Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Nat

Hej! Przeczytałam właśnie ogłoszenie dotyczące pracy przy zbiorze borówki amerykańskiej w Portugalii. Zbierałam ja wcześniej w Hiszpanii więc ogarniam temat. Mam pytanie do osób które już tam były jak to wszystko wygląda. Tzn czy transport faktycznie darmowy, wyżywienie oraz zakwaterowanie jak piszą czy to tylko sciema? Czy pracownik ponosi jakies koszta podróży? Z góry dziękuje za info

alł
@Nat

Ja nie byłam, ale wybieram się w tym roku. Koszty transportu ponosi pracownik.

@alł

Z tego co mi napisano, jedyny koszt jaki ponosi pracownik to 200 zł

Annno
@Nat

I co dowiedzialas sie cos wiecej? Bo tez chce tam jechać. Czy ktokolwiek był i moze sie wypowiedzieć?

@Annno

Wyjaz 4 maja, transport, wyżywienie oraz zakwaterowanie darmowe (przynajmniej taka informacje dostałam w mailu) Należy wpłacić te 200 zł na poczet transportu, któe to gwarantują wyjazd i jest to ponoc jedyny koszt jaki ponosi pracownik podczas całego trwania kontraktu. Stawak to 90 centów za kilogram borówki oraz 5 e BRUTTO za godzine pracy na pakowni, więc trochę przegięcie... Praca 9 godz od 8 do 20. 00 w tym 4 godz przerwy.

Iwona

@Wkurzony merch czyli nie masz żadnego kontaktu do tej koordynatorki żeby się dowiedzieć jaki powód był jej odejścia z firmy InterKadra? Może faktycznie sama się zwolniła? @xxx a czy dopytywaliście się czemu nie ma odprowadzonych wszystkich składek? Jaką dostaliście odpowiedź?

Wkurzony merch
@Iwona

Oczywiście, że ją znalazłem i sama nie odeszła. Najbardziej wkurza mnie to, że mimo to że mieliśmy z nią super kontakt to nie miała okazji się nawet pożegnać. Świadczy to tylko o tym jak poważne podejście ma interkadra do pracowników. Absurd

@Iwona

kobiety od dobrych facetów nie uciekają ...dotyczy też to pracy , jesteśmy raczej obowiązkowe ...jeżeli dziewczyna sama się zwolniła to musiał być powód ... gdyby firma szła na przeciw swoim pracownikom to nie miała by tak wielu zmian w karze którą zatrudnia ...

Janosik

Jesteście przekonani, że nie można o firmie InterKadra napisać coś pozytywnego? W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze, może teraz jest ten czas gorszy? Sądzę, że bardzo starają się mieć dużą ofertę prac, chodź czasami nie wszystko jest jak być powinno!!

Krystyna.C
@Janosik

Ja pracowałam we Fracji półtora roku z tą firmą. Teraz też wyjeżdżam . Warunki francuskie . Nie powiem złego słowa. Może ktoś źle trafił to się zdarza . Ja jestem zadowolona

Basta
@Krystyna.C

Krystyna C. Czy ktoś źle trafił, to zależy do jakiej koordynatorki wyjechałem do Francji było obiecywane że dobre zarobki zwrot za podróż itp. i co po 4 dniach musiałem wraz z dwoma osobami wracać spowrotem ponieważ jakieś dokumenty nie były skompletowane same straty. Po 2tyg. postanowiliśmy w trójkę znów spróbować z firmy interkadra we Francji było nie co lepiej przerobiliśmy prawie 3miesiace co obiecywane było oczywiście dłużej. Mieliśmy wrócić z początku stycznia co okazało się przedłużeniem na dwa tyg dalej znowu na 2tyg i dalej to samo gdy zadzwoniłem i zapytałem kiedy wyjazd to usłyszałem że na dniach i już wysyłam Panu skierowanie na badania które musi być dostarczone w poniedziałek co rozmowa była w środę. Oczywiście dobrze że badań nie zrobiłem bo minęły dwa poniedziałki a żadnego odzewu z firmy. Wielka porażka i szkoda kasy i czasu. Pozdrowienia dla Pani M.

@Krystyna.C

ale gdzieś musiałeś nauczyć się tego francuskiego ... jak ogarnołeś temat z nauką tego jezyka ...bo i ja mam chęć na wyjazd ...jak możesz to odpowiedz ...pozdrawiam

WWUF

Cześć. Podpisałam dziś umowę zlecenie z firmą interkadra (praca na magazynie ) Nigdzie na umowie nie mogę znaleźć do kiedy wysyłają wynagrodzenie. Czy ktoś z was orientuje się do którego dnia miesiąca firma wysyła wynagrodzenie ?

Aga
@WWUF

Do 15ego każdego miesiąca.

@Aga

tak ... jak najbardziej ...ale w zasadzie czekasz na kase prawie 2 miesiące ...a z czego żyć i opłacić przejazdy do pracy ?

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Do "Nękanej" - czy jest możliwość o udostępnienie linków z filmikami które nagrała opiekunka z podopiecznym? Jestem żoną Niemca i chcielismy zatrudnić do moich teściów opiekunkę z Interkadry ale skoro oni wysyłają do pracy takie osoby to współpraca z nimi nie wchodzi w grę. Jednocześnie proszę Interkadrę o zajęcie stanowiska wobec opisanej sytuacji. Proszę o informację jak przebiega w Waszej firmie weryfikacja opiekunek, czy przypadek Darii P. jest odosobniony i czy ta osoba nadal u Was pracuje.Dziękuje

InterKadra
@Ewa

@Nękana @Ewa Szanowni Państwo, Działając w imieniu Spółki InterKadra Sp. z o.o. uprzejmie prosimy o nieprzekazywanie na forum publicznym niesprawdzonych i nieprawdziwych informacji związanych z wykonywaniem usług przez osoby z nami współpracujące. Publikowanie ww. informacji dotyczących współpracowników Spółki narusza również dobra osobiste Spółki w postaci dobrego imienia oraz naraża ją na utratę zaufania, renomy i wizerunku biznesowego. W związku z powyższym, zgodnie z treścią art. 23 i art. 24 Kodeksu cywilnego, Spółka może domagać się na drodze postępowania cywilnego zadośćuczynienia pieniężnego od osoby dopuszczającej się naruszeń jej dóbr osobistych. Niezależnie od powyższego wszystkie zgłoszenia, w sprawach które w jakikolwiek sposób Państwa niepokoją, przyjmujemy pod adresem e-mail: dn.admin@interkadra.pl, telefon: 12 3477620. Każde z tych zgłoszeń szczegółowo wyjaśniamy. Tylko wskazany mail lub telefon są właściwą formą kontaktu w tej sprawie. Na kolejne anonimowe wpisy na GoWork w tej sprawie nie będziemy odpowiadać. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Pani @Ewa - Panią również zapraszamy - odpowiemy na Pani pytania mailowo lub telefonicznie. Z wyrazami szacunku InterKadra

Amazonka
@InterKadra

To jawna kpina, nekanie i narazanie na utrate dobrego imienia Firmy jak i pracownicy! Zadna z Tych Pan piszacych te obrazliwe paszkwile nie jest ZONA NIEMCA! To celowe i zamierzone dzialania, majace na celu pozbawienia pracy p.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie Firme " Interkadra " jak i pania opiekunke

@Ewa

Nie wszystkie opiekunki z tej samej Firmy są takie same, należy zgłosić naruszenie prywatności biurom zatrudniającym takie opiekunki, bo fajna rzetelna opiekunka może stać się chłopcem do bicia. Obywatele wszystkich narodowości współpracują ze sobą i dbają o siebie nawzajem a swoje spory załatwiają między sobą. Polak dla Polaka stał się wilkiem i to jest przykre. Może zamiast robić sobie nawzajem świństwa zacznie Państwo uczyć się języków tam gdzie mieszkacie a jak nie to zajmijcie się swoimi podopiecznymi i sobą.Pozdrawiam

@Marta

dokładnie tak jest

małgosia

miałam podobną sytuację, jeździłam trzykrotnie do tej samej podopiecznej a Polka, która była po sąsiedzku namawiała moją zmienniczkę, żeby zadzwoniła do ik, że "kręcę" na paragonach, cokolwiek miało to znaczyć, zamiast się wspierać robicie jedna drugiej koło tyłka, jakie to typowo polskie, brawo wy! rzygać się chce

@małgosia

to normalne ... muzułmanie , UKRAIŃCY ...ROSJANIE CZESI ...za granicą wzajemnie wspierają się ...ale nie POLACY ...dlatego ja będąc na szteli z żadną nie chcę utrzymywać kontaktu

Grândola , Portugalia ,Borówki

Witam , kto jedzie na borówki przez te firme do Portugali w Grândola ,wyjazd w maju 2018 na 3 miesioce potrzeba 50 osób,jestem zapisany i jestem pozytywnie nastawiony porostu traktuje jako 3 miesięczny wyjazd turystyczny powiozany z zwiedzaniem kraju i pracą bo kasa mała ale wiekrza jak w Polsce :-) Proszę o inne przemyślenia jak i sugestie lub doświadczenia z Grândola w Portugali

@Grândola , Portugalia ,Borówki

witam . ogarnełem te oferte i absolutnie gdyż cos czego raczej niewiesz to : jedziesz autokarem ANIE SAMOLOTEM czyli ponad 40 godzin jazdy na tyłku ;-( , brutto niby 4500 zł ale netto to jusz 3200zł i to zato ze nic poza borówkami niebedziesz widział . niepolecam i się niepisze , wole polecieć do Skandynawii lub Szwajcarii a do portugali sobie polecieć jako turysta .

Mieszkanka
@Grândola , Portugalia ,Borówki

Witam serdecznie byłam na zbiorach 2 lata z rzędu i było fajnie nowe doświadczenie inni ludzie i przy tym dużo zabawy gdzie również praca nie jest lekka. Najbardziej dokucza upał ale można sięPrzyzwyczaić ogólnie można traktować ta prace jako przygodę życia????ps zapraszam serdecznie ponieważ na dzień dzisiejszy mieszkam w Portugalii w grandola pozdrawiam chętnych????

Ola
@Mieszkanka

Mogłabym prosić o jakiś kontakt , mam parę pytań odnośnie miejsca i pracy :) nons@o2.pl

anty disco polo

@anty disco polo

niepolecam tych borówek bo wiem jak to działa , ten cały naganiacz twierdzi ze niby niedzila wolna otusz gó........ prawda tyrasz codziennie a wolne dostaniesz wtedy jak zacznie lac co się żadko zdaża albo bendą słabo zakwitac co tesz się bardzo zadko zdaża zdaza pozatym jedziesz autokarem i jak od rana do wieczora będziesz tyrał codziennie czyli 31 dni w miesiocu jak Ukrainiec mieszkał czyli jak uchodzc w Cales w francji :-) to zarobisz na renke maxymalnie 3000 zł , niewiesz interkadrze oni zrobio wszystko abys podjoł prace bo mają ztego zysk ,osobiście za 8 euro netto +nadgodziny płatne 100% bym jechał ale nie za dosłownie 2 euro /h netto !!!!!!

@anty disco polo

dotego dolicz sobie słonce 12 godzin swiecoce jak otwart piekanik !!!!!! i zapewne kiepskie koryto i napoje

@anty disco polo

hej ja tez jade z kolezanka moze nie bedzie tak zle pozdrawiam

Grzechu
@anty disco polo

Cześć, ja też się wybieram, pozdro ;)

Przez pomyłkę ,,polubiłam post jako 7 osoba'', sorki.

Pozdrawiam

Były

Współpracowałem z tą firmą, jako merchandiser mobilny dla Coca Cola. Podczas rekrutacji kierownik deklarował, że jest to praca na stałych trasówkach i czasem da się wyrobić w 6 godzin, czasem potrzeba 10, ale średnio wychodzi 8 godzin dziennie. Niestety były to bzdury. Średnio pracowałem 12 godzin dziennie, by objechać wszystkie sklepy i wyłożyć towar według standardów. Były takie punkty, gdzie na jeden supermarket potrzeba było 3 godzin ciężkiej fizycznej pracy - tyle było towaru na magazynie do wyłożenia. Oczywiście nadgodziny niepłatne. Umowa zlecenie. Odradzam, bo grosze, które zapłacą, nie są warte tej ciężkiej pracy.

Ta firma, to jest jakieś nieporozumienie. Co chwila zmiana zasad rozliczania. Ja nie jestem frajerem, żeby robić za darmo Nie polecam współpracy z tą firmą, przy wykladaniu towaru!!!! W innych firmach się z tym nie spotkałem nigdy!!!

Zawiedziona

Byłam ciekawa właśnie czy wątek wykladania towaru tutaj jest. Współpracuje z Interkadra od samego początku chyba ich działania w tych tematach, ale jeszcze tak źle nie było. Co się dzieje? Może Interkadra zabierze na ten temat zdanie? Czy rezygnujecie z wykladania towaru, że aż tak źle traktujecie swoich ludzi, którzy na was pracują? Ja czekam na swoje pieniądze i im dziękuję. Nie polecam!

InterKadra
@Zawiedziona

Szanowni Państwo, @Były pracownik, @Zawiedziona W InterKadra nie zmieniły się zasady rozliczania, które zostały zapisane w podpisanej przez pracowników i InterKadra umowie. Wymagamy dokumentowania wykonanych zadań, za które chętnie płacimy. Rozumiemy poirytowanie, gdyż wcześniej nie sprawdzaliśmy realizacji zadań tak sumiennie jak teraz. Niestety ma to swoje przyczyny. W tej chwili, za zadania których wykonania pracownik nie umie potwierdzić - nie możemy płacić. W razie wątpliwości - zapraszamy do przełożonego, który chętnie odpowie na pytania. Jeśli Pracownik uważa, że InterKadra nie wywiązuje się z umowy - serdecznie zapraszamy do złożenia reklamacji z opisem zarzutów na adres reklamacje@interkadra.pl Na każdego takiego maila odpowiadamy. Mamy nadzieję, że zależy Państwu na wyjaśnieniu czy to, co robimy jest zgodne z tym, co podpisaliście Państwo w umowie. Zależy nam na naszych sumiennych pracownikach, dlatego też : chętnie wszystko wyjaśnimy - na odpowiedniej do tego drodze - jest nią email do nas, telefon, rozmowa. Jednocześnie uprzedzając dalsze pytania w tej sprawie, tu na GoWork ,uprzedzamy, że nie będziemy kontynuować tego wątku i udzielać szczegółowych odpowiedzi na anonimowe wpisy. Z wyrazami szacunku Zespół InterKadra

Iwona

@były chetny pracownicy przy zbiorach nie mają wolnego czasu, podczas którego mogliby zwiedzić przynajmniej okolicę? Czy autobus dla pracowników zapewnia InterKadra czy musicie we własnym zakresie przetransportować się do Portugalii? A do Skandynawii jest już transport samolotem?

@Iwona

nigdy wzyciu autokarem się do portugali się nie udam nawet jak oni kupią , jak bende miał na emailu od tej firmy bilet lotniczy to lece na 3 miesioce a w Skandynawii byłem i najlepiej wizzairem lub sasem

Dodzwonić się do Interkadry, to świętego trzeba. Nie odpowiadacie na maile i nie odbieracie telefonów. Ok...można nie dodzwonić się na jeden numer, ale żeby na cztery różne się nie dało? Ogarnijcie się w tej firmie.

Iwona

Zainteresowani działaniami agencji InterKadra powinniście zapoznać się z artykułem na ich stronie odnośnie podsumowania roku http://www.interkadra.pl/aktualnosci/podsumowanie-roku-w-interkadra/ Możecie przeczytać jak poszła agencji rekrutacja w poprzednim roku.

Iwona

@Basta i nie mogłaś zostać i poczekać, aż firma InterKadra skompletuje te dokumenty? A czemu miałoby firmie nie zależeć, żeby wysyłać pracowników do pracy? Przecież poszukują ciągle pracowników. Co mogło być powodem takiego rozwoju Twojej sprawy?

krzys

Ja powiem wszystkim tak. Tylko narzekacie bo tam żle tam zle .Powiem tylko tyle sami fachowcy piszą. i zastanówcie sie jakie glupoty piszecie o pracodawcach piszcie prawde .a jak was coś boli to do lekarza psychologa. nie stety nasze społeczeństwo jest złosliwe i pisza co chcą. Jesteście smieszni

@krzys

Kolego krzys śmieszny to ty jesteś pisząc coś takiego zacznij tam pracować a zobaczysz czy jest tak kolorowo jak ci mówia fachowcu.

@Tomek

i naucz się pisać po polsku fachowcu.

Wkurzony merch

Witam, z racji tego, że jeszcze jestem merchem firmy Interkadra, nie podam swojego imienia, ale chciałem tylko wyrazić swoje zniesmaczenie w kwestii rotacji Koordynatorów. Przez długi czas co rusz był nowy koordynator, aż w końcu my merche trafiliśmy na naprawę fajną, a przede wszystkim ludzką Koordynator Pauline. Każda sprawa załatwiona. Wymagająca, ale sprawiedliwa. I od już jej nie ma. Nie wierzę, że odeszła sama i nie dała nikomu znać. Na jej miejscu pojawia się jakaś dziwna i niemiła kobieta. Interkadra co wy robicie jeżeli nie ma wśród was takich ludzi, to bez łaski w każdym dużym mieście jest mnóstwo serwisów innych firm. Nie polecam serwisów w tej firmie!!!

Iwona

@krzys a Ty pracujesz w firmie InterKadra? Widzę, że masz inne zdanie na jej temat. Możesz się nim podzielić? Też jesteś kierowcą? Masz inne normy do wyrobienia? Powiedz o wszelkich doświadczeniach jakie posiadasz, bo na pewno wszystkich interesuje a odmienna opinia.

byly pracownik 2

Przyznam koledze racje u mnie wychodzilo na dzien tak okolo 300 km bywalo ze i 450km a mialo byc do 150 km a problemy te same (usunięte przez administratora)brak kontaktu z kordynatorem żenada

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 35 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o