Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Zenek

Agencja ma bardzo dużą listę nowych ofert pracy, zawsze coś będzie można wybrać. Mam pytanie do forumowiczów o wyjazdy za granicę czy organizują do Francji? Słyszałem sporo dobrych słów o firmie i mam zamiar wyjechać.

SEBA

Witam wszystkich ;) mam małe pytanko czy może ktoś orientuje się ile teraz płaci int za godzinę na kasie fiskalnej? Pozdrawiam ;)

Zaradna

Fajna firma i jeśli ktoś nie chce pracować nie musi.

Zuzia

Czasami najlepszym coś się nie uda , tak po prostu bywa. Ogólnie słyszałem, że InterKadra potrafi zorganizować robotę poza granicami. Maja już swoje utarte ścieżki.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Norbi

Przegadałem ostatnie oferty pracy i jest bardzo duży wybór. Mam pytanie o firmę , jak organizują wyjazdy? Czy mieszkania są w miarę przyzwoite? Słyszałem dobre opinie o nch.

Malarz

Słyszałem trochę o agencji i to były dobre opinie. Sam zgłosiłem sie do nich, gdyż interesuje mnie praca malarza we Francji. Mam w związku z tym pytanko, jak można na tym zarobić? Jakie wymagania ma firma?

Dorobiony
@Malarz

Hej Mnie Interkadra płaciła za mc 2800 Euro,ale to było 8 lat temu. Dorobiłem się czego chciałem i pa Teraz siedze przed kompem i smieje się z takich jak Ty. Całuski dla wszystkich Dorobiony

gosc
@Dorobiony

Ej Dorobiony , 8 lat temu to ludzie nawet o takich zarobkach nie słyszeli na wyjeździe , a co dopiero zarobić . Bajki to możesz wstawiać dzieciom pewnie posluchaja . W tej chwili na budowie ciężko zarobić dobre pieniądze , no chyba ze brutto ,odejmij za chate ,zycie i tak naprawdę jest niewiele ,ale na pewno więcej niż w PL . A już na pewno nie przez firme IK .Kon by się usmial

Klara

Szkoda, że tak mało wpisów na temat pracy w Niemczech. Mam wielką ochotę wyjechać ale szukam opinii o agencjach. O InterKadra mówił znajomy, że spokojnie można wyjechać.

InterKadra to jedna z 10 największych agencji pracy.W Spółce InterKadra wdrożony został System Zarządzania Jakością, z usług agebcji korzysta wiele renomowanych firm, które udzieliły referencji. Piszę o tym ponieważ niektórzy pytaja a inni mogą skorzystać przy okazji.

olek

Monter konstrukcji stalowych - Francja. Ktoś, coś wie? Był, Jest?

andrzej
@olek

monter konstrukcji stalowych francja mam zamiar jechac jakies wskazowki

Karol

Jakie warunki wstępne trzeba spełniać żeby dostać pracę na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży do biznesu? Gdyby ktoś dodał jeszcze kilka słów o firmie i pracownikach byłoby super. Słyszałem dobre opinie ale nie zaszkodzi wiedzieć więcej.

Iwona

@Justuschętnie dowiemy się co sprawia, że według Ciebie InterKadra to świetna firma. Jakie są największe plusy ze współpracy z firmą?

świrek
@Iwona

Eeeeee koniec z tym tematem!!!ll

świr

????????

Justus

InterKadra świetna firma, dobrze organizują prace dla ludzi.

