Opinie o LPP S.A. Reserved w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Reserved. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. Reserved o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Reserved w Piła

Malaga Nowy wpis

Czy w lpp jest możliwość dostania umowy na czas nieokreślony po roku pracy jak np w inditexie ?

Czy jest możliwość pracy w LPP S.A. Reserved na część etatu?

Leo Nowy wpis

Tak 1/2 lub 3/4, firma nie daje pełnego etatu na stanowisku sprzedawcy. Mo

Kamila

@paulina, rozumiem, że już nie pracujesz w LPP Reserved, tak? Długo byłaś związana z tym miejscem? Jaki rodzaj umowy oferuje LPP Reserved? @Konwalia, a czy Ty jesteś obecnym pracownikiem LPP Reserved? Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, na przykład jeszcze uczącym się?

karl
@Kamila

W Reserved są umowy zlecenie i umowy o pracę. Na stanowisku sprzedawcy zaczyna się od umowy zlecenie, ale nie jest problemem przejść na umowę o pracę po kilku miesiącach. Jako pierwsza praca polecam, czy też jako dorobek na studiach. Wiadomo, że jest to praca głównie dla osób uczących się, ale jak ktoś chce związać swoją karierę zawodową z Reserved to jest jasna ścieżka kariery. Ogólnie nie ma problemu, żeby połączyć naukę z pracą, grafik jest ustawiany pod plan zajęć.

@karl

@karl, dziękuję, że zechciałeś na forum podzielić się swoją opinią o pracy w tym miejscu! Piszesz o jasnej ścieżce kariery w LPP Reserved. Jak ona dokładnie wygląda? Czy każdy w firmie ma szansę awansować, jeśli tylko będzie chciał?

karl Nowy wpis
@Kamila

Oczywiście to zależy od wakatów, ale rekrutacje na wyższe stanowiska są wewnętrzne, przynajmniej ja się tylko z takimi spotykałem. Każdy kto ze mną pracował i miał wyższe stanowisko zaczynał od bycia sprzedawcą. Można też awansować na wyższe stanowisko w innym salonie. Najłatwiej o awanse w momencie otwarcia nowego salonu w mieście wtedy obecnym pracownikom są proponowane wyższe stanowiska. Jeśli chodzi o ścieżkę kariery jest kilka stanowiska do kierowniczego, później można być kierownikiem regionalnym i tak dalej, więc jak komuś zależy to ma szansę na dalszy rozwój niż tylko praca jako sprzedawca.

paulina

Dobrze wspominam pracę. Zawsze grafik dopasowany do zajęć na uczelni, jak coś wypadło to nie było problemu, żeby się z kimś zamienić. Wypłata zawsze na czas. Praca przy ubraniach dla mnie jest przyjemna. Atmosfera fajna bo sami młodzi ludzie na podobnym etapie, więc łatwo się dogadać i nawiązać znajomości.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie LPP S.A. Reserved? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Karina

Kolejny raz robiłam zakupy w Grudziądzu w Reserved dziewczyny pracujące tam są aroganckie opryskliwe zadając pytanie z laska odp na nie obsługa jest okropna. Jeśli ktoś nie ma ochoty niech nie pracuje tam proste nadete wypieknione i tyle żeby to było pierwszy raz ale kolejny robiłam tam zakupy i za każdym razem to samo wstyd i tyle zostawiam duże pieniądze w tym sklepie jeśli przyjdzie mi kolejny raz zrobić tam zakupy nie zostawię sprawy ot tak napisze skargę na osobę która mnie obsługuje przy okazji nagram. Zakupy tam to okropnosc.

