Actus-Info Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Actus-Info Sp. z o.o.

soleil 2014-06-02 19:28:47
Wlasnie ja tez jestem po drugiej stronie. Ide tam jutro na rozmowe na stanowisko pomocy biurowej i zastanawiam sie czy to nie jest jakis chwyt a dokladnie ze szukaja ludzi do sprzedazy pod przykrywka pracy biurowe.???
TPzwiastun 2014-09-24 07:57:27
Witam. Pracowałam w tej firmie. Krótko!
NA PLUS: firma wypłacalna, jasna umowa.
NA MINUS: tylko dużo obiecują, brak narzędzi pracy.
noname 2014-12-31 11:46:16
Na PLUS- firma wypłacalna
Na MINUS- brak narzędzi pracy. Rozpadający się telefon służbowy, auto prywatne do celów służbowych......to potrafią zaoferować.
Niespełnione obietnice....trochę smutno ale cóż.....życie!
Marko 2015-02-16 14:45:06
Na plus wypłacalność, przecież do pracy chodzi się zarabiać, w actusie pracowałem 8 miesiecy, a kasa zawsze była na czas. A co do auta to fakt, tez swoim jezdzilem słuzbowo, ale za to płacili kilometrowke, wiec nie ma co narzekać bo jeszcze mozna na tym pare groszy przyoszczedzić. Źle pracy tam nie wspominam.
Onna 2015-02-20 06:08:53
(usunięte przez administratora)... Tylko szkoda bo wszyscy powinni znać prawdę jacy naprawdę jesteście. Firma tragiczna, w żadnym wypadku nie polecam, nie poszłabym tam do pracy nawet jeśli miałabym umrzeć z głodu:) omijać to!!
ktoś 2015-03-19 14:12:14
Miałam do czynienia ostatnio z tą firmą, zamieścili ogłoszenie, że poszukują pracownika biurowego, poszłam na rozmowę (nikt na piwerwszym spotkaniu nie udziela informacji nt obowiązków w pracy), potem na drugie spotkanie, na którym to dowiedziałam się, że ten ich pracownik biurowy ma obdzwaniać firmy i podpisywać z nimi umowy, czyli ewidentnie praca w sprzedaż!! Zmarnowałam tylko czas! Nie polecam.
ziomek 2015-03-26 11:32:25
Ja polecam. Praca faktycznie jest biurowa. Część pracy polega na dzwonieniu do dużych przedsiębiorstw, ale nie jest to masówa jak w call center. Pieniądze są okej. Większość pracy to research w Internecie. Zarobki zależą od pracy, jednak jest stała podstawa. Jeśli ktoś potrzebuje pracy a nie ma doświadczenia, jak najbardziej dla niego. Plus ode mnie
NoNameNoBoJakInaczej 2015-04-07 00:23:30
Pracował(em/am)rok. Firma wypłacalna ale na minus to że brak narzędzi do wykonywania obowiązków służbowych typu laptop i samochód chociaż były obiecywane. Obowiązki też mocno się z upływem czasu rozrastają na zasadzie....Pan/Pani to załatwi, pogada z Prezesem itp. Płaca niestety minimalna. Właściciele konkretni, rzeczowi.....ale ogólnie wrażenie nie jest najlepsze. A szkoda........... Mam wrażenie że firma na terenie woj. łódzkiego tylko szuka Klientów w związku z tym że dostała dotacje z UE a później "opchnie" interes jakiejś Toya'i czy Dialogowi.
tgdhf 2015-04-07 12:12:27
Jeszcze jak ja tam pracowałam, brak biura, siedzisz w domu i dzwonisz. Zero szkoleń, telefon? Dali stacjonarny! O samochodzie można było zapomnieć, trzeba było jeździć własnym. Każą sprzedawać coś, o czym nie masz zielonego pojęcia, bo nie mają żadnego szkoleniowca. Po prostu idź i zarabiaj na nas. Kasa - minimalna krajowa. Zero jakichkolwiek informacji, ja musiałam szczegóły ustalać przez Skype..
słoneczko 2015-04-08 12:30:48
na spotkania trzeba jeździć swoim autem , ludzie pracujący tam wiecznie w humorkach i z ciągłymi pretensjami . Jesteś kontrolowany na każdym kroku .
Towarzystwo w pracy pyskate .
aa szkoda słów .
buziak 2015-04-11 14:07:28
Oczywiście jak zwykle usunięte zostały komentarze, które były prawdziwe. . Możecie pozbyć się tego ,który jest dodany jako pozytywny dla Was a tak naprawdę nie jest prawdziwy dla osób które miałyby tam pracować.. Praca nie jest biurowa bo trzeba dzwonić do ludzi i namawiać do podpisywania umów. Nie szanują swoich pracowników ,uważają ,że jak nie ten to następny. . W tej firmie trzeba być osobą o stalowych nerwach. .
krzywe nogii - blee 2015-04-11 18:29:10
ojojoj myślicie , że jak skasowaliście mój komentarz to nie wystawie wam kolejnej opinii ? to śmieszne :-) no cóż, najwyraźniej jest sama prawda w tym co napisałam , a co jednocześnie zabolało was tak bardzo , że postanowiliście usunąć kilka słów prawdy :-) pokazujecie w ten sposób że to "my" mamy racje , a wy jesteście na dnie .

Chcecie tylko, żeby dosłownie za wszelką cenę przynosić wam podpisane umowy , sugerujecie flirty przez telefon, żeby tylko umówić z klientem spotkanie , to żenujące .
Od wielu osób usłyszałam , że powinnam podać was do sądu , myślę, że doskonale wiecie w jakiej sprawie . Nie chce patrzeć na te fałszywe mordki , więc zostawiam temat daleko w moim pięknym tyle .

