Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Joł

Właśnie wyjechaliśmy z tej firmy do pracy. Praca jak na razie wygląda dobrze, mamy pokój z własną łazienką ale jest szereg innych spraw które wymagają poprawy. Jak na razie czekamy czy wywiążą się z obietnic i zapewnień. Jak z wynagrodzeniem i należnościami zobaczy się z czasem-napewno się podzielę opinią za miesiąc. Chciałabym mieć pracę na dłużej ale to zależy.. Jak na razie wszystko ok, a przynajmniej na to na co oni mają bezpośredni wpływ.

Alicja987u

Czy praca przy inwentaryzacjach jest płacona w tkz tygodniówkach?

Teresa

Jak możecie tak okłamywać ludzi? Stawki z ogłoszenia zupełnie inne niż w rzeczywistości. Potrącanie wymyślonych kwot za wymyślone rzeczy. (usunięte przez administratora)

Jan Kowalski

Witam, ta firma to istna porażka! Ciągłe problemy z wynagrodzeniem ( potrącanie bezpodstawnych kwot), brak szacunku do pracownika. Do firmy ciężko się dodzwonić, ale jeżeli się uda to rozmowa z Paniami tam pracującymi przypomina przedstawienie cyrkowe. Na zadane pytania brak odpowiedzi. Warunki mieszkaniowe rownie okropne. Obory! Ta "firma" powinna być dawno zamknięta. Otwarcie (usunięte przez administratora) ludzi. Jeżeli ktoś nie chce pracować za grosze to nie polecam ! Oczywiście w ogłoszeniach same kłamstwa, łącznie ze stawka.

Rafał
@Jan Kowalski

Grosze, człowieku dopiero zobaczysz !!! Jak wrócisz

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Kjba

Czy ktoś wie jak jest w Belgii na magazynie antwerpii jakie zakwaterowanie i czy da się jakoś dogadac.

Edyta
@Kjba

Ta firma to porażka! Wrzucają ludzi do mieszkań, które nie nadają się do zamieszkania . Opuszczone budynki! Telefonów nie odbierają, ciężko się skontaktować, żeby walczyć o swoje pieniądze, które podstępami interkadra kradnie ! Znajdz sobie lepiej inną firmę, bo ta pewnie i tak niedługo padnie

AslambekSaidov

Nie polecam agencji z prostego względu, dawkowanie informacji jak w każdej agencji A gdy już jesteś gotowy do wyjazdu dostajesz informacje przez które byś ich nawet nie brał pod uwagę. Pozdrawiam

Ciastko

Czy wiecie jak wygląda praca na stanowisku Merchandiser?

Elwira
@Ciastko

Tak. Masz płacone od prowizji, nie ma dostępności produktu, sklep nieczynny, dostajesz jej conajmniej polowe. Najbardziej dochodowe są Biedronki, ale tam masz 20 minut dzwigania. Umowa zlecenie, brak urlopu, za wszystko ponosisz wyłączną odpowiedzialność. Gra nie warta świeczki

Harnaś
@Elwira

20 minut dźwigania w Biedronce ? To chyba muszą cię tam bardzo nie lubić? Dźwiganie - wkładasz do koszyka kilka kartonów podjazd do lodówki i wkładasz - to jest dźwiganie?? Jak pilnujesz tak masz.

Mirka

Agencja warta zaufania. Zwracają ogromną uwagę na termin wypłaty wynagrodzenia. Uczciwość, rzetelność i nastawienie na drugiego człowieka to domena tej firmy. Polecam ????

Lukas
@Mirka

Pozdrawiamy HR Interkadry :)

korbi
@Mirka

Ile agencja płaci za te kłamstwo,Nie warta zaufania.Omijać z daleka jak Ci zależy na spokojnym życiu.

Nie polecam Interkadry tylko i wyłącznie ze względu na kontakt z firmą i jej organizacją. Po podpisaniu i wysłaniu dokumentów kontakt ucichł, mimo że wyjazd był zaplanowany na konkretną datę. Wyjazd był odwlekany z tygodnia na tydzień, a dowiadywałem się tego dopiero jak udało mi się skontaktować, ze strony firmy zero odzewu. Cały ten czas czekałem na jakiekolwiek informacje i pomimo że na początku kontakt z pracownikami jak najbardziej był, tak potem ani słowa. Firma nie raczyła nawet poinformować o swojej decyzji. Ten czas jest dla mnie stracony. Co do pracy się nie wypowiem, bo jak widać nie udało mi się do niej nawet dojechać mimo ustaleń i mojej gotowości.

Spec ds rekrutacji.

