Opinie o FINE ALTECH SP. Z O.O. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FINE ALTECH SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FINE ALTECH SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FINE ALTECH SP. Z O.O. w Mława

Hej, są teraz prowadzone nabory dla asystenta ds. produkcji. zbyt świeżych komentarzy tu nie ma a zależy mi na bieżącej opinii, bo wstępnie mam zamiar aplikować. na ile warto? opiszecie ten dział?

Weronika

Czy ktoś wie może, czy będzie jakaś premia świąteczna? Czy dostaniemy tyle co na wczasy pod grusza, czyli nic.

Jack

Do wypłaty nic.

Justyna
@Weronika

patrzyłam na wpisy sprzed roku i nikt nic nie wspominał o dodatkowej premii na swieta, a w tym roku jest inaczej ? jakies plotki chodza po firmie ze cos jest planowane dodatkowo w formie kasy czy paczki ?

Ola
@Weronika

Nic nie było i nie będzie chociaż naiwni pracownicy jeszcze się łudzą... Nie warto się starać.

Julka
@Ola

A jakieś premie są? frekwencyjne, czy kwartalne? może chociaz to?

Joanna
@Ola

A jakaś podwyżka z racji inflacji? Święta świętami, ale sytuacja w kraju jest ciężka i niektórzy pracodawcy chociaż starają się trochę pomóc ludziom. A tutaj?

Ania Nowy wpis
@Joanna

Niektórzy? Z kim bym nie rozmawiała to dostał coś od pracodawcy na świeta. W osciennych koreanskich firmach to nawet sporo do wypłaty dostali.

Łucja Nowy wpis
@Ania

ale to w tamtym roku też nie było czy jak? bo zastanawiam się czemu mieliby się łudzić jakby niczego nie dostali kiedyś no chyba, że coś fajnego jednak wpadło?

aktualny Nowy wpis
@Łucja

w tamtym roku była premia i to nawet w porządku. w tym postawili tylko na impreze dla biur i liderów.

Była

W skrócie Fine Mobbing. Mnożyć można przyklady mobbingu, donosicielstwa, lizustwa. Kierowniczma działu to furiatka, zero szacunku do ludzi, plotkara i nie omieszkam dodać wręcz psychopatka. Zero szacunku do pracownika, zero honoru i godności. Najgrosze miejce w jakim pracowałam. Do dziś daje za przyklad "jakim nie być pracodawca" pensja głodowa najniższa jaką można dać. A mówiłam że średnio co kilka lat ktoś tam ginie w wypadku albo traci palce? Nie polecam i nie życzę najgorszemu wrogowi

@Była

mozna prace zmienc na platna ol gaz gdynia miesiecznie 25 tys do 35 tysiakow platformy wiertnicze na norwegi kontrakt to 6miesiecy i po co placzasz wsiadaj jedz amsz walute

Kolo

Zarobki 1800 brutto magazynier 1750 brutto produkcja

stefan
@Kolo

zawsze mozesz zmienic nikt cie nie trzyma twoj wybor kiecki zony chcesz sie trzymac to siedz nie płącz ja dalej bym ruszył warszawa gdansk gdynia szczecin do duzej aglomeracji wiecej firm albo torbe na plecy szwecja finladia litwa wolny kraj paszportow nie potrzeba dowod z soba torba i w swiat

@stefan

a Ty z którego stanowiska to piszesz takim razie skoro tak oceniasz a wciąż pracujesz? warunki lepsze niż na produkcji? jakie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy FINE ALTECH SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku LAKIERNIK. Jaki był jej rezultat?
Nowy pracownik

Beda jakies pieniadze na wczasy pod grusza w ramach zakladowego funduszu swiadczen socjalnych? Czy samemu trzeba zlozyc zaswiadczenie?

Tom
@Nowy pracownik

Niestety nic nie było.

@Tom

A wiadomo dlaczego nie?

Mariusz

Czy to prawda ze wprowadzono 7 miesieczny okres rozliczeniowy? Czyli obrobki zamiast setek?

Sławek
@Mariusz

Tak, jedynie pracownikom z UA będzie się opłacało bo mają normalnie rozliczane nadgodziny.

@Sławek

Z jakiego powodu jest to 7 miesięcy właśnie?

Byly pracownik

Zbytnio nie polecam pracy w tym miejscu. Placa najnizsza, praktycznie brak nadgodzin no chyba, ze ktos jest ze wschodu to wtedy 12-16h. Brak premii, czy podstawowych swiadczen socjalnych, ale co tu duzo mowic nawet dobrej stolowki dla ludzi nie ma tylko sie je w korytarzu na jakis laweczkach w zagrodzie i wszyscy sie patrza. Nawet brak tam stolu. Auta trzeba parkowac w krzakach bo nie ma oczywiscie parkingu i liczyc ze dzisiaj SM nie zajedzie i dniowka nie pojdzie na mandat.

...

Nie polecam pracy w tym zakładzie a w szczególności w kontroli jakości Zero szacunku do pracownika i (usunięte przez administratora)

Gabriela
@...

Może napiszesz jeszcze raz, tylko inaczej dobierając słowa? Bo teraz to widzę, że coś na kontroli jakości jest nie tak, a nie mam pojęcia, co :/

Aktualny pracownik

Praca super!! Miła atmosfera. Najważniejsze, że współpraca między działami jest tu priorytetem. Wszyscy szanują się wzajemnie i każdy każdemu pomaga. Zarobki na początek niskie ale po 3 miesiącach mocno rosną. Warto też powalczyć o premię uznaniową. Jak się komuś nie chce pracować to jej nie otrzyma. Ale chętnym do pracy zawsze słono płacą. Firma zapewnia transport oraz rozwój i szkolenia.

Magdalena
@Aktualny pracownik

Hej, cieszę się, że tak dobrze oceniasz pracę w FINE ALTECH. Wzajemny szacunek jest bardzo ważną i pożądaną kwestią w firmie więc za to wielki plus. Wspomniałeś, że zarobki na początek są niskie ale później mocno rosną. Czy mogłabym się dowiedzieć jaka stawka jest oferowana na start a jaka po tych 3 miesiącach?

bolo
@Aktualny pracownik

bylem na kastyngu odzwonia do dzis wsiadlem w pociag do ciechanowa tam od zaraz praca bez kastyngu obecnie brutto mam wyplate 3560zl po co do fine atech jedz dalej i masz konkretna kase a te katyngy nie se w 4 litery wsadza zamaist przyrzadu pali kota pozdrawiam

bolo
@bolo

2,5 roku pracuje mam obecnie 5tysiakow oplacilo si jechac dociechanowa polecam cedrob niezle placi metaltech tez

Skończyć z % w weekendy na bm

Witam pracowałem w firmie Fine altech mława rok czasu, na stanowisku operator pras jakiś czas temu. Zarobki najniższa krajowa, tempo pracy masakryczne, podnoszenie norm. Mechanicy naprawiają matryce przyklejając taśmę bezbarwna do matrycy. Pupile brygadzistów mają lepszą prace, sami brygadzisci chodzą i śmieją się z ludzi. Szatnie to małe szafeczki na hali gdzie przebierają się kobiety i mężczyzni. Pamiętam jak biuro roznosiło premie w kopertach za wyniki, którą dostali tylko wybrani premia wynosiła 20 zł. Umowe miałem od razu o pracę, ale tymczasową, która była przedłużana z miesiąca na miesiąc. Zdarzały się sytuacje, że osoba przychodziła do pracy pracowała cały dzień i dowiadywała się na miejscu, że nie ma przedłużonej umowy a pani z hr zapomniała zadzwonić, wtedy wypisywana była umowa na jeden dzień, pozdrawiam panią Justyne. Zakaz rozmów między pracownikami, ciagłe zastraszanie krzyki na porządku dziennym uskuteczniane przez panie liderki, które wzrostem siegają do pasa normalnej osobie 180 cm, bez kultury i wychowania. Nie polecam. Na plus natomiast wynagrodzenie zawsze było na czas, bhp było przestrzegane wzorowo, darmowy autobus. Generalnie praca nudna przez 8h robisz tą samą rzecz niczym robot byle szybko. Praca na liniach bardzo stresująca, szybkie tempo i ciągłe wrzaski, nawet wyzwiska.

Były

Tania siła robocza że wschodu najważniejsza. Polacy którzy stażową długo pracuje z nowych pracowników się podśmiewują.

Ola

a jak z praktykami? przyjmują?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie FINE ALTECH SP. Z O.O.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Joljol

Idź zapytaj do kierownika

Martyna

Ciężko się tam dostać na lidera ?

@Martyna

masz adres amer tauf kirchen vils taufkirchen na bawari wsiadaj w busa i jedz masz kase 1700euro praca od zaraz swietny hotel jezyka niemieckiego nie musisz znac sami polacy pracuja jest zaklad himola meble produkuja ba powiem ci jedno dzwiczki szafek na glos sie otwieraja ot taka technologia wspaniale nie obawiaj sie i noga za odre polecam wspanialy czysty hotel w domu niektorzy tak nie maja na wysokim poziomie i tych jak piszesz wrednych suk nie slyszysz

@PARTNERKA PRACUJĄCEGO W FIRMI

Mój facet nie narzeka na pracę w fine altech :) na umowie ma 2600 brutto + premie uznaniowe i nadgodziny płatne 100 procent. Dodatki nocne.. Jest stołówka można zjeść obiad jak człowiek.. Faktycznie atmosfera jest napięta ale to pomiędzy ukraińcami a kierownikiem gdyż najzwyczajniej w świecie na kamerach nic nie robią a finealtech dostaje za to po (usunięte przez administratora) Chyba logiczne że jeżeli dostajesz za kogoś po (usunięte przez administratora) to potem ktoś ma przesrane. Ogólnke fajna i lekka praca.

@@PARTNERKA PRACUJĄCEGO W FIRMI

ja pracuje w ciechanowie wprzemyslowej firmie mam brutto 4600zl ni enarzekam kiedys 2 wiosenki wstecz bylem we fine atech kastyng urzadzali wymogi och ach i konkretnie o kasie malo mowieono w 4 literach mam taka firme fine atech jak nie mozesz nie potrafis zdupy podniesc i ruszyc tu tam to sied zi narzekaj i biadol

wredna i chamska

Praca w tej firmie to porażka. Liderzy i kierownictwo chamskie,nie uczciwe.Atmosfera masakra. Zarobki tragedia. Ucieklam stamtąd po 9mcach trafilam na inna firmę w której moje zarobili to takie dwie wyplaty stad. Choć jeden plus tej firmy znalazlam super przyjaciółkę. Osobiście uważam że są lepsze firmy nawet dla początkujących. Stanowczo odradzam Fine Altech w Olawie!!!

miro
@wredna i chamska

ktos piszw o tym ze wsadaj w busa i za odre po co siedzisz i biadolisz tamsie wykazesz pracowtoecia i masz konkretna kase o lac zoltych polecam malawa to slawa

Beata

Czy firma może ma jakieś wolne wakaty? Gdzie można szukać więcej informacji ?

Abc

Ja pracuje i takich życzy nie ma co piszecie jest inaczej i nie narzekam

@Abc

Skoro uważasz, że jest inaczej, niż inni piszą w swoich opiniach dodaj jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia? Szczególnie interesuje mnie możliwość brania udziału w szkoleniach i pogłębiania swojej wiedzy.

Wojtek

Jak na dzis wyglada sytuacja w firmie? Warto starać się o posadę?

Abc
@Wojtek

Dobrze nie słuchaj ich

Zostaw merytoryczną opinię o FINE ALTECH SP. Z O.O. - Mława

• Jak się pracuje w FINE ALTECH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FINE ALTECH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FINE ALTECH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FINE ALTECH SP. Z O.O.