Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Iwona

@Klara mogłabyś powiedzieć coś więcej o "nowych zasadach" o których wspomniałaś?

Klara

Rodzina niemiecka też odchodzi miało być hehe: ) Pisanie z telefonu... :)

jolanta
@Klara

rozmowa telefoniczna zaczęła się od stwierdzenia, że rozmowa jest nagrywana, zrobiło się groźnie, oświadczyłam, że nie podpiszę nowej umowy, robotnica straszyła mnie, że to zgłosi wyżej /cokolwiek to znaczyło/, niestety, nie narobiłam w majty ze strachu, po jakimś czasie dostałam rozwiązanie umowy, dzięki wielkie, świat się nie skończył, rodzina niemiecka też się "zwolniła", dziewczyny nie dajmy się wykorzystywać, oni żyją z naszej pracy! czas z ik to był zmarnowany czas

Iwona

@Klara rozumiem, że pracujesz za pośrednictwem InterKadra. Jakie są Twoje wrażenia ze współpracy z firmą?

@Iwona

Pracuję za pośrednictwem InterKadry, ale tylko do końca tego zlecenia i zmieniam firmę. Na początku było ok, ale ostatnio nic nie jest, jak powinno a szczególnie ta żonglerka pracowniczymi wypłatami w ratach. ZUS co dwa miesiące. Nowe umowy wysłane z zaskoku i z datą wsteczną. IK tutaj zasłania się, że wszystkie panie pracujące u nich wyraziły zgodę na nową umowę. Szkoda, że nie wspomnieli o tym, że w przypadku odmowy podpisania sugerowane było zwolnienie z pracy. Nie będę się powtarzać, bo tutaj już właściwie wszystko zostało powiedziane, chociaż Interkadra grzecznie się wypiera lub obraca kota ogonem (szkoda, że tacy grzeczni nie są przy kontakcie telefonicznym). Poza tym potwierdzam opinię, że firma nie docenia swoich pracowników, bo mimo, że pracuję już długo, ciężko coś z podwyżką. Na start w innych firmach więcej mi proponują, niż w IK po długim czasie współpracy. Śmiech na sali. Dlatego też miarka się przebrała, i tak długo wytrzymałam, ale to nie ze względu na IK, ale na podopieczną. Czas jednak pomyśleć o sobie, bo tak jak ktoś już napisał wcześniej, nikt na siłę w tej firmie nikomu siedzieć nie każe. Pozdrawiam serdecznie!

ExPracownica
@Klara

Słuszna decyzja. Ja też już tam nie pracuję i jestem zadowolona. Dziadowska firma i wyzyskiwactwo.

gośc
@Klara

Potwierdzam, że wszystko co napisałaś to prawda. Sprostuję tylko jedno Twoje zdanie „ IK tutaj zasłania się, że wszystkie panie pracujące u nich wyraziły zgodę na nową umowę”. Otóż, ja nie wyraziłam zgody i nie podpisałam nowej umowy, a i tak dostałam wypłatę w ratach i składki emerytalno - rentowe nie zostały odprowadzone do ZUS. Takich osób, jak ja było sporo. Z tego wniosek, że umowa dla tej agencji to tylko „pro forma”. Wyżej InterKadra chwali się nominacjami, nagrodami i ma nadzieję dalej się rozwijać . Tylko czyim kosztem jest ten rozwój i czy aby na pewno wszystkie działania agencji są zgodne z prawem? Łamanie zapisów umów, czy przywłaszczanie sobie podwyżek z tytułu zmiany płacy minimalnej w DE, które należą się pracownikom, na pewno wiele wspólnego z praworządnością nie ma.

@gośc

Masz rację, bo i ja nie podpisałam nowej umowy a również objęły mnie "nowe zasady". Źle się wyslowilam :) Dlatego właśnie koniec mojej współpracy. Rodzina niemiecka tez odchdurnia. IK tu na forum twierdzi, że to niemożliwe, jeśli ktoś nie wyraził zgody na nowe warunki, ale to zwyczajne kłamstwo i robienie z kogoś durnia.

Klara

A to że pracownice w biurze nie znają niemieckiego, to prawda. Ostatnio do podopiecznej przyszło jakieś pismo od nich... Chyba o tym, że będą się kontaktować drogą mailiwa. Chyba to było w tym jeśli mnie pamięć nie myli. Podopieczna miała taki ubaw z pisma, że już takiej jej nie widziałam dawno. Same błędy gramatyczne i niepoprawne sformułowania. Pokazała to mi a potem jeszcze kto nie przyszedł w odwiedziny w ciagu dwóch tygodni też był tym zabawiany. Wstyd :D

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Iwona

Również z mojej strony będę wdzięczna za zachowanie merytorycznej dyskusji na wątku. Stwórzmy miejsce, które umożliwi innym znalezienie rzetelnych informacji dotyczących firmy InterKadra.