Jesteście nie fair wobec pracownika.
Przesyłam gorące pozdrowienia !

P.S - hej dziewczyny mam pytanie. Czy też uważacie , że do krzywych nóg nie powinno nosić się obcasów?? :-) hihi, (ccałuskii mała)
ręce cycki opadają 2015-05-11 15:16:51
nie bądź żałosny. taki komentarz to tylko DAWID syn jednego z szefów mógł wpisać :D żenada
totalne dno 2015-05-14 12:03:37
żenująca firma :-) niby pracuje się do 16:00 , a bywa i tak że musisz zostać po godzinach i nawet Ci za to nie zapłacą , ani dziękuję nie usłyszysz . Zero , nic . Żadnej wdzięczności. A jak wyjdziesz o 16 , to już krzywo na Ciebie patrzą, że za szybko się zwijasz . Każdy ma swoje życie . Robisz swoje i wychodzisz . Tam wiecznie chodzi tylko o kase , ciągle im mało .

SZEFOSTWO JEST TAKIE , ŻE POTRAFI CIE OBGADAĆ I OBCZAIC NA FAACEEBOK-U .
Mają takie humorki, że nawet trzy tygodnie z Tobą nie rozmawiają i nawet dzień dobry nie powie , ani dowidzenia . Dziecinne zachowanie .
Niby siedzą po "godzinach" niby wielce pracują , hehe , a oni siedzą na facebooku i przeglądają "świeżo zwolnionego " pracownika. Byłam/łem świadkiem kiedyś :-) ale wychodzą o 17, 18 i są dumni , że zostali po godzinach :-) nooo żenada . Dla mnie to przedszkole , nie firma , bo nawet nazwać tego tak nie można. Przedszkole- dziecinne zachownaia- humorki . Tylko wiek nie ten :-)
niemile zaskoczona 2015-06-16 10:56:11
Wysłałam cv na stanowisko "asystentki ds administracyjno-biznesowych". Na rozmowie kwalifikacyjnej było jak na przesłuchaniu, zero profesjonalizmu, nie dowiedziałam się nic o firmie ani obowiązkach na tym stanowisku. Spytano ile chcę zarabiać, odpowiedziałam, że 2tys netto. Zadzwonili po dwóch dniach żebym przyszła na 9. Myślałam, że to kolejna rozmowa a okazało się, że zapomnieli powiedzieć, że do pracy, że mnie biorą. Na szybko tylko powiedzieli, że mam kserować, skanować i wpisywać dane do zeszytu... Umowa zlecenie + najniższa krajowa ale mogę "awansować" na telefon... Firma okazała się zwykłym Call Center, zostałam ten jeden dzień ale poczułam się oszukana, zmarnowano mój czas bo szukałam poważnej pracy, poza tym nie spytano mnie o zdanie co do wynagrodzenia mimo, że wcześniej mówiłam o swoich oczekiwaniach, za 1200zł to mi się nie opłacało tam dojeżdżać, atmosfera też dziwna...
pola 2015-09-09 12:59:23
Dziękuję Ci za ten wpis. Miałam właśnie wysłać cv, ale szkoda czasu.
sylaba111 2015-12-04 11:44:46
Byłam na rozmowie ( stanowisko : pracownik biurowy) ,jeżeli to w ogóle można nazwać rozmową kwalifikacyjną ! Typowy wywiad , np. Czemu praca biurowa,jakie oczekiwania,czemu Pani nie pracuje,co Pani wie o naszej firmie... I tyle. Na koniec usłyszałam ,że praca od 8-16 i oddzwonią i wtedy będziemy rozmawiać o wynagrodzeniu,bo to jest kwestia indywidualna. Ach i zapomniałam dodać ,że Pan który mnie ,, rekrutował '' był w jeansach i luźnym swetrze i wydawał się mało kompetentny ! A moja ocena bierze się z tego,że sama byłam kierownikiem w firmie i przeszłam wiele szkoleń odnośnie rekrutacji,a to spotkanie było na poziomie gimnazjalnym! Zero profesjonalizmu ,chociażby trochę prowizorki .Tyle! Pozdrawiam :)
Basia 2016-01-04 15:40:14
Hmm.. skoro ciągle jest w tej firmie rekrutacja, to chyba o czymś świadczy... Wieczne migracje ludzi. Ciekawa jestem, czy pracuje tam ktokolwiek z dłuższym stażem niż rok. Szczerze w to wątpię.
Kasia 2016-01-08 22:29:58
pracownicy, którzy pracowali tam od początku istnienia firmy się już zwolnilii to chyba świadczy doskonale o atmosferze tam panującej :-) Nie ma już tam osoby pracującej dłużej niż 3 lata. Oczywiście nie licząc niby szefa J pewnie Pana w luznym sweterku z rozmowy kwalifikacyjnej. hmm.. jednak nie wszystkich ludzi da się zastąpić. Firma bez ludzi pewnie za długo nie pożyje, a szkoda bo gdyby nie podejscie szefostwa mogłaby być potęgą.
Pwnsjs 2016-01-13 09:07:08
Oczywiście. Wszędzie można jakoś pracować :-) jeżeli ktoś ma nerwy że stali to zarobi tam kasę. Ale codziennie trzeba być wystawionym na humory szefostwa. A praca gdzie pracodawca nie szanuje pracownika i nie szanuje jego czasu prywatnego to tylko zarobek i prędzej czy później każdy się zwolni. Bo mając doświadczenie stwierdzi tak jak ja.. zarobienia 1000 zł mniej ale zyskamy czas i przede wszystkim szacunek u nowego pracodawcy. I w końcu życie prywatne :-). A atