Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Laura

Totalnie niepoważni i zakłamani ludzie. Zachęcaja do wyjazdu kłamiąc, na miejscu oczywiście wszystko jest inaczej niż zakładano. Tragiczny kontakt i ignorancja.

Agulec

Pracowałam 6 m-cy w Stokrotce przez interkadrę i jedyne co mogę narzekać to trochę przelewy mogłyby być wcześniej i szybciej ;-) Aaaaaa tak to ok

Monia 5171

Nie polecam Interkadry Poznań po odbyciu rozmowy z pracodawcą brak kontaktu. Możliwość dodzwonienia graniczy z cudem. Po interwencji w centrali Pani łaskawie zadzwoniła. Kilka dni przed rozmową otrzymałam esemesa iż nie spełniam kryterium Szczerze nie polecam, zero profesjonalizmu.

Xero
@Monia 5171

U nich to standard

Nowa

Witam. Jak jest teraz na stanowisku merchandisera? Ktoś może pracuje i podzieli się opinia?

Neutralny
@Nowa

Moim zdaniem jest coraz gorzej, coraz więcej projektow, zmiany w zasadach ich wykonywania co chwila, że nieraz nie idzie się połapać, ogromny nacisk na poprawność wykonywania wizyt(zabierają pieniądze przy błędach), wagi niektórych projektów to śmiech na sali, patrząc ile czas trzeba spędzić na punkcie.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Calsberg

Pytanie do osób pracujących jako merchandiser/audytor mobilny ile kilometrów/godzin przejazdu mają wasze trasy przeciętnie? Pytam ponieważ trasy miały być w okolicach, a są to trasy po 4/5h i jak się okazuje firma za czas spędzony w aucie nie płaci tylko za wykonaną pracę...

Polecam fimę InterKadra. Wspaniała firma.

Hanna
@Ewa

Świetny wpis ,żeby komuś poprawić humor z rana jak jest wkurzony .Wiekszych bzdur nie czytałam ,przed dziesięcioma laty jak zaczynałam prace to była naprawde super firma , powiem wiecej najlepsza z agencji na rynku , ale od czterech lat jest to po prostu tragedia .Zmieniłam firmę na taką gdzie naprawde interesują sie kazdym pracownikiem .

Olek
@Hanna

Jaka to firma, jeśli można wiedzieć?

Basia
@Hanna

Czy mogę prosić o namiary ? , z góry dziękuję i pozdrawiam

Nowyw maju

Czesc, Pojawiało się ogłoszenie na koordynatora zespołu merchandiserów. Rejon Warszawa, Siedlce, Wyszków. Ktoś posiada informacje o stanowisku, jak wygalda praca i o jakie projekty może chodzić? Pozdrawiam

Ona
@Nowyw maju

Dzien dobry ,zastanawiam się nad pracą audytora w tej agencji ale niestety nie widzę pozytywnych ocen. Czy ktoś wie jakie auto dają na początek? Czytalam od Pani niżej ze dali z silnikiem 0.8 którym nie dalo sie jezdzic a wiadomo zeby zarobić trzeba dotrzeć do celów wyznaczonych przez kierownictwo.. pozdrawiam

Agnieszka

Cześć, chciałabym poznać szczegóły na temat stanowiska pracownika magazynowego InterKadra. Czy są obecnie jakieś przyjęcia? Może jacyś pracownicy wiedzą, czy nie szukają ludzi. Jeśli tak, to napiszcie w komentarzu, jak wygląda sytuacja.

Kangooru

Witam wszystkich, jeśli chodzi o agencje pracy Interkadra to też miałem dużo wątpliwości i też czytałem różne komentarze z tej strony. Szczególnie gdy zdecydowałem się na pierwszy wyjazd za granicę za pośrednictwem agencji pracy. ( Dla tych co słabo czytają ze zrozumieniem - byłem więcej razy za granicą na własną rękę). Ostatnio byłem pierwszy raz na okres około 4 miesięcy i wszystko ok, wypłaty na czas, godziny się zgadzają, kwatery spoko, kontakt z Panią co mną kierowała uważam za bardzo dobry, szczególnie widząc jak Polacy potrafią wydzwaniać z byle pierdołą. Kolejny kontrakt realizuje również po przez interkadre i znów jestem zadowolony. Składki sprawdziłem gdy miałem przerwę między pracą i się zgadzają. Czasami ciężko jest za pierwszym razem się dodzwonić do Pani która się mną opiekuje ale zawsze oddzwoni lub napiszę smsa. Jeśli ktoś oczekuje złotych klamek, czerwonego dywanu i 5 koła ojro na rękę za to że łaskawie poszedł do pracy no to wiadomo czemu są negatywy. Nie od razu Rzym zbudowano i nikt za pierwszym razem nie dodzwonił się do pewnej żółtej stacji radiowej :D również chciałbym dodać że wszystko jasno jest omówione na spotkaniu przed wyjazdem przy czym będzie ktoś pracował i w jakich warunkach mieszkał, także pozdrawiam Panie i życzę więcej wyrozumiałości że strony delegowanych

Barti

Witam dostalem oderte do francji w winnicch ktos powie cos na temat tej pracy moze ktos byl proponuja 11,50brutto darmowe mieszkanie wyjazd 18 maja moze ktos tez sie wybiera zapraszam do kontaktu ma mail bstefaniak650@gmail.com

Charlotta
@Barti

Cześć, ja byłamw tamtym roku na winobraniu z Interkadra, wszystko było całkiem ok, praca i warunku zgodnie z ofertą. Jadę też w tym roku z nimi jak będzie opcja.

Barti
@Charlotta

Spoko,a powiedz mi co z tym wynagrodzeniem jak to wygląda przykładowo przy 160 h miesięcznie i czy rzeczywiście na koniec współpracy dostaje się bonus 10%od całej zarobionej kwoty

kk

we Francji przy umowie na czas okreslony ten bonus 10% to obowiązek pracodawcy

Pascal
@Barti

Witam was gdzie można znalezc tę ofertę? Też chce wyjechać do francji

BRODACZ

Witam,pracuje w Niemczech z tą agencja już jakiś czas, wszystko jest w porządku.Fakt ,że ciężko jest się dodzwonić do Krakowa ale ogólnie wszystko jest załatwione,wystarczy cierpliwie poczekać.Jedyny minus to mieszkanie z dużą ilością ludzi,zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie nieroformowalny.Polecam Panią Dianę, wszystko załatwi

M. W.

Na jakim lodzie? Nie byłeś nie pisz bzdur. Pani Karolina sama wszystkiego nie przeskoczy. Sam obecnie czekam na wyjazd i radzę trochę pokory i cierpliwości.

Dorota.Rachmańczuk

Współpracuje z firmą od pół roku. Firma godna polecenia. Wynagrodzenia wypłacane w terminie, opłacone składki ZUS, z koordynatorem jest kontakt w każdym momencie. Wszystko zgodnie z warunkami omawianym przy zatrudnieniu. Polecam!

@Dorota.Rachmańczuk

Nie potwierdzam, brak miesięcznych składek oraz mobbing .Omijać z daleka.Praca za granicą powiązana z szarą strefą

Ania K
@moni

Zamiast trolować , proponuję założyć sobie konto na platformie ZUS i sprawdzić . Składki są odprowadzane a ja jako emerytka nawet co roku występuję o przeliczenie emerytury i co roku z tych niby braku składek jakoś ZUS mi emeryturę zwiększa .

@Ania K

brak miesięcznych składek,życzę powodzenia z urzędem skarbowym w Polce i za granicą

@moni

Są miesięczne składki W Starogardzie zawsze były dobre stawki. Za granicą są dobre stawki .

@Ania K

powodzenia z urzędem zagranicznym oraz polskim. Możesz wyjechać bez agencji i pracować też na czarno.

Maniek

A czy polecacie prace we Francji przy szalotkę tej cebule przez interkadra

Karol

Hej, jaka jest u was stawka godzinowa ? Czy jest więcej niż najniższa krajowa ?

@Karol

Opiekunki ok. 6000 tys miesięcznie. Pracownik w Polsce 2do 3tys zł. W Starogardzie sa nocki . Czyli dodatkowy bonus .Stawki są dobre.

O
@Jenny

Zależy na jakie zlecenie się trafi i jakie warunki wynegocjowała firma z IK. W Polsce też fajnie można trafić. Można również dostać o umowę o pracę tymczasową poprzez IK i ciekawą, bardzo konkurencyjną pensję :). Niekoniecznie 2-3k wypłaty.

@O

Znam agencje pracy tymczasowej .Np . OTTO i inne Korzystałam, korzystam . Zagraniczne oferty kuszą , ok ,5 , 6 k . Dlatego skusze się latem, pierwszy raz .

Czy w tym roku jest organizowany wyjazd do Portugalii przy zbiorach?

szkoda strzepic....

Moja współpraca trwała dość długo, z racji tego, że byłam młoda i niedoświadczona. Pracowałam jak merchandiser mobilny. Trasy miały być w promieniu max 100 km. Niestety bywały też do 150... Może w linii prostej panie koordynatorki liczyły, bo żeby dojechać do miasta za Wisłą trzeba przez most przejechać :))) Na początku dostałam nissana micre z silnikiem 0.8!!!, a trasy były wymagające, nie wyobrażałam sobie jeździc takim autem po drodze ekspresowej. Dostałam później seata, uwaga, z silnikiem o pojemności calutkiego litra. Po moich prośbach odnośnie zmiany auta nic sie nie zmieniło... Praca bardzo ciężka i nieadekwatna do zarobków. Najwięcej ile zarobiłam to około 3 tys, a czas pracy? koło 280 h będzie :) Nie polecam, wykorzystują ludzi.

Andzia XX
@szkoda strzepic....

Śmieszna jesteś. Jesteś merchem mobilnym, który jak się domyślam, wykłada jakiś towar na półki, a chcesz się BMW rozbijać po mieście. Poucz się trochę, zdobądź doświadczenie, a potem miej aspiracje na super auta i super fuchę. Rzeczywiście 3 tysiąki na rękę to wykorzystywanie ludzi. Skoro byłaś taka biedna i wykorzystywana to zgłoś to do odpowiednich instytucji, a nie młodzieńcze frustracje wylewasz w internecie. Bo jeśli pracowałaś 280 godzin to wychodzi 14 godzin na dobę. Zgłosiłaś to gdzieś? Pochwal się teraz gdzie pracujesz i jaką bryką jeździsz i ile masz na rękę. W ogóle jak czytam te opinie to się w głowie kręci od poziomu absurdu, jaki to niektórzy przedstawiają.

Pancio
@Andzia XX

Znalazla się znawczyni.pewnie siedzisz za biurkiem 8h i 4-ka z przodu jest.ale co tu ludzie piszą to prawda.ja pracowalem w niemczech i powiem krótko gorszego chlewu nie widzialem, sama praca to pòl biedy ze byle szpadel staruch rządzi irobi co chce a te blazny majstry latają jak pajace jak go zobaczą, jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe powiem tak że chlew ,po 3 ,4ludziach w pokoju.

Andzia XX
@Pancio

To się trzeba było uczyć to byś siedział za biurkiem tak jak ja. A i nie mam 4 tysi tylko ponad 6. Chciało mi się uczyć i mam trochę ambicji a nie jak Ty pretensje do całego świata, że do Niemiec musiałeś jechać za śmieszną kasę. Jeszcze nie jest za późno. Jest jeszcze dla Ciebie nadzieja.

Kapitan
@Andzia XX

Uczenie nic nie da ponieważ w Polsce liczą się znajomości . Ja się uczyłem mam studia magistra i dwie podyplomòwki na AGH i PK i nic z tego. Nic nauka nie da . Trzeba mieć plecy w Polsce bez tego nie ma nic .

Sławek

Co się stało z Panią Dagmara O?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy InterKadra Sp. z o. o?

Jenny

To zależy od stanowiska, którego rozmowa dotyczy i lokalizacji. Najlepiej skontaktuj się z rekruterem.

Vengeful

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie oferty pracy Pracownik kompletacji - T.H.G - Magnice koło Wrocławia, czy ktoś jest wstanie napisać coś na ten temat ?

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o