Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Zainteresowana

Czy odezwali sie do kogos kto składał w najblizszym czasie CV na stanowisko merchandisera mobilnego?

Zielony listek
@Zainteresowana

Może nie masz odpowiedniego CV że się nie odzywają. Przecież na pewno odzywają się do tych do których chcą, do wybranych. Świat staje na głowie żeby wypisywać że się do mnie nie odezwali a ja przecież wysłałem CV ????????????

Zainteresowana
@Zielony listek

Słuchaj gdzie widzisz w moim pytaniu zdanie "ze się do mnie nie odezwali", skąd pewność ze wysyłałam CV i że jest nieodpowiednie? Najpierw proszę czytac ze zrozumieniem, później komentować.

Netflix

Pozew na dotyczyć pracy na jakim stanowisku?Żebym mògl się podpiąć.

buszujący_w_trawie

Witaj W jakim dziale robiłeś? Też bym się podpial pod takie coś. Masz prawnika?

Edward

Czy ktoś przyjoł się ostatnia w inter kadrze w projekcie Carlsberga jako merchandiser mobilny?Czy jesteście zadowoleni? (usunięte przez administratora) Co myślicie o projekcie?

K
@Edward

Pieniądze są smieszne a wymagania ogromne.. Ile realnie robisz wizyt dziennie?

Krk

Hej. Ktoś myśli nad wyjazdem do Niemiec? Jest oferta :Pracownik Produkcji Pieczarek A może ktoś już tam jest?

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Była Pani merchem mobilnym?

Magdaa

Witam Jak wygląda dzien merchandisera mobilnego? Ile dziennie sklepów? Jakie trasy?

@Magdaa

Jak wygląda dzień mercha mobilnego? Hmmm... Huk9wo.. Wszystko zależy gdzie jesteś danego dnia.. Jezeli masz punkty oddalone wiele kilometrów od siebie to pracujesz dzuennie po 16/17 h.. Za te pieniądze to śmiech na sali.. Ja jestem facetem a zrobienie 16 punktów w takim tempie, przenosząc tyle ciężkich skrzynek to masakra! Jednym słowem odpuść! Ja odpuściłem!

Ania K.

Na pewno nie pomyliłaś firm i piszesz i Interkadra z Krakowa ??? Pracuje z nimi już 2 lata jako opiekunka i z zdumieniem czytam co napisałaś . Po pierwsze : składki są odprowadzane i dzięki temu, ze realizujesz w czasie pobytu w Polsce zlecenie marketingowe masz ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego . Nielegalne delegowanie ?????no na swoim przykładzie powiem ci , że mijasz się z prawdą . Dzięki "milusiej :( " sąsiadce mojej podopiecznej miałyśmy kontrolę Zool i ... wszystko jak najbardziej legalnie i zgodnie z prawem . dyskryminacja ???? mniej zarabiasz bo dukasz po niemiecku ? to nie dyskryminacja tylko adekwatna do twoich umiejętności zapłata za zlecenie , (usunięte przez administratora) no chyba nie znasz znaczenia tego słowa - przecież realizujesz umowę zlecenie i sama sobie jesteś na szteli panem i okrętem . Pensja jest płacona nie po zakończeniu zlecenia tylko w przypadku zleceń do dwóch miesięcy 80 % płacone jest do max 10 miesiąca i reszta na jego koniec , zaniżanie godzin pracy ????(usunięte przez administratora)

Ania K

Pensja w większości wypadków - oczywiście należy się po miesiącu o ile pracuje się na umowę o prace . Jak umowa zlecenie to płatność za wykonanie zlecenia odbywa się w takich terminach jak to w umowie pisze . W umowie , którą obie strony podpisały i widziały chyba gały co podpisały .

kora
@Ania K

nieznajomość prawa kłania się -poczytac ustawę z roku 2017 ,pensja jest po miesiącu też na umowie zlecenia!

Ania K
@kora

Dz.U.2019.0.1145 KC art 744 cyt : "W razie odpłatnego zlecenia wynagrodzenie należy się przyjmującemu dopiero po wykonaniu zlecenia, chyba że co innego wynika z umowy lub z przepisów szczególnych." Kolejne nowelizacje KC nie wprowadzają obowiązku wypłaty wynagrodzenia za zlecenie po miesiącu . Proszę także poczytać orzeczenia sądów w tym zakresie - nie jest ich duzo tylko 25 . ------ Rozmowa jak ze ślepym o kolorach .

@Ania K

co za bzdura,prawo unijne się kłania zwłaszcza dyrektywy

@Ania K.

pani z działu rekrutacji się odezwała :-) dostanie pani premię za te wspaniałe opinie?

eland

W ubiegłym roku przepracowałem z Interkadrą w opiece 273 dni robocze, za co odprowadzono mi 5 miesięcznych skladek do ZUS-u, a pani od PR z Interkadry mówi, ze zleceniobiorca jest traktowany jak normalny pracownik. Jak będzie płacić się co tydzień, to zamknie się furtkę kretaczom, ale to tylko marzenie!e

kol
@eland

A wiesz, że umowa o prace tymczasową i umowa zlecenie to coś innego? Bez sensu porównujesz i przytaczasz słowa, które się do nie odnoszą do zleceniobiorców. ZUS to inna sprawa. A ile tych składek odprowadzili w PLN, pytam o kwotę? Od jakiej kwoty wynagrodzenia był zapłacony ZUS?

eland
@kol

Wcinasz się w dyskusję, kolego,słusznie zauważając różnicę, tylko ponoszą cię emocje i niezdrowa ciekawość. Niech pani od pijaru, lub ktoś inny z firmy wytłumaczy, czym jestem gorszy jako zleceniobiorca. Jeśli pracuję pełne 4 miesiące, to powinienem mieć cztery składki, a nie dwie. Morały o równym traktowaniu można więc między bajki włożyć, bo niby czemu zleceniobiorca za przepracowany miesiąc nie ma odprowadzonej składki. Jak zaczynałem pracę pare lat temu, składki były odprowadzane za kazdy miesiąc przepracowany, a podstawa to wynagrodzenie średnie w danym okresie. Teraz płacą co drugi miesiąc, mimo że pracuję ciurkiem, a podstawa to 3k z kawałkiem, nie podam dokladnie, bo serwer ZUS-u zaniemówił, srednia zas to już 4,7k. Zaniemówił też komentator z Interkadry, a od mojego postu minęło półtora miesiąca. I jeszcze jedno, jak firma zaczyna płacić na raty, co ma miejsce od roku, albo dłużej, (nie chce mi sie sprawdzać w banku)to znaczy, że: a) zaczyna robić bokami, b) chce cię orżnąć, c) jedno i drugie.

kol
@eland

Emocji nie ma w tym żadnych Szanowny Panie. Ciekawość i owszem. Po to jest ten portal. Na GoWorku ludzie dzielą się informacjami. I ja myślałem, że napisałeś tu żeby się podzielić a nie tylko pożalić. Pytanie o wysokość tej skladki ZUS było dlatego ze z tego co ja wiem to oni placą od prawie 5000 zł a nie od 2500 ... Wiem, że są firmy co za pracę w opiece w DE płacą ZUS od 2200 czy tam 2500, to placą co miesiąc te składki. Chyba, że mam złe informacje. Dlatego pytałem o to, od jakiej kwoty płaca te składki ZUS, skoro płacą co 2 m-ce. Moja kuzynka z nimi jeździ do opieki i sam widziałem od jakiej kwoty ma płacone składki ZUS i dlaczego co drugi miesiąc są płacone. Ale ona ma placone za zlecenie wyjazdu, a jezdzi na 2 m-ce. Platność wynagrodzenia jest po zleceniu, wcześniej może brać zaliczki, a nie żadne raty, tak ma w umowie. Przynajmniej ona tak ma. Chyba, ze Ty masz napisane co innego w umowie, a co innego jest w rzeczywistości. Dlatego pytam. Ja pracuje w innej firmie, mniejszej i się zastanawiam nad przejściem do Interkadry. Ale to pewnie latem. Jeśli mają zlecenia dla mężczyzn, bo to też nie takie łatwe. Dlatego dopytuje Ciebie a nie Panią od pijaru. Jak będę chciał odpowiedzi od Pani od pijaru to se znajdę jej adres mailowy i do niej napiszę a nie tu na forum dla pracowników.

Ania K.
@kol

Przed chwilka spojrzałam na swoje konto w ZUS i dokładnie podaję , składki płacone są od kwoty 4765 zł . Co do pracy mężczyzn jako opiekun : to na pewno bardzo są poszukiwani i tutaj jest dyskryminacja :)) - dyktujecie panowie warunki :)))) nam kobietom , bo jesteśmy w przewadze w tej branży - jest trudniej .

@Ania K.

raz na 2 czy 5 miesięcy ta składka a moze 1 na 6 miesięcy daruj sobie

tedi
@eland

ciekawe co urzędy zagraniczne powiedzą .....

@eland

Podlegasz pod Dyrektywe 96/71/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 16 grudnia 1996 r. dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług nawet jak masz umowę zlecenia. W Polsce obowiązuje ustawa o minimalnym wynagrodzeniu art.8a a zwłaszcza za granicą Zgłoś agencję do PIP, Arbeidinspectie-Holandia,Wielkia Brytania - Home Office, HMRC. W Niemczech Zoll, Francja URSSAF. Przykro mi ale zostałeś oszukany.Pensje musisz mieć po miesiącu.

roni

Dla byłego i przyszłego personelu- nie polecam agencji z powodu braku miesięcznego wynagrodzenia oraz składek.Uwaga na okres rozliczeniowy i zaliczki-problem z Zus-em i urzędem skarbowym. Jeśli pracujesz za granicą a nie mam po miesiącu pracy pensji oraz składek to jesteś nielegalnie delegowana/ny. Podlegasz pod Dyrektywe 96/71/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 16 grudnia 1996 r. dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług nawet jak masz umowę zlecenia. W Polsce obowiązuje ustawa o minimalnym wynagrodzeniu art.8a. Zgłoś agencję do PIP, Arbeidinspectie-Holandia,Wielka Brytania - Home Office, HMRC. W Niemczech Zoll, Francja URSSAF.

magda@lena

Pracuje ponad rok minus zarobki ktore nie sa adekwatne do obowiazkow,chaos informacyjny brak szczegolowych wytycznych napewno nie jest to dla osob ktore rozpoczynaja zycie zawodowe.Plus duza swoboda W wykonywanej pracy ,nie wielki nadzor przelozonego mysle ze musi byc osoba pewna checi pracy bo motywacja jest kiepska.

Izabelaa
@magda@lena

Pracujesz jako merch mobilny? Jak jedt z wypłatami? Spotkałam się z opiniami, że są obcinki za wszystko, czy to prawda? Jaki masz samochód służbowy i ile punktów robisz dziennie?

@magda@lena

Jakimi projektami się zajmujesz? Mozesz napisać, które są ok a, które są np. Czasochłonne?

Szacunek do pracownika tylko w sprawach formalnych. Bezmyślne aplikacje telefoniczne pytające 10 razy o zrobienie tego samego zdjęcia. Nieprofesjonalne szkolenia teoretyczne nie przygotowujące do poprawnej pracy w terenie. Umowa szkoda gadać - do 15 wizyt dziennie, punkt nie jest równy punktowi, czyli teoretycznie firma zabiera cały czas prywatny z dnia (nie licząc snu) z pretensjami, że pracownik powinien wiedzieć co podpisywał. Wynagrodzenie za przepracowany miesiąc pracy - kpina i żenada. Nie wiem kto określał wam te internetowe umowy. Jak chcecie aby was szanowano, a co dopiero zyskać pracownika aby poczuł się częścią firmy, to idziecie w kompletnie innym kierunku podchodząc do każdego nowego pracownika jakby to było jasne, że na jego miejsce po kilku miesiącach przyjdzie ktoś kolejny. Mam nadzieje, że to wszystko upadnie szybciej niż powstawało.

Rozumiem, że pracowałeś jako audytor mobilny?

przedstawiciel handlowy

Ostrzegam wszystkich przed pracą przedstawiciela handlowego przez tą firmę dla firmy coca cola HBC . Mydlenie oczów , obiecanki cacanki, wymagania w czasie pracy od kierowników z coca coli potężne . Zarobki tak jak na hali w hipermarkecie . 20 wizyt na dzień, dotaeciówka, standy, lodówki, nowości , długi na sklepach , setki maili codziennie, telefonów mase od wkurzonych ludzi ze sklepu, od kierownika , od kierowców itd. Nie warto za takie pieniądze . Zero premi. Auto nie możesz używać prywatnie. Stan licznika trzeba zdjęcie wysyłać do koordynatora . DRAMAT!!!! Opinia poparta doświadczeniem .

Ph
@przedstawiciel handlowy

I jeszcze odpowiedzialność za sprzęt materialna . iPad 3500 zł telefon 800 zł auto 50 tys zł . Szkody płacisz .

Alibaba
@przedstawiciel handlowy

Na chwilę obecną byłem zainteresowany ofertą pracy, ale na chwilę obecną zastanowi się czy mam wysyłać do nich CV. P.s dziękuję za odpowiedź

coca cola były
@przedstawiciel handlowy

To niestety prawda . Nakładają zadania i cele nie do zrobienia . Niewykonalne!!!! Nerwy, stres, ciśnienie za 2300 zł bo premi zero !! Coś takiego nie istnieje. Nie polecam!

@Ph

Jaką flota dysponuje interkadra dla PH?

krak - mag
@Nowy

Fiat fiorino blaszak na gaz.

@Ph

Miałeś auto służbowe od interkadry czy coca coli? Jakie to auto?

Szewski
@Adam

Fiat Fiorino z wypożyczalni ekspress . Cola auta Ci nie da

@Szewski

Ten stary Fiorino czy nowy? Jaki rok?

Jll
@Adam

Taki jaki aktualnie jest we flocie Ekspresu . Jedni mają nowy inni Stary .

merchandiser

Pracował ktoś dla interkadry jako merch mobilny? Ile punktow dziennie? Czy jest jakies szkolenie? I jak ogolna atmosfera w firmie? A i jak wyglada sprawa z autem, slyszalem ze trzeba wysylac zdjecia licznika. Z góry dzieki za odpowiedzi;D

Macziel
@merchandiser

Ja pracowałem przez miesiąc. Musisz robić 600 punktów dziennie. Więc jak chcesz wyrobić i dostajesz trasy po 300 km, to musisz pracować od świtu do nocy... za najniższą krajową. Szkolenie jest przez telefon z obsługi aplikacji, reszta nie jest trudna. Auto służbowe, robisz zdjęcia licznika na początek i koniec dnia. Mało kontaktu z innymi pracownikami, więc ciężko mówić o atmosferze, ale ogólnie nie było sympatycznie pod tym względem. Ale jak nie wyrobisz ilości punktów, to okazuje się na koniec miesiąca, że pracowałeś 10 godzin dziennie za 600 złotych na miesiąc. Nie polecam.

merchandiser
@Macziel

600 punktow? Czy to pomylka;)

@Macziel

Jako merch mobilny jakie dostałeś auto? I ile dziennie miałeś punktów do odwiedzenia? I jak jest z tą miesięczną premią?

Pracownik ????

Firma tak obiecuje złote góry a później dochodzić prawdy trzeba, na wszystkie odpowiedzi trzeba czekać tydzień czasu telefony (oczywiście cisza) zero odzewu, nie ma wogole kompetentnej osoby do rozmowy każdy jest tam od wszystkiego albo od niczego, każde pytanie jest kierowane do innej osoby a i tak na końcu odpowiedź nie jest jasna i z 5 pytań odpowiedź uzyskujesz na jedno! Wysyłają człowieka w świat jedz i rób i tyle

Dres

Ta firma to udus nagle udają ze ubezpieczają w ero hesti to dwie szmaty się zebrały Intet ergo (usunięte przez administratora) i Kinga wiek 22 z Intet kadry opiekunka z Krakowa trzecia do tej grupy karierowiczka mam nadzieje ze schudłaś w tych czasach pasztecie

AniaK
@Dres

Dresie - zmień dostawcę bo jakieś marne zioło ci sprzedaje - fanzolisz jak mało kto . Jak nie umiesz po polsku napisać poprawnie to pisz po angielsku , niemiecku czy w jakimś tam języku , który dobrze znasz . Tej bełkotki twojej odczytać się nie da .

Pchła

Witam czy w tym sezonie praca w Portugalii przy borówce będzie aktualna?

Magdalena H.

Nie polecam pracę w firmie INTERKADRA w Krakowie. To co jakas pani Zofia napisała jest sam szef firmy. Odradzam prace w tej firmie. Strata zdrowia! Nie warto. Przekonałam sie na własnej skórze. I teraz w czasach koronawirusa prosze sobie wyobrazic jaką motywacje by miały miec opiekunki aby wyjechac do niemiec - żadnej. Logiczne, że firmy tej branży padają. Pozdrawiam, Magdalena M.

kam.zof

Polecam firmę INTERKADRA. Fachowa i przyjazna kadra. Rzetelne informacje o podopiecznych. Transport bez zarzutu. Wypłata na czas. Będę współpracować, bo nie zawiodłam się. Zofia ze Zduńskiej Woli

kam.zof

Polecam pracę w firmie INTERKADRA. Pracownicy tej Firmy są kompetentni i w sposób rzetelny przedstawiają ofertę zleceniobiorcy. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie i zgodnie z umową. Wyjazdy do pracy oraz spowrotem są dobrze zorganizowane. Nie żałuję, że podjęłam decyzję o współpracy z firmą InterKadra. Zofia

ewa labudda

Współpracuję z agencją już 3 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jest to moja 2 firma z którą współpracuję. Przez 3 lata nie zdarzyło mi się złe zlecenie. Zawsze mam dobrze dopasowane pod kontem medycznym oraz moich predyspozycji społecznych i doświadczenia zawodowego np. podopieczny nie śpi w nocy. Na prawdę agencję polecam każdemu, kto ma jakieś wymagania w stosunku zleceniodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o