Opinie o Actus-Info Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Actus-Info Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Actus-Info Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actus-Info Sp. z o.o. w Wrocław

Daniel Tumanowicz Nowy wpis

Miałem możliwość uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym w firmie. Zadzwoniono do mnie w celu odbycia rozmowy on-line. Rozmowa odbyła się a podczas rozmowy zaproponowano mi dalszy udział po dokonaniu/przyjrzeniu się firmie poprzez dostępne metody tzn. internet. Po tygodniu pracy i dwóch tygodniach oczekiwania spotkaliśmy się ponownie. Mój audyt okazał się niezbyt trafiony gdyż obejmował ogląd firmy jak przeciętny użytkownik nie zaś menadżer wyższego rzędu czego oczekiwałaby firma. Niestety zwykły wygląd firmy poprzez internet jest zaskakująco zły. Firma prawdopodobnie radzi sobie lepiej lub gorzej poprzez kontakty bezpośrednie z szefami dużych korporacji i nie interesuje ją szeregowy klient którego ma w głębokim poważaniu. Dla Was to dobra i zła wiadomość bo jeśli chodzi o zlecenia dla gigantów - mamy do czynienia z dużymi pieniędzmi i prowizjami. Z drugiej strony "na dzień dobry" z arogancją i lekceważeniem innych. Więcej wniosków można wysunąć z pozostałych tutaj komentarzy. Ja skłaniałbym się osobiście za tym drugim. Po tygodniu pracy nie otrzymałem żadnej rekompensaty ani nawet propozycji takowej. Otrzymałem propozycję finansową dalszej pracy jednak pod warunkiem, że nad tą propozycją firma się "jeszcze zastanowi" a więc masło maślane. Na koniec już tylko telefon miłej sekretarki z odmową. Trzy tygodnie zmarnowane. Jedyna nauka: gdy coś zlecą - Bingo - ale za pieniądze. Nie róbcie nic za darmo. To zwykłe frajerstwo. Ew. uwagi tutaj lub na Linked In:

Danuta Nowy wpis
@Daniel Tumanowicz

Czekaj, nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Nie zapłacili ci nic? :/

Daniel Nowy wpis
@Danuta

Nie. Nagrodą miał być kontrakt na nieustalonych warunkach :(

Dariusz Nowy wpis

Widziałem wpis że pensja to najniższa krajowa a za nadgodziny nie płacą. To może chociaż można za to odebrać wolne? Bo tak zostawać po robocie i siedzieć za friko to mi nie pasuje. No chyba że coś się zmieniło na plus?

KProsz

Witam, jestem mieszkańcem Łodzi, który powiedzmy jest/był "klientem" firmy ACTUS. Osiedle, na którym mieszkam, było doposażane/dozbrajane przez firmę ACTUS w szerokopasmowy internet z ramienia "Prograrmu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013", współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Niestety mój pas zabudowy już nie został podłączony do tego internetu, więc nie jestem w stanie podpisać umowy z żadnym dostawcą z szybkim internetem. Obecnie mogę korzystać jedynie z internetu ADSL przez Netię i płacę znacznie wyższą kwotę w porównaniu z typowymi ofertami na rynku. Jedynym wyjściem jest chyba internet bezprzewodowy, którego oferty już zaczynają być całkiem sensowne. Mój sąsiad próbował ten problem rozwiązać i dzwonił do firmy ACTUS z pytaniem, czy można go podłączyć do sieci. Gdy podawał nazwę ulicy i miejscowość, połączenie się kończyło zdaniem "Zadzwonimy do pana jutro" lub coś podobnego. To samo dotyczy potencjalnych operatorów, którzy oferują szybki internet na naszym osiedlu - chyba jest to tylko firma MULTIMEDIA. Podsumowując, nie polecam NIKOMU korzystania z usług tej firmy. Potencjalnym pracownikom raczej też odradzam pracy w tak nieodpowiedzialnej firmie. Plus, nie życzę nikomu znalezienia się w podobnej do mnie sytuacji. ;)

Kevin

Na plus: -Miejsce, w którym zlokalizowana jest firma. -Godziny pracy. Na minus: -Brak poszanowania pracowników. -Brakuje podstawowych narzędzi do pracy. -Rodzaj umowy dla początkowych pracowników. -Atmosfera pracy. -Brak szkoleń.

Mika
@Kevin

Kevin mówisz o stanowisku konsultant klientów biznesowych ? Bo takie ogłoszenie widnieje na olx? I co masz na myśli odnośnie umowy dla początkujących pracowników ? Z góry dziękuje Ci za odp :)

@Kevin

Wśród minusów wymieniłeś rzekomy brak poszanowania pracowników oraz rodzaj umowy jako oferowany jest na początku zatrudnienia. Te dwie własnie kwestie zainteresowały mnie najbardziej i chcę ustalić, czy od czasów Twojego wpisu cokolwiek w tej materii uległo zmianie? Minęło już na tyle dużo czasu, że powinienem to właśnie ustalić.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Marlens

@Kevin a jakie są te godziny pracy?

Roberto

Wiecie może, czy potrzebują teraz pracowników?

@kevin a gdzie dokładnie znajduje się siedziba firmy ?

Kevin
@Marek

Datacenter przy Borowskiej, teren szpitala.

Osoba

Chyba najgorsze miejsce w jakim zdarzyło mi się pracować. Przychodzisz na 8 i jeśli chcesz wyjść o 16 to musisz najpierw zmagać się ze spojrzeniem prezesów(jest dwóch i każdy chce od Ciebie czegoś innego), a nawet jeśli zostaniesz dłużej to nikt Ci za to nie zapłaci. Ogólnie spoko ludzie są tam zatrudnieni, ale cały dzień siedzą z podkulonym ogonem i boją się podnieść wzrok powyżej blatu swojego biurka. No i ten caly SCRUM. Może ten system nie jest zły, ale nikt nie ma pojęcia na czym to polega i każdego dnia Twoje pierwsze zadanie to bycie odpytywanem przy tablicy. Dodam jeszcze, że prezes przez cały czas kontroluje pracowników poprzez monitoring(podgląd ma non stop na swoim telefonie), o którym większość nie wie.

Alicja

@Nie polecam czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że nie masz pozytywnej opinii na temat pracodawcy Actus-Info, ale Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Pamiętaj, aby wpisy zawierały wartość merytoryczną oraz były zgodne z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Janusz

Jeśli ktoś zaczyna pracę to może jest najniższa ale później jest więcej!!!

24/7
@Janusz

Na początku atmosfera też świetna, ale z większymi pieniędzmi jesteś ich własnością i najlepiej jak pracujesz 24/7

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Actus-Info Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Nie polecam

Atmosfera beznadziejna, jeżeli chcesz pracować za najniższą krajowa w (usunięte przez administratora) to polecam. W innym wypadku NIGDY!

Wesoła blondynka

Dawno nikt nie napisała opinii o firmie actus-info, można pomyśleć, że się zmienili. Owszem, lecz tylko z zewnątrz, w środku dalej są zepsutą organizacją, która nigdy nie szanowała pracownika i NIGDY nie będziecie go szanować. Firma wypłacalna, ale co z tego? Skoro jeżeli przepracujesz 8h i o 16.00 wychodzisz do domu to czujesz wzrok zarządu, że jak śmiesz kończyć pracę? Dla nich skoro płacą pracownikowi to jest na ich własność i powinien pracować 24/7. Zarzucają ludzi ogromną ilością zadań, do których nie mają kompetencji, bo przecież wszystko da się zrobić. Nie ma żadnego szkolenia wstępnego, nikt nie określa twoich obowiązków, każdy zajmuje się wszystkim, a jeżeli twierdzisz że czegoś nie da się zrobić to zostajesz zjechany z góry do dołu. Nie zapominając o mocnym gapieniu się w biust, nawet jeśli dużego dekoltu nie ma. Nieźle kombinują żeby nie płacić zbyt dużo składek. Jeżeli masz podwyżkę to nie do podstawy pensji ale otrzymujesz umowę o dzieło na zupełnie inną spółkę. Ogólnie bardzo nie polecam tej firmy, cieszę się że zakończyliśmy współpracę.

Alicja

@lok, a może nie znaleźli jeszcze idealnej osoby na dane stanowisko?

marta

nie polecam tej firmy, już na samym początku pokazują, że nie szanują przyszłych pracowników. Umawiają na rozmowę kwalifikacyjną po 8 osób na jedną godzinę!!! po czym wychodzi jakiś chłopak i prosi pierwszą chętną?! jak ktoś powiedział, że chyba ciężko, żeby osoby czekające na rozmowę zaczęły się między sobą licytować, kto ma wejść pierwszy, to powiedział żeby sobie zagrać w marynarzyka (?!) Połowa zrezygnowała, bo stwierdziła, że to brak szacunku. A jak doszło już do tej rozmowy to nic nie można było się dowiedzieć, ani jakie warunki, ani jakie pieniądze, co się będzie robiło nic wszystko owiane tajemnicą bo to 1 etap rozmowy. Jak każdy następny ma tak wyglądać, że zbierają grupę ludzi, każą czekać godzinę a potem dalej nic nie wiadomo to szczerze współczuje i nic dziwnego, że to ogłoszenie wisi i nie mogą nikogo znaleźć, bo ludzie samo rezygnują przez takie traktowanie.

@marta

A mozesz podac miejscowosc? Wiecie cos o Katach wroclawakich?

marta
@ja

Wrocław

wojtek

ogłoszenie na stanowisko: Specjalisty ds. Administracyjno-Biurowych we Wrocławiu ciągle się pojawia, ktoś wie o co chodzi? taka rotacja, że ludzie się zwalniają czy jaki jest powód?

lok
@wojtek

ogłoszenie ciągle widnieje ponieważ nikt tam nie może wytrzymać...

Jan

Jak atmosfera w firmie? Jak zarobki?

kasia

niech ktoś napisze coś o pracy w biurze we wrocławiu? dają umowe o prace?

kiko

przecież są oferty od nich, wystarczy wejść na olx.

jack

tak jest teraz. coś mniej więcej jest napisane odnośnie obowiązków, ale nie ma informacji o tym o co pytam, czyli wynagrodzenie i jaka forma umowy.

jack

jak wyglada praca na stanowisku: Specjalisty ds. Administracyjno-Biurowych we Wrocławiu? umowa o pracę jest możliwa? jak z zarobkami?

Zostaw merytoryczną opinię o Actus-Info Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Actus-Info Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Actus-Info Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actus-Info Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actus-Info Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actus-Info Sp. z o.o.