Iwona

Również zachęcam zainteresowanych do odwiedzania strony internetowej firmy.

InterKadra

Szanowni Państwo, rozumiemy, że na forum pojawiają się pozytywne i ujemne wpisy. Od tego są takie miejsca, by dzielić się każdą opinią. Obiektywne spojrzenie i zapoznanie się z rzetelnymi informacjami zamieszczanymi przez InterKadrę na stronie www nie jest niczym zły. Przeciwnie, daje to podstawy do konstruktywnej rozmowy. Obrażanie innych użytkowników nie wydaje się właściwą formą komunikacji, dlatego prosimy, by tego nie robić. Z poważaniem, Zespół InterKadra

violka
@InterKadra

nie bądźcie takie obrażalskie, w tej agencji zawsze będzie "dziadek o niebie, babka o chlebie", pomyślcie co będzie jak wasi pracownicy się poobrażają a mają wiele powodów, wy nie macie żadnego i nie pisze się "ujemne wpisy" tylko, negatywne wpisy

Iwona

@InterKadra gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Informacje na temat aktualności z życia firmy możecie znaleźć na stronie firmy w zakładce: http://www.interkadra.pl/aktualnosci/

@Iwona

Dziękujemy Pani Iwono. I my zachęcamy do przeglądania naszych aktualności. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

InterKadra

Szanowni Państwo, podobnie jak w wywiadzie z 2014 roku, tak i w 2016 roku znaleźliśmy się na liście Diamentów Forbesa. A to nie jedyna nagroda w minionym roku. Firma uzyskała też prestiżową nominację do 17-tego rankingu Gazel Biznesu. Mamy nadzieję dalej się rozwijać. Z poważaniem, Zespół InterKadra

Iwona

@gość 2017-03-02 09:41 chętnie usłyszymy od obu. Któraś z tych opinii była Twoja?

Iwona

@gość jesteś pracownikiem firmy InterKadra Sp. z o. o? Co wpłynęło na taką Twoją opinię?

@Iwona

o którego "gościa" chodzi?

Iwona

@InterKadra dziękujemy za klaryfikacje!

Iwona

Czytaliście już wywiad z Wiceprezesem Zarządu firmy InterKadra Sp. z o. o.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,4577,wywiad-krzysztof-jakubowski Na jakie stanowiska odbywało się najwięcej tegorocznych rekrutacji? W jaki sposób weryfikują Państwo umiejętności kandydatów? Odpowiedz na te i więcej pytań w treści wywiadu!

@Iwona

Drodzy Państwo, cieszy nas zainteresowanie wywiadem i również zachęcamy do lektury, nie mniej zaznaczamy, że nie jest to materiał z tego roku. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

propozycja

Przy Inter kadrze to trzeba mieć nerwy ze stali albo strzelić sobie setkę, bo na normalny rozum to tego nie da się ogarnąć. A tymczasem zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami firm pośrednictwa opiekunek. Dla IK 1300 euro to jest takaaaam fura pieniędzy ze prezesa trzeba po stopach całować.. Drogi Panie nie dajcie się wyzyskiwac, bo jest masa agencji które z pocałowałem ręki bez problemu dadzą wam te 1300 a nawet i więcej. A

obywatel

Ciekawe kiedy mają zamiar pita wysłać. 28 luty, a pita nadal nie ma.

@obywatel

Szanowna Pani, wszystkie PIT-y zostały wysłane w formie elektronicznej lub drogą pocztową (w przypadku nie posiadania adresu mailowego). Papierowe PIT-y zostały wysłane w dniu 24.02.2017r., a na skrzynki mailowe były wysyłane sukcesywnie przez okres od 09.02.2017r. do 19.02.2017r. Jeśli Pani PIT mimo to nie dojdzie, prosimy o kontakt z działem reklamacji: reklamacje@interkadra.pl. Z poważaniem, Zespół InterKadra

nick
@obywatel

jeszcze nie dostałaś bo muszą coś tam jeszcze w te pity upchnąć /platforma językowa, koszty utrzymania, podróży, odwiedziny koleżanki, odwiedziny babci i ch wie co jeszcze/, żeby myknąć od podatku