Zleceniobiorca

Witam, jakoś tak się złożyło, że pracowałem przez różne agencje przez okres studiów, oraz później, traktując to jako dodatkową pracę. Pracowałem najwięcej na kasie i przez większość czasu w Interkadrze. Apeluję o więcej rozsądku i zrozumienia, bo mam wrażenie, że duzo tutaj jest roszczeniowych wypowiedzi. Tam też pracują tylko ludzie. Przez prawie dwa laty współpracy z Interkadrą zdążyłem wymienić wiele maili, listów i telefonów z wieloma zmieniającymi się w tym czasie Koordynatorami z Interkadry. Nie zdarzyło się, żeby nie dało wyjaśnić sie jakiejkolwiek sytuacji. Tam też pracują tylko ludzie. Ja mam 30 lat. Dla mnie te zlecenia są dodatkową pracą, która pozwala spłacać kredyt mieszkaniowy. Nie raz byłem zmęczony, nie raz odczytywałem i pisałem maile w nocy. Każdemu mogą się zdarzać pomyłki w tym w godzinach pracy. Wszystko zawsze udawało się załatwić szybko za pomocą telefonu. Nigdy nie zdarzyło się, żeby mail został bez odpowiedzi, a jeśli ktoś nie odpisywał, to wystarczyło ponowić prośbę i nie było problemu. Także zanim zacznie się krytykować, lepiej odczekać chwilę, aż emocje opadną. Bo jak spojrzę wstecz to więcej było pozytywów niż negatywów. A w miesiącu potrafię mieć około 90 nadgodzin co wymaga koordynacji i częstych telefonów do agencji. Jakoś jednak przeżyłem i wszystkim życzę więcej spokoju i pokory w każdej pracy, pozdrawiam:)

Urszula

Nic dodać, nic ująć. Podpisuję się pod tym obiema łapkami. :)

Iwona

@:)2017-03-29 08:34 jeśli zniknął któryś z komentarzy, oznacza to że został on zarchiwizowany przez naszego administratora za naruszenie regulaminu. Dlatego też przez zostawieniem swojej opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Kasujecie komentarze. Pan Krzysztof Wam za to placi? ;)

Iwona

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nieużywanie tego wątku do obrażania innych. Chętnie za to usłyszymy od Was konstruktywne opinie na temat firmy.

małgosia
@Iwona

jaka agencja taka kultura a poza tym nikogo nie obrażam, napisałam prawdę

xyz

I jak nie możesz zasnąc w nocy ,ze odeszlas od Ik to wsadz glowę w lodowata wodę , najlepiej morską to się wyprostujesz i otrzeżwiejesz i wtedy jak myślisz choc troche to zrozumiesz co to jest kapitalizm. Radzę dzis włozyć bryłkę lodu na czubek glowy i nosić do rana to częściowo zlagodzi męczarnie.

xyz

Nie mam zastrzezen do Ik - to najlepsza agencja jaką może być. Błędne myslenie to Ty masz! Poki nie zrozumiesz slowa kaptalizm tak bedziesz miala czy tu czy gdzie indziej. A pewnie nigdy nie zrozumiesz bo Cie tak nauczono, nie potrafisz spojrzec inaczej.Dokonalas wyboru więc nie szykanuj firmy!

Cora
@xyz

te Wasze komentarze to nie wygladaja nie na komentarze od opiekunek tylko na kogos specjalizujacego sie maceniem w glowie opiekunkado czego to dopiac? a jaka jest praca w opiece to opiekunki wiedza doskonale!

xyz

IK bo odejdę od Was hahhaha. Nie powiedzialbym, ze to najgorsza agencja. I raczej potrafia liczyć hahahha. Musicie w koncu zrozumieć ,ze to jest kapitalizm, slaby zawsze przegra.

gośc
@xyz

Masz błędne wyobrażenie o kapitalizmie i mylisz „słabość” z „niezaradnością”. Każdy ma wybór, tylko nie każdemu chce się z tego wyboru skorzystać. Skoro uważasz, że zaliczasz się do tych „słabych”, to pewnie tak jest, ale zawsze możesz to zmienić. Raz na jakiś czas zadaj sobie odrobinę trudu i porównaj warunki, jakie oferują inne agencje za taką samą pracę. IK, to nie jedyna agencja w Polsce…na szczęście. Wybór - to jedna z korzyści kapitalizmu :)

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o