - fajny i zgrany zespół, dzięki czemu pracujemy w miłej atmosferze. Wiadomo, że są terminy i trzeba się spiąć, ale zawsze jest ktoś do pomocy i wiesz, że możesz liczyć na wsparcie. Poza tym gramy w piłkarzyki, śmiejemy się ze swoich żartów :D, zawsze jest do kogo ponarzekać na cięższych Klientów. Nie nudzimy się, ale pozytywnie!

@Martas

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolona z pracy w Intellect. Czy jest szansa pracy zdalnej i jak wygląda praca między oddziałami? Dziękuję za informacje.

Kandydat SEO

Pani rekruterka zapewniała, że odpowiedź otrzymam do 2 tygodnii. Niestety, ale minęły już około 2 miesiące, a odpowiedzi wciąż brak.

Renata

@Martas a na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy firma szuka obecnie nowych pracowników? Czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z firmą Intellect, od jakiego stanowiska zaczynałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń - Limanowa

• Jak się pracuje w Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń?

Zobacz opinie na temat firmy Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń?

Kandydaci do pracy w Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.

Intellect s.c Krzysztof Dusza, Wojciech Smoleń