Wstydtotalny

Wiecie na co idą pieniądze których opiekunkę nie otrzymały? na słodkie i tłuste pączusie którymi raczą się pani w biurach a potem pstrykają fotki i wysyłają na firmowego Facebooka. A wszystko po ro żebyście wiedziały że InterKadra jest porządną firmą i dla was szykuje smaczne pączki !i To nic że jesteście w Niemczech i nawet ich nie skosztujecie... Wy na te paczki zarabiacie! a one te pączki jedzą ...w Krakowie ... :D ubaw pachy. Pozdrawiam pomysłodawców eventu i prosiłabym żeby bardziej zastanowić się nad kreowaniem marki firmy, bo do tej pory wychodzi wam to bardzo słabo- po prostu żenada jak na tak dużą rzekomo instytucje.

@Wstydtotalny

ta firma już straciła markę i wiarygodność, zwłaszcza u rodzin niemieckich

@gość

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda wypowiedź jest dla nas ważna i z każdej staramy się wyciągnąć wnioski. Trudno bardziej nam się odnieść do wpisu, ponieważ jako firma nie spotkaliśmy się z żadnym nieprzychylnym zachowaniem ze strony niemieckich Rodzin. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

krystyna
@InterKadra

tak, białe jest czarne, walcie się!

mani

Odradzam bardzo pracę w Interkadra Warszawa.Na rozmowie wszystko fajnie ale potem coraz gorzej, praca niezgodna ze stanowiskiem z umowy ludzie z agencji mają człowieka w d.....BARDZO BARDZO nie polecam.

@mani

Szanowna Pani, jeśli warunki pracy były inne niż zakładała umowa, bardzo prosimy o złożenie reklamacji na adres: reklamacje@interkadra.pl. Z poważaniem, Zespół InterKadra

violka
@InterKadra

reklamacja?! a co ja kupiłam za ciasnego ciucha na Allegro, żeby reklamować?!, weźcie się ogarnijcie wy w tej agenturce a wywiad? "ojciec chwalą nas, wy mnie a ja was"ŻENUA!!!!

Opiekunka
@violka

Noszę się z zamiarem powrotu i zerwaniem umowy z tą firmą. Wiem że wraz ze mną odejdzie od Interkadry rodzina w której pracuje oraz rodzina która po sąsiedzku mieszka z moją ( teściowie najstarszej córki pana którym się opiekuje, bo oni też mają opiekunkę z Polski. Zresztą obie nas zrobiono na szaro). Słyszałam że Interkadra ma bardzo kiepska kondycje finansowa stąd takie jaja no i to ciągle zapewnianie pracowników biura że wszystko jest w porządku (swoiste zaprzeczenie, podyktowane chęcią uciszenia ewentualnej paniki). Czekam jeszcze na odpowiedź z biura w sprawie podwyżki bo taka miałam obiecana ale mój koordynator od miesiąca mnie zwodzi i przeciąga sprawę.

@violka

Szanowna Pani, reklamacje składa się w celu wyjaśnienia sprawy. Taki kontakt umożliwia indywidualna weryfikację sprawy. Firmie również zależy, by wszystkie niejasności były wyjaśnione. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

jolanta
@Opiekunka

NIE CHCĘ MIEĆ Z NIMI DO CZYNIENIA, arogancja, niekompetencja, olewanie roboty, nagminne zaniedbywanie obowiązków wobec opiekunek i jeszcze uzależnianie znajomości języka, to zwykły wybieg, żeby mniej płacić, zresztą co ma biegły niemiecki jak dziadek głuchy albo niemota, agencja generalnie nastawiona na zysk ale CI, z których te pasożyty żyją, też chcą zarobić, to w końcu normalne i są granice przyzwoitości, polecam robotnicom i tzw prezesowi z ik, żeby poczytali w Słowniku Języka Polskiego jakie znaczenie ma słowo PRZYZWOITOŚĆ

Iwona

Zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego dla naszego portalu udzielił Wiceprezes Zarządu InterKadra Sp. z o.o. Czy znaleźliście w nim przydatne dla Was informacje?

@Iwona

W temacie opiekunów osób starszych pan Wiceprezes Zarządu nabrał wody w usta. Cały wywiad to okólniki a żadnych przydatnych informacji dla pracownika to tam nie ma.