Nie polecam. W ogłoszeniu obiecują "gruszki na wierzbie" a w rzeczywistości umowa zlecenie i najniższa krajowa. Jeszcze pewnie będziesz jak "przynieś, wynieś i pozamiataj". Pachnie wyzyskiem na kilometr. I coś często to ogłoszenie się pojawia- ludzie chyba rezygnują szybko ???? co też dobrze nie

Xxx

Ogłoszenia o pracę fajne, dobrze brzmią, gorzej z rekrutacją, po wstępnej rozmowie telefonicznej, wypełnieniu podstawowych dokumentów, okazało się, że trzeba czekać 2 tygodnie na ostatni proces rekrutacji online z pracodawcą, jednak napisali, że rozmowa odbędzie się wcześniej w dany dzień, po czym rano( chwilę przed rozmową) nagle się okazało , że pracodawca nie prowadzi rekrutacji! Panie z biura uważają, że to bardzo normalne! Trochę nie poważne podejście do sprawy! Więc jeśli ktokolwiek ma czas, żeby czekać, a później ma się dowiedzieć, że nic z tego to polecam!

DE
@Xxx

To jest u nich standard . Noi kłamią w dodatku . U mnie była akcja że szkolenie online , materiały mi wysłały a nie wysłały link do Teamsa na szkolenie i wmawiały mi że wysłały . Oferta była na merchandiser mobilny czy młodszy PH tak robią te Panie z Łodzi . Zero kultury , klasy , normalnego zachowania traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) dosłownie. Nie polecam kontaktu z nim .

Joanna

Jest ok.

Wypłata

Mobilki macie juz przelew?

Praca

Czy w tej firmie zatrudniają na pół etatu?Jest ogłoszenie na kasjerkę w moim rejonie ale zależy mi na pracy aby na pół etatu.

KJ

Zadzwoniono do mnie w piątek, czy zgadzam się na rozmowę w sobotę rano, zgodziłam się, nastawiłam na rozmowę, przygotowałam, natomiast nikt do mnie nie zadzwonił - podsumowując mało profesjonalne, wypadałoby poinformować o odwołaniu rozmowy.

Pola
@KJ

To standardowe praktyki w tej firmie, typowa łapanka. Ciesz się, przynajmniej się zawodowo się nie rozczarowałeś

Łucja
@Pola

Dlaczego miał się rozczarować? Kiepsko płacą?

Kamil
@Łucja

Tylko prowizja i to nie najlepsza

Kacper

Czy ktoś wie, jak w ogóle Rekrutacja u nich wygląda? Wysłałem CV, na drugi dzień telefon z zaproszeniem na szkolenie, a po szkoleniu oddzwonią i brak odzewu. Czy oni tak nie mają co robić, by przeprowadzać szkolenie dla osób których nie zatrudnią?

Ala
@Kacper

Niech zgadnę . Oferta na merchandiser mobilny ?

Kacper
@Ala

Niestety tak. Czyli to jest normalne u nich na te stanowisko?

Lka

Tak . Daj sobie spokój

@Kacper

Standardowy proceder. Paniusie są zajęte lajkowaniem sobie zdjęć na fejsie. Jakoś samocoocene sobie trzeba podnieść, przecież nie przez sukcesy zawodowe:D

Daria Widumska
@Marta

Dokładnie.

Klementyna

Interkadra nie odbiera telefonów, kłamią, pozostawiają opiekunów samych sobie.

kobbi
@Klementyna

jeszcze sprawdz składki-1 na kilka miesięcy,nadgodzin też nie płacą

Barbara
@Klementyna

Nie odbierają telefonôw,kłamią.Nie polecam pracy w Interkadrze.

@Harnaś

Czytając te komentarze zastanawiam się czy wszyscy są aż tak kryształowi o koordynatorzy to największe zło ?? ja pracuje od marca i nie mogę narzekać są jakieś nieścisłości to się je wyjaśnia .Współpracuje z Kamilą , Paulina i Jakubem . Każda z tych osób odpowiada za coś innego. masz problem z wiedza dzwonisz do Kamili i nigdy mnie nie było tak by sprawa nie została wyjaśniona, masz problem z trasa coś ci wypadło Paulina na SMS odpisuje w ciągu max 5 minut. Inne problemy czyli cała reszta - Jakub. Z nim chyba jest najczęstszy kontakt bo dziewczyny maja inne zadania. Jak nie może rozmawiać pisze SMS , nie dobiera oddzwania . Więc zanim zaczniesz narzekać stań przed lustrem o powiedz sobie jestem (usunięte przez administratora) i bez winny, jak ci to przejdzie przez gardło zmień pracę, najlepiej w ogrodnictwie przy kwiatach np. narcyzach .

