Opinie o Fonmix s.c. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fonmix s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fonmix s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fonmix s.c. w Bydgoszcz

Olc Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie minimalna stawka premia to jakiś żart gdy się źle poczujesz licz się z tym ze pracodawca wyjedzie do ciebie z tekstem czy może wczorajszy nie jesteś i czy czasem nie symulujesz

a co z pieniędzmi?

Jakie zarobki 2500zł na ręke spokojnie?

An

Chyba jak się zliczy 2 miesiące. Nie polecam

Małgorzata
@An

A na stanowisku doradcy klienta w Fonmix też jest słabo z wypłatami? Widziałam, że mają teraz na stronie aktualną ofertę pracy. W ogóle ona kiedykolwiek znika z ich strony, czy ciągle kogoś szukają?

szcz
@Małgorzata

ciągle kogoś szukają, rotacja niesamowita, na umowie najniższa krajowa i podobno istnieją premie rozliczane kwartalnie, ale jak trafisz na pkt, gdzie jest mały obrót i nie będziesz wyrabiać progu do premii to zwyczajnie jej nie dostajesz. po 2 miesiącach rezygnuje z pracy bo szkoda mojego czasu. co 3 godziny trzeba dzwonić do opiekuna z utargiem lecz dodzwonienie się do niego graniczy z cudem bo albo nie odbiera albo odrzuca i nie oddzwania. ponadto nie potrafią zrozumieć że jak nie ma ludzi to nie ma utargu zawsze uznają że brak utargu jest twoją winą. w sumie nie ma co polecać bo tylko marnujemy swój czas.

Szczcz

Nie ma szansy na taką kwotę max 2000zl na reke

Xx Nowy wpis
@a co z pieniędzmi?

Mówia że są premie, smiechu warte zarabisz najnizsza na rękę jakies 2400 kombinują jak sie da zeby zapłacić tobie najmniej, dostajesz opier**l za to ze nie ma klientow, A co do premi, premie na swieta az 50 pln

Honorata Nowy wpis
@Xx

Jasne dla mnie, tylko jedna rzecz: minimalna to 2100 na rękę, więc tu jest jednak więcej, przyznasz. A trzeba umieć już nalepiać folie ekranowe, czy ktoś nauczy?

Wanda Nowy wpis

Jak przeczytałam że nie ma szans na 2000 na rękę to wybuchłam śmiechem. W 2021 nadal tak ?

Kazik

@An Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Może trzeba przyłożyć się i będzie wszystko ok?

Doradca Klienta

Etap 1.Rozmowa kwalifikacyjna jak każda, nic specjalnego. Etap 2. Prezentacja produktów gumy/szkła/akcesoria do samochodów. Praca łatwa i przyjemna się wdaje. Tylko najgorsze dzieje się potem bo dowiadujesz się, że zostałeś oszukany i zamiast hotelu na czas szkolenia w Krakowie lądujesz w mieszkaniu w którym nie działa nawet pralka (szkolenie trwa 2tyg). Kolejne kłamstwo to, że dostaniesz jakieś posiłki... Musisz całkowicie sam o siebie zadbać i za wszystko płacić, tak samo za komunikację miejską. Zwrot dostajesz tylko za powrót i przyjazd. Za 2 tygodnie szkolenia czeka Cię 1110 brutto. Nie wiem po co tak oszukiwać... Za takie oszustwa nie polecam tej firmy.

Głownie do przeszłych zawodów z CV. Na etapie drugim robisz prezentację produktów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Grzegorz

A może warto zauważyć, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą ?

Agnieszka

Firma godna polecenia:) Miła obsługa i pełny profesjonalizm w podejściu do klienta.

Mimi
@Agnieszka

Obsługa sklepu może i miła ale pracodawca beznadziejny, nie szkoli na miejscu tylko każe jechać do Krakowa obiecując hotel, na miejscu okazuje się że to obskurne mieszkanie jednego z kierowników, gość tak bezczelny że paraduje w ręczniku bez bielizny przy obcych osobach nie zważywszy na płeć, pracujesz w Krakowie po 10-13 godzin na trzech punktach a dostajesz śmieszne pieniądze. Nie zwracają za bilety miejskie więc wszystko kupujesz sam, jedzenie i bilety, albo chodzisz na piechotę , luksusem jest papier toaletowy gdzie w normalnym hotelu to standard a kieras ci mówi że nie ma obowiązku zapewnić ci noclegu i robi ci tym łaskę żenada. Skoro chcą na dany punkt to tam się powinieneś uczyć a nie na trzech obcych punktach gdzie na końcu i tak okazuje się część tego co kładą ci do głowy było totalnie zbędne. Przez te 10-13 godzin musisz znosić co poniektórych szkolonych pracowników którzy uważają że jak ogarniają ten (usunięte przez administratora) w półkach który zrobili i znają ceny produktu to są alfą i omegą. Wykorzystują pracownika który ma rodzinę a skacze po punktach bo jak potrzebuje wolnego to nikogo nagle nie ma na zastępstwo . Oczekują że tego samego dnia po przyjeździe do Krakowa zmęczony podróżą jeszcze pójdziesz do pracy na co najmniej 4/5 godzin śmieszni są. Wpierają że ktoś ma lepsze wyniki ale u ciebie ten sam produkt co na innym punkcie kosztuje więcej a na drugim mniej , więc nabijają w butelkę klienta bo wystarczy że pojedzie do innej galeria w tym samym punkcie kupi to taniej ale to detal. Więc zastanówcie się dziesięć razy zanim dacie się tam zwabić skuszeni super pracą.

niezadowolona
@Mimi

strasznie się cieszę, że się nie zgodziłem na to śmieszne szkolenie w Krakowie... pracownicy mówili mi później czego oni tam doświadczali... to jest chore, żeby tak wyzyskiwać ludzi - zwłaszcza w stosunku do oczekiwań... gdyby to była mordownia pod miastem jeszcze wszystko byłoby w miarę zrozumiałe xD ale takie standardy, takie zachowania od ludzi, którym się wydaje, że są niewiadomo jakimi bossami, po czym, w co drugiej rozmowie rzucają słownictwem, które usłyszysz jedynie pod kioskiem z piwem - i to po godzinie 24... żałosne. najniższy poziom kultury, brak szacunku zarówno do pracownika jak i do klienta, nastawianie tylko na zysk zysk zysk każdym kosztem. obrzydliwe. dziwię się, że pracujące tam dziewczyny nie zgłosiły jeszcze żadnego postępowania o mobbing

Klient

Jesli chcesz (usunięte przez administratora)klientów, wciskać im kit i popsuty sprzęt za który ty jako pracownik bierzesz odpowiedzialnosc a pracodawca nawet nie stanie po twojej stronie to śmiało. Tu sie traktuje klienta jako skarbonke - wyciagnij z niego jak najwiecej i odpraw z kwitkiem. Nie ma szacunku liczy sie kasa. Jako pracownik jestes nic nie wart.

niezadowolona
@Klient

tak, dokładnie tak jest

Okropne miejsce do pracy. Klienci przyjaźni, sama praca przyjemna. Ale to 'szefostwo'... Wieczne pretensje, za to nigdy nie zostaniesz pochwalony (na przykład, kiedy robiłem wybitnie świetne utargi konkretnego dnia - nie usłyszałem słow, zaś że utargi są za małe słyszałem nie jeden raz). Tworzenie prywatnie nagle nowych zasad (których nie było w umowie, którą podpisywałeś przychodząc od pracy) z zaskoczenia po dwóch miesiącach zatrudnienia. Generalnie trudno się o cokolwiek dogadać. Jeśli potrzebujesz dnia wolnego to czy zgłaszasz wcześniej przy tworzeniu grafiku, co powinno być naturalne, czy też coś ci nagle wypadnie - małe szanse żeby to osiągnąć, zamiana zmiany praktycznie niemożliwa - sami w razie czego zobaczycie z czym to się wiąże (czego nikomu nie życzę). Koniecznie zadawajcie dokładne pytania o tego typu sprawy organizacyjne na rozmowie kwalifikacyjnej, bo mnie - mówiąc delikatnie - wprowadzono w błąd, twierdząc później, że nie pytałem... Generalnie jeśli szukacie czegoś na krótko to wytrzymacie, ale na dłużej nie polecam. Wieczne bezzasadne roszczenia i zero docenienia wkładu własnego. Bardzo nieprzyjazny zarząd.

Zostaw merytoryczną opinię o Fonmix s.c. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fonmix s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Fonmix s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fonmix s.c.?

Kandydaci do pracy w Fonmix s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fonmix s.c.