Kancelaria NEGOCJATOR R.Pytel

Kielce

Opinie o Kancelaria NEGOCJATOR R.Pytel

życzliwy 2011-03-14 23:25:38
Witam wszystkich. Jak chcecie być ( usunięte przez administratora )- prosta droga na ( usunięte przez administratora ) Jak chcecie być podkablowani do US - bardzo prosto - ( usunięte przez administratora ) tam Wam powiedzą jak to zrobić. A teraz Klienta nie ma to mają promocję......
Pascal 2011-03-24 13:34:59
Widze, że jakiś dłużnik musiał dostać za swoje, ze takie rzeczy wypisuje,
Klientka 2011-04-05 09:55:50
Witam serdecznie. Ja osobiście jestem zadowolona bardzo ze współpracy Kancelarii Pana Rafała. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Ceny za usługi również ma konkurencyjne, a przede wszystkim jest bardzo skuteczny. Jeśli ktoś chce by jego sprawa załatwiona była skutecznie, to najlepszym wyborem będzie Negocjator - inni pozostają zwyczajnie w tyle. Pozdrawiam
oooo 2012-04-11 21:29:16
ciekawe jaka to KLIENTKA....
Monika 2012-04-25 23:39:55
Oj ciekawe, ciekawe.
oszukany 2012-09-26 18:41:05
Gorszego( usunięte przez moderatora) nie znam. żeruje na biednych ludziach a sam zbiera kokosy.Jego metody to,, chwyty poniżej pasa,, Sporządza tak umowy z klientami że zarabia na dłużniku a jeszcze bardziej na poszkodowanym.
Klakier 2012-11-22 09:41:50
Nieźle NEGOCJATOREK dał się komuś we znaki. Nie lepiej pospłacać swoje długi i nie mieć z nim do czynienia? Fakt, że gość jest skuteczny i nie odpuści nawet najoporniejszemu dłużnikowi, ale żeby tak zajść komuś za skórę, ja osobiście bym się bał. NEGOCJATOREK, wracaj do pracy, czekamy na Ciebie. Nie ma komu zlecić spraw.
lech 2012-12-02 18:58:20
Naciągacz jakich mało, kombinuje aby zarobić parę groszy.
Viki 2012-12-11 20:48:55
LECH podaj do siebie kontakt
Negocjator 2013-07-21 21:16:44
Witam
Działalność zamknięta 15 08 2012 roku. Po tej dacie wpisów dokonał Janusz Trznadlewski ze Święcicy w ramach zemsty na włascicielu opisywanej tutaj działalności. proponuję poczytać o autorze tych wpisów a ich wiarygodność pozostawiam każdemu do swobodnej oceny. Dodam jeszcze, że w stosunku do Janusza Trznadlewskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą GROTT Komornik Sądowy w Sandomierzu Jacek Korman prowadził prawie 100 różnych postępowań egzekucyjnych.
Eusz 2015-02-03 02:36:11
Witam Szukałem, szukałem i znaleźć nic nie mogę. Cisza jak makiem zasiał.Wydaje mi się że Kancelaria NEGOCJATOR R.Pytel przepadła, ale nie mam potwierdzonych żadnych informacji. Wie ktoś może co się stało ? Jak zakończyła się ta sprawa ? Czy ta firma jeszcze istnieje ? Prosiłbym o rzetelną odpowiedź. Pozdro
lis 2016-05-11 10:20:33
Mówicie wszyscy ,że zakonczyli działanosc ale tak sprawdzałem to wszystko i nie widzę żadnych infrmacji które by potwierdzały wasze wersje. Nawet w internecie nie ma żadnych niuansów na ten temat, ktoś napisał ,że ponoć mają zamknąć ale nie znalazlem informacji ,że już zamkneli.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria NEGOCJATOR R.Pytel - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria NEGOCJATOR R.Pytel