@@Harnaś

Bingo! Doskonale napisane! Wszyscy widza samo zlo u koordynatorow, jednak w Interkadrze nie ma na co narzekac. Kierownicy w Interkadrze sa na prawde spoko. Uwazam, ze wiekszosc przychodzi tutaj wylewac swoje zale, bo nie robi wynikow, albo ktos z "gory" powie im prawde i ich docisnie, a prawda w oczy kole, coz :). Skoro niektorzy pracownicy uwazaja, ze przelozeni w IK to ciezki kaliber, ciekawi mnie jak by sobie poradzili w korpo, kiedy jest kladziony wielki nacisk na cyferki- nie tylko od kierownika :)). Specyfika pracy w terenie- albo masz twardy tylek, albo sie nad soba uzalasz i lecisz. a pozniej masa frustratow, bo nie chcialo im sie robic, a chcieli zarobic :)

Kros
@@Harnaś

Zgadzam się z Tobą Harnaś. Praca nie jest lekka, ale jak już jesteś na swoim terenie i dasz się poznać na sklepach z dobrej strony to przyjeżdżasz jak do dobrych znajomych. Kurde jeździłem jeszcze za część, babki na sklepach mi kanapki na drogę robiły. Nigdy nie miałem problemu z koordynatorami. Tak naprawdę wszystko było bez zbędnych kontaktów, robiłem swoje i nikt się mnie nie czepiał. Kasa zawsze na czas. Jeśli chodzi o wolne to lipa, ale czego się można spodziewać po umowie zlecenie. To jedyny minus tej roboty. Jednak jak robisz systematycznie to i jakieś wolne się da wziąć. No ale nie co drugi dzień ???? i niestety bezpłatny. Podsumowując praca nie jest dla leniwców i kombinatorów. Powodzenia dla wszystkich kandydatów i tych zawiedzionych, obyście znaleźli pracę marzeń.

Zośska

O losie. Ile tutaj jadu. Z reguły jest tak, że jak chcemy komuś 'pojechać' to chętnie udzielamy się w Internecie, ale gdy jest nam dobrze to jakoś nie bardzo wtedy mamy ochotę kogoś pochwalić, wesprzeć dobrym słowem. Czyż nie? Będę może jedna na milion patrząc na ilość negatywnych komentarzy tutaj i moja jedna opinia niewiele może wniesie, ale chcę Państwu powiedzieć, że jestem zadowolona z współpracy z agencją. Bardzo dobra komunikacja z Paniami z biura na Lubelszczyźnie. Zawsze w kontakcie, informują o wszystkim, gdy nie mogą w danym momencie odebrać odpisują, że oddzwonią i kiedy. Rzetelnie odpowiadają na pytania i przede wszystkim z uśmiechem. Podjęłam zlecenie, wszystkie ustalenia dotrzymane, wynagrodzenie na czas.

Maria

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie (mam na myśli pracę we wnętrzu Interkadry a nie jako pracownik wyjazdowy)! Zwalniają po 2 tygodniach pracy nie dając nawet szansy na wdrożenie się. Na samym początku mówią ci, że jesteś przecież nowy to masz prawo do pomyłek i wolniejszego trybu pracy bo się uczysz, po czym mówią że pracujesz za wolno! Decydują się na osobę bez doświadczenia, po czym mówią że szukają kogoś z doświadczeniem! To po co zatrudniają osobę bez? A najgorsza jest tam niejaka Paulina, która chyba myśli, że jak ktoś pracuje jeden tydzień sam przy biurku (pierwszy tydzień był szkoleniowy to się nie liczy) to ma wszystko umieć na 100% i pracować w morderczym, nie do ogarnięcia tempie dla osoby wciąż uczącej się pracy na tym stanowisku! Absolutnie strata czasu, nie warto tam nawet iść na rozmowę! A to nie jest tak, że jestem jedyną osobą która w ich ocenie się nie sprawdziła, bo podobno co chwilę się tam zmienia pracowników.

merchZłodzi
@Maria

Panią Pauline zna już każdy kto miał nieprzyjemność pracować w tym (usunięte przez administratora) yyy tzn firmie. Arogancka, chamska i czasami agresywna, jej sposób rozmowy zależał od aktualnego humorku. Pamiętam jedną rozmowę z nią kiedy jej powiedziałem co robi źle z punktu widzenia pracownika terenowego, co warto by było poprawić aby i im i nam pomogło w codziennej pracy. Pół godziny mnie straszyła zwolnieniem, a skończyło się na przepraszam i próbie rozwiązywania problemów na bieżąco. Trwało to oczywiście 1-2 dni bo znowu dostała złego humoru i zaczęła fukać, no ale cóż, tak to wygląda kiedy dostaje stanowisko koordynatorskie ktoś po zaocznych studiach na prywatnej uczelni, z kompleksami i brakiem szkoleń. A już absurdem mi się wydaje kiedy nie pozwalała wziąć urlopu w wakacje mnie, studentowi, na umowie zlecenie xDD Całe szczęście trafiłem już na odpowiednich ludzi w innej firmie, trzymajcie się w tej interkadrze, pozdrawiam

PaulinaznajdzSeChlopa
@merchZłodzi

Urlopik dla kierownictwa, szarak do roboty. Umowa zlecenie, ale dostępność 12h dziennie, a najlepiej jak mówi, ze nie ma szans na żadne urlopy, a sama z dnia na dzien znika, bo przecież ona ma naprawdę ważne sprawy do załatwienia, a nie jakieś dyrdymaly, jak reszta ekipy. Najlepsze jest to, ze ona ma zerowe pojęcie o prawie pracy, jej organizacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi, a czuje sie taka mega wazna

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o