InterKadra

Drodzy Opiekunowie, informujemy, że w kwestii podwyżek związanych ze zwiększeniem się stawki minimalnej w Niemczech (na 8,84 euro za godzinę) wszystkie zainteresowane osoby otrzymały stosowne aneksy do umowy. W kwestii standardowej podwyżki procedura wygląda następująco: 1. Opiekunka kontaktuje się w tej sprawie z koordynatorem kontraktu. 2. Opiekunka Zgłasza chęć otrzymania podwyżki. 3. Podwyżka przyznawana jest Opiekunkom, którym poprawiła się znajomość języka oraz tym, które bez zarzutu współpracują z firmą od min. 5 miesięcy. Z poważaniem, Zespół InterKadra

Gosc22
@InterKadra

proszę nie kłamać tutaj na forum że były jakieś osobne warunki umowy jakieś aneksy Bo to wszystko jest wielką wielką ściema- nikomu nie daliście żadnych podwyżek Bo za każdym razem wymawiaćie się faktem że opiekunki rzekomo nie potrafią mówić dobrze po niemiecku. A ja wam powtarzam same w tym biurze nie potraficie sklecić poprawnie gramatycznie zdania w języku niemieckim, wiec jakim prawem oceniacie zatem osoby które z językiem niemieckim mają kontakt na co dzień? po drugie okłamujecie opiekunki które przychodzą do was i pytają o podwyżki,mówicie o tym że podwyżka będzie a później wypieracie się tego że cokolwiek zostało im obiecane. Bardzo proszę żeby panie z biura wreszcie się ocknęły bo żadna praca nie jest wieczna także ich! I drogi InterKadra Przypominam że istnieje cię tylko i wyłącznie z pracowników takich jak my opiekunki bez nas nigdzie byście nie zajechali nie mielibyście ani grosza na ten wasz wątłyy interes!!!

@Gosc22

Droga Pani, zgadzamy się z tym, że naszą markę budują pracownicy, w tym Opiekunki i Opiekunowie. Bardzo doceniamy Państwa pracę, zwłaszcza, że to naprawdę nie jest łatwe zajęcie. Jeśli nie otrzymała Pani aneksu do umowy, prosimy o kontakt z działem reklamacji, ponieważ pismo takie powinna otrzymać każda osoba pracująca w Niemczech. Sprawa na pewno zostanie wyjaśniona. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

Jan_Gru
@InterKadra

Przestańcie kłamać! Mnie i innym opiekunom w kółko mówicie że się nie należy żadna podwyżka mimo przepracowanych lat bo RZEKOMO język niemiecki jest biegły. Gdybym ja miała biegły język to miałabym własną firmę a nie była parobkiem Interkadry!!! No i wtedy na pewno nie zatrudnialabym we niej osób które nie potrafią udzielać informacji tak jak pracownice biurowe w IK.Mieszkam w okolicy Monachium, tu opiekunek z IK jest całkiem sporo. Poznałam tu na miejscu 2 inne panie które dla IK też pracują i zadna nie jest zadowolona , jedyne wsparcie jakie tu mamy to czego d rodzin niemieckich . To że nie macie skarg to też nie jest prawdą!! Dobrze wiecie że rodziny do was dzwonią i piszą tylko ci, wstyd się przyznać, nie???!! Ps. A pitu nie otrzymałam ani mailem, ani poczta. Chyba że w kosmos to wyslaliscie!!! I tak, trzeba zgłaszać kretactwa IK!! Jesteście żenujący.

InterKadra

Szanowni Państwo, rozumiemy, że nowe warunki wymagają czasu na obycie się z nimi. My również będziemy się starali, by proces ten przebiegał coraz sprawniej. Wszystkie osoby współpracujące z firmą wyraziły na to swoją zgodę. Firma InterKadra działa zgodnie z prawem i jeśli pozostają jakieś wątpliwości, uprzejmie prosimy o kontakt indywidualny w celu wyjaśnienia sprawy.

Weronika

Ja sprawę Interkadry zgłosiłam gdzie trzeba. wam też radzę. Nie wolno zgadzać się na takie nieludzkie warunki. Pozdrawiam panie z biura które mają bardzo wyszczekane buzie. Szkoda tylko że potrafią jedynie klepać bezsensowne frazesy, a gdy przyjdzie im ruszyć głową to wody w usta nabierają.

lilka
@Weronika

jak można ruszyć głową jak tam wiatr hula a frazesy mają zapisane na kartce i są z nich takie "zaj...ste menadżerki", mnie się marzy, żeby Polizei sprawdzała wszystkich pracowników z rezerwacji ik po przekroczeniu granicy w czasie kontroli i wszystkich, którzy nie mają A1 i EKUZ wracała do Polski

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 35 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o