Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Tymoteusz

Ludzie muszą być zadowoleni z wyjazdów przez InterKadra ponieważ mało ostatnio piszą na tym forum! Jak ktoś planuje wyjazd do pracy to przydają się takie informacje. Może jednak ktoś znajdzie czas ?

osia

dziewczyny, proszę o info, jak tam teraz jest w ik, zmieniło się coś? jakie zarobki? pozdro dla wszystkich ciężko pracujących i kiepsko zarabiających

Obserwator

Jestem bardzo ciekawa czego dotyczy oferta do samotnego seniora, miejsce pracy — Rüsselsheim? Bardzo tajemnicza jest ta oferta, na jakie zarobki można liczyć? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się informacjami?

Cezary

InterKadra fajna firma tylko zastanawiam się jaka jest przyczyna tylu ofert pracy?

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Edyta

dowiedziałam sie, że interKadra bedzie szukać specjalisty do działu handlowego. Nie wiecie czy dają służbowe samochody? I opiekę w lux med? A moze premie roczne ? A może coś jeszcze? Śniadania ?

InterKadra ma aktualnie bardzo dużo nowych ofert ale szkoda, że tylko w kraju. Chciałbym wyjechać do Niemiec ale nic nie mogłem znaleźć. Może ktoś słyszał o dobrej robocie i mógłby się podzielić na forum?

InterKadra

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dla wszystkich osób, które z nami współpracują występujemy zarówno o formularz A1, jak również o kartę EKUZ. W zależności od charakteru współpracy z nami - wybieramy odpowiednią podstawę prawną, na podstawie której składamy odpowiednie wnioski do właściwych urzędów, przejmując związane z tym formalności. W ubiegłym roku na legalnie działającym rynku wydano łącznie 500 000 formularzy A1. Jednocześnie zakład ubezpieczeń społecznych weryfikuje każdorazowo dokumenty sprawdzając, czy istnieje podstawa do wydania formularza. Wszystkie te procedury trwają około 2 tygodnie, a czasami, na skutek korespondencji z organem rentowym- dłużej. Wszystko to jednak ma na celu prawidłowe zastosowanie przepisów prawa do indywidualnej sytuacji każdego z Państwa. Staramy się pomagać Państwu i przejmujemy formalności. Opóźnienia nie wynikają z naszej winy, bowiem dla każdego występujemy o formularz. Jednocześnie -jeżeli w trakcie oczekiwania na jego wydanie, zaistnieje potrzeba skorzystania z pomocy lekarskiej- pomagamy uzyskać Certyfikat Tymczasowo Zastępujący Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, który może uzyskać osoba ubezpieczona, która: * nie uzyskała przed wyjazdem EKUZ, a konieczne jest potwierdzenie prawa do rzeczowych świadczeń zdrowotnych, * utraciła EKUZ (kradzież, zagubienie lub zniszczenie), * zapomniała przed wyjazdem zawnioskować o EKUZ. Jednocześnie pomimo tego, że o formularz A1 występujemy zawsze w momencie podpisania umowy, zaznaczamy, że zgodnie z orzecznictwem można również formularzem A1 objąć okres wsteczny. Samo zatem opóźnienie leżące po stronie urzędu nie rzutuje negatywnie na Państwa sytuację prawną. Korespondencja sms-owa przesyłana do Państwa ma na celu przyspieszenie naszych kontaktów i ich ułatwienie, a prośby o ewentualne uzupełnienie dokumentacji maja na celu uniknięcie jakichkolwiek sytuacji, w których niemożliwe byłoby określenie Państwa i naszych praw i obowiązków związanych z nawiązaną współpracą, co mogłoby rzutować na Państwa świadczenia z ubezpieczenia społecznego. Jednocześnie na wszelkie zgłoszenia indywidualne kierowane do nas reagujemy najszybciej jak to możliwe po przeanalizowaniu sytuacji. Na dalsze pytania będziemy odpowiadać tylko w przypadku, jeśli zostaną one skierowane do nas mailowo: opiekunki@interkadra.pl , telefonicznie 12 290 44 38 lub osobiście - w jednym z naszych 16 biur, których listę znajdziecie Państwo tutaj: http://www.opiekunki.interkadra.pl/kontakt/ Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami - tylko tak możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości. Z poważaniem Zespół InterKadra

Immer mit der Ruhe und einer guten Zigarre...

Szanowni Państwo. Dziś otrzymałam SMS od Firmy InterKadra o treści: "Przypominamy o obowiazku regularnego odsylania raportow wynikajacym z podpisanej przez Państwa umowy. Brak poprawnie wypelnionych raportow skutkuje niemoznoscia uzyskania druku A1 i karty EKUZ! W celu uzupelnienia brakow prosimy o pilny kontakt - Zespol InterKadra (tu nr tel.)." Brak możliwości wysłania wiadomości zwrotnej, sprawił, że odpowiedź swoją zamieszczam TU. Informacje uzupełniające - dot. karty A1 i EKUZ przesyłacie Państwo z dużym opóźnieniem! Współpracując z InterKadrą zaczynam powoli przyzwyczajać się (niestety) do sposobu, w jaki funkcjonuje Firma, co nie oznacza, że go pochwalam. Rozumiem natomiast, że Firma, tak, jak każdy rozwija się, wyciągając wnioski ze swoich błędów, czego Państwu życzę! :) Plusem jest fakt, że mój układ nerwowy jest świetnie zahartowany przez tego typu Praktyki, i na wszelkie odstępstwa od prawidłowości reaguję z uśmiechem i spokojem. Kierując się powiedzeniem, że tylko ten, co nic nie robi, nie popełnia błędów oraz lepiej późno niż ... później ;), życzę Państwu dalszego rozwoju i sukcesów. Pozdrawiam. :)

XyZ

-Francja- Pomyłka nie ta agencja

Francja

Witam Chciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy we Francji jakie pieniądze? Jakie warunki mieszkaniowe? Czy rzeczywiście pokrywają przelot w jedną i drugą stronę? Czy jest się tam miesiąc i na pl na 2tygodnie ? I czy w ogóle warto zawracać głowę ta praca i ta agencja? Dzięki z góry

Iwona

@Robertorozumiem, że jesteś zadowolony ze współpracy z agencją InterKadra. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak oceniasz komunikację z firmą? Jak szybko udało Ci się znaleźć za jej pośrednictwem pracę? Wspominasz, że nie jeden już raz wybrałeś właśnie tą agencję. Co wyróżnia ją według Ciebie na tle innych firm z branży?

Roberto

Fajna agencja i do tego mają bardzo dużo ofert pracy. Korzystałem z ich oferty już nie jeden raz i byłam zadowolony. Wszystko dopięte tylko pracować.

Zaradna

Czy agencja ma jakieś nowe projekty, może większe kontrakty? Tak imponująca jest lista ofert pracy. Każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. Napiszcie coś więcej?

@Zaradna

Szanowna Pani, InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej - stąd tak pokaźna liczba ofert. Zatrudniamy Pracowników na zlecenie wielu naszych Klientów. To prawda- prawie każdy może znaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do aplikowania na interesujące Panią stanowisko/stanowiska lub do kontaktu z regionalnym oddziałem - najbliżej miejsca Pani zamieszkania. Pozdrawiamy Zespół InterKadra

@InterKadra

Czekamy na odpowiedz od Panstwa w sprawach EKUZ i Druku A1

Dominik

Pytanie do firmy - czy wystawiacie certyfikat RZETELNY KANDYDAT?

@Dominik

Dzień dobry Panie Dominiku , nie jesteśmy zarejestrowani w tej bazie, nie udostępniamy danych osobowych naszych pracowników nikomu. Jeśli jednak potrzebuje Pan rekomendacji - możemy je Panu wystawić. Prosimy o kontakt w tej sprawie z koordynatorem. Pozdrawiamy Zespół InterKadra

PH

Czy InterKadra ma dobre warunki do pracy dla PH?Może ktoś wie?

pozdrawiam

Nie mam zastrzeżeń do interkadry ,ale jeżeli ktoś wybiera sie za pośrednictwem agencji na plakiste, lub szpachlarza itd ....do firmy z YUTZ.... we francji radze sie 2 razy zastanowić.

Dariusz

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat miejsc pracy? Ostatnio widziałem bardzo długą listę i zastanawiam sie dlaczego? Mam zamiar aplikować i interesuję się firmą.

Córka

Wynagrodzenie osoby zatrudnionej na umowę zlecenia może być, tak samo jak wynagrodzenie za pracę, zajęte przez komornika na podstawie tytułu wykonawczego. Jednak różne są w tym zakresie możliwości dokonania potrącenia z wynagrodzenia pracownika i z wynagrodzenia zleceniobiorcy. Zleceniodawca, który otrzymał tytuł wykonawczy na zajęcie wierzytelności przysługujących zleceniobiorcy, ma obowiązek dokonać zajęcia całego wynagrodzenia ze zlecenia, jeżeli tak wynika z zawiadomienia. Zatrudniający nie może samodzielnie podjąć decyzji o zastosowaniu do tego wynagrodzenia granicy potrącenia czy kwoty wolnej od potrąceń w wysokości minimalnej płacy przysługującej pracownikom. To nie interkadra jest niedouczona tylko Pan niedoinformowany ,radzę kontakt z komornikiem.

Córka

Firma nie sprzedaje pracowników ,taki ma obowiązek ,przecież doZUS odprowadzane są składki, do US podatki a komornik ma informację z tych miejsc. A jezeli chodzi o smieciówki,dłużnik musi wykazać że umowa jaka posiada jest jedynym dochodem,komornik może zmienić decyzję o zajęciu

InterKadra

Dzień dobry, Kiedy i na jakiego maila złożył Pan reklamację? Anonimy wpis trudno nam jest zweryfikować, a bardzo nam na tym zależy, aby sprawę wyjaśnić do końca. W ciagu dwóch ostatnich miesięcy na adres reklamacje@interkadra.pl - do tego celu przeznaczony, na pewno nie wpłynęło Pańskie zgłoszenie. Dlatego proszę, aby Pan to zrobił, podając swoje dane do kontaktu. Chciałabym zająć się tym osobiście i dopilnować, aby ta sprawa zakończyła się dla Pana pomyślnie. Nie dlatego, że sugeruje Pan nagłośnienie sprawy, lecz dlatego, że nam naprawdę zależy na tym, aby pracownicy byli zadowoleni. Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób zatrzeć nieprzyjemne wrażenie jakie powstało w tej sprawie. Pozdrawiamy Małgorzata - Zespół InterKadra

Zespół InterKadra

Szanowny Panie, Na forum nie jesteśmy w stanie odnieść się konkretnie i szczegółowo do Pana sprawy zgłoszonej anonimowo (co rozumiemy). Przykro nam, że jest Pan niezadowolony. Nieprawdą jest, że nie przejmujemy się ludźmi. Faktem jest natomiast, że przepisy prawa polskiego nie pozwalają nam na wypłatę wynagrodzenia bez podstawy tej wypłaty - czyli bez podpisanej umowy. Nie odpowiadamy za to, że Poczta Polska nie doręczyła przesyłki. Zawsze należy dla własnego bezpieczeństwa takie dokumenty wysyłać za potwierdzeniem ( list polecony). Sprawy umów pomiędzy przedsiębiorcami regulowane są zupełnie odrębnie. Jeśli ma Pan zastrzeżenia co do procedury wypłaty wynagrodzenia, prosimy o przesłanie szczegółowego opisu sytuacji na adres reklamacje@interkadra.pl . Na pewno się tym zajmiemy. Pozdrawiamy Zespół InterKadra

Baranek888
@Zespół InterKadra

Chodzi mi tylko o to ze zgadzam sie z panstwem co do wysłania mojej umowy zwykłym listem.ok moja wina rozumiem.Ale ktos liczy potem godziny do wypłaty moje godziny dostarczone były 2 maja do waszej placówki>Chodzi mi o to że ktoś wcześniej powinien sie zainteresowac tym ze moja umowa nie została dostarczona.Gdybym nie zadzwonił 25 maja to bym dalej nic bym nie wiedział dlaczego nie mam wypłaty.I co spowdowało to ze jej niema.Chodzi mi dokładnie o to bo takiego problemu szło uniknoć tym bardziej ze wystarczyło tylko zdzwonic i poinformowac o tym.Jak wczesniej kiedyś tam dzwonilem to mówilem pani z biura ze zwykłym listem wysłalem umowe powiedziała ze to sprawdzi czy doszła ale jak nikt nie odzwanial to dlamnie jest to zrozumiane ze jest pozdrawiam Baranek888.Ta sytułacja duzo mnie nauczyła nigdy już żadnej agencji pracy

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o