''KONTRA" (Chata Polska)

Skórzewo

Opinie o ''KONTRA" (Chata Polska)

Klient 2011-03-14 23:10:43
Jestem byłym klientem tego sklepu. Moja noga już więcej tam nie stanie. Z tego co zauważyłem to te dziewczyny pracują jak roboty. Obserwowałem dwie DZIEWCZYNY przez dwa miesiące i obliczyłem ze pracują 26-29 dni w miesiącu. pracują w trybie od 7 do 14 i od 14 do 22 i maja 2 niedziele w miesiącu wolne. Już z moimi sąsiadami tam nie chodzę wole iść do BIEDRONKI i zachęcam wszystkich do korzystania z innych sieci handlowych i marketów a nie tam gdzie są wykorzystywani ludzie tym bardziej kobiety. Ta sprawa nadaje się do telewizji i do celownika. dziwie się ze urzędnicy są tak bezmyślni i ślepi ze nie widza jak kobiety są wykorzystywane.
była niewolnica 2016-06-21 20:53:13
Potwierdzam opinię dodaną niżej. Wiele lat temu podjęłam tam pracę. ...Wytrzymałam tylko okres próbny. To był horror , praca przez 13 dni non stop i minimum 8 h ! Schudłam 5 kilogramów, a przez ostatnie dwa tygodnie pracy nie miałam siły nawet na to, żeby się umyć. Bardzo mnie zdziwiło to, że kiedy zrezygnowałam z dalszej "współpracy " zdziwienie okazały pozostałe pracownice....Widocznie uważają, że ta praca jest świetna (?). Nie wspomnę o zarobkach - MINIMUM. Sądzę, że obecnie pracując ok. 220 h w miesiącu zarabiają zaledwie 1800-1900 zł . I chyba się nie mylę?

była niewolnica 2016-06-21 20:55:46

Zostaw swoją opinię o ''KONTRA" (Chata Polska) - Skórzewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ''KONTRA" (Chata Polska)