@Karina

To nie jest forum dla niezadowolonych klientów, tylko dla ludzi szukających tam pracy. Proszę się zastanowić zanim zaczniesz obsmarowywać wszędzie w necie.

moli

Witam , chciałem złożyc skargę i zażalenie na sklep Reserved w łukowie , pani na dziale męskim jest ciągle nabormuszona i opryskliwa a co do zakupów na dziale dziecinnym to masakra na całym salonie działa klimatyzacja a tam nie . robicie promocje na tym dziale i co z tego jak tam się nie da robić zakupów ,nie do wytrzymania w tej saunie . Zrubcie coś z tym w takich salonach latem to powinno się robić zakupy z przyjemnością a nie w meczarni przy 40stopniach , przyznam że chociaż Panie na tym dziale sa bardzo miłe i pomocne choć nie mają odpowiednich warunków do pracy . KLIMATYZACJA!!!!!

@moli

Jestem niezadowolona z obsługi w sklepie Reserved w Łomży.Obsługa nieprofesjonalna, brak identyfikatorów. Pani kasjerka sugerowała, że oderwałam metkę od bluzki w przymierzalni którą chciałam kupić w dniu 24.02.18r. Chciałam zwrócić towar zakupiony 04.02.2018r. , miałam paragon i metkę która nie była oryginalnie przymocowana do bluzk - ostatecznie zwrotu nie dokonano. Można było zrobić adorację na paragonie, że nie ma oryginalnego mocowania.

@anonymous

Pani w dn. 24.02.2018r. w sklepie Reserved w ŁOMŻY naburmuszona, niemiła i opryskliwa. Dodam, że napisałam skargę w sklepie za nieprofeskonalną obsługę jednak nie mam pewności, że dotrze do dyrektora.

@anonymous

Dominika

Myślę, że bardzo dobrze się pracuje i nie ma chętnego żeby napisał kilka słów?

Nati
@Dominika

Bardzo dobrze się pracuje, pracowałam tam przez jakiś czas. Wiadomo wszystko zależy tak naprawdę od ludzi i kierownictwa, bo pod względem organizacyjnym marce nie ma co zarzucić. Ja miałam to szczęście, że kierowniczka była super, a dziewczyny sympatyczne, z wieloma dalej utrzymuję kontakt. Była taka atmosfera, że chętnie przychodziłam do pracy, a zmiany 10 godzinne nie były uciążliwe.

Kamila

@Kajma, a czy jest zapewniona umowa o pracę? W jakich godzinach są zmiany? czy są zniżki dla pracowników? Kto podzieli się opinią o LPP Reserved? Czekamy.

Asia
@Kamila

Z tymi godzinami to pewnie zależy od salonu. U mnie zmiany są 7-15, 14-22, 10-18, 12-20 i w weekendy 10-22. Na początku masz umowę zlecenie, ale da rade przejść na umowę o pracę. Mi akurat po 4 miesiącach zaproponowali. Są zniżki pracownicze w formie bonów. Nie jest to mega dużo, ale zawsze coś.

Kajma

Dobra opcja na początek i studia, jak jeszcze się nie wie co się chce konkretnego w życiu robić. Praca bez większego stresu, w fajnej atmosferze, można zarobić na swoje drobne potrzeby i wydatki. Jak ktoś chce zostać dłużej to jest opcja awansu. A dla reszty zawsze zostanie nabyte ważne doświadczenie w kontakcie z klientem, czy chociażby wyrobienie w sobie pracowitości, bo pracy mało nie jest, ale to tylko pomoże w przyszłości.

tytanowa nioska

no własnie, nawiązując do pytania które pojawiło się w jednym z komentarzy i pozostąło drastycznie bez odpowiedzi, czy pracując w Reserved da się pogodzić grafik ze studiami? niby tych zajęć nie mam aż tak dużo ale w kontekście tygodnia są dość mocno rozproszone. a czy są jakieś dodatki finansowe za bycie studentem?

kasia
@tytanowa nioska

Oczywiście, że da się pogodzić. To bardzo duża zaleta pracy w Reserved, ze grafik jest elastyczny i ułożony pod Twój plan zajęć na uczelni.

Pracowniczka

Osobiście pracowałam u nich i mam raczej dobre doświadczenie. Wynagrodzenie było dobre, a i czasem zdarzały się nadgodziny. Ja polecam

Janka

Reserved to jeden ze sklepów koncernu LPP - nie wiem jak określić dokłądnie styl któy reprezentują ale to jest taki styl casualowy. ale wracajac do tematu to jak dla mnie praca w reserved jest stworzona dla sutdentek, które chcą sobie dorobić. najwięcej też takie osoby się nauczą i nie trzeba będzie się starać o ich wyszkolenie

ghi

chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat tego miejsca

kasia

Łatwo jest kogoś obrzucić błotem na forum nie podając żadnych konkretnych argumentów. Co prawda jestem pracownikiem salonu Reserved w innym mieście i wiem, że niektórzy klienci myślą że są święte krowy i trzeba nad nimi skakać, a pracy jest nie tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć, a przyjdzie taki klient który nie ma pojęcia o ciężkiej pracy i marudzi A podawanie nazwiska na forum to ewidentne zamierzone działanie na szkodę pracownika ciekawe skąd takie dane

klientka

witam, jestem stałą klientką sklepu Reserved w Toruniu w Galerii Copernicus. Chciałabym zglosić zażenowanie oraz brak kompetencji jednej z tych pracownic, w tym sklepie pracujących. Jakiś czas temu robiłam znów zakupy w tym sklepie - a przynajmniej miałam taki zamiar.Jako wasza klientka naprawde nie wiem jak mozna taką osobę trzymać w sklepie. Zachowywała się wobec mnie wręcz skandalicznie. Apeluję o rozwagę do kierownictwa by naprawdę podejmowali przemyślane decyzje w stosunku do personelu. Ta "pani" nazywa się prawdopodobnie marta piotrowska i widywałam ją wczesniej w innym sklepie, w którym prawdopodobnie wyleciala za kradzieże wraz z całą ekipą. ja ostatecznie nie dokonałam zakupu. ta pani skutecznie mnie do tego zniechęciła więc wyszlam wraz z mężem. macie naprawde super załoge! tak trzymać.

Kasia24

Również pracowałam w tej firmie i ewidentnie zarobki nie są adekwatne do wykonywanych obowiązków. Dziwi mnie fakt, że firma której cena za jedną akcje na giełdzie wynosi aktualnie 3.900 pracownikom płaci najniższą krajową a wymagania ogromne. To tylko wstyd dla firmy LPP, że nie szanują kompletnie pracowników i rozwijają swoją firmę idąc po trupach.

kupiec

Promocje to ściema! Jak chodzi się tam często to się wie. Trzeba dobrze szukać czy coś na prawde jest przecenione. I te nie miłe ekspedientki... nawet na człowieka nie patrzą, jak roboty jakieś... zaprogramowane tylko do skanowania ceny... np taka z blond dredami, niemiła, arogancka, zapatrzona w siebie tak że na ludzi wchodzi, albo kiedyś taka z tatuażem, taki sam typ... jak mogą przyjmować takich ludzi do takiego sklepu?????

ja:)

ja myśle że jesteś kimś kto pracuje tam ichce podnieś opinie o tym sklepie traktują tam ludzi jak 0 jak roboli , pomiatają tobą jeśli nie masz stanowiska lepszego niż sprzedawca to kierownik nawet nie chce z toba rozmawiać nie interesują go twoje opinie i problemy a cala ta kadra zaczynając od dekoratorek kończąc na kierowniku dzialaja jak jakaś sekta jak nie lizesz ich po tylkach to cię wykończą pracowałam tam i jesli ktoś nie jest odporny na taka terapie szokową to radze nie skladac podania jedny zdaniem wyzysk, w bialy dzień i naprawde pracowałam w innych firmach jeszcze gorszych od tego sklepy i nie mówie tego dlatego ze wyleciałam znam duzo przypadkow potwierdzajacych moje slowa KATAKLIZM

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Reserved - Piła

• Jak się pracuje w LPP S.A. Reserved?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Reserved tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LPP S.A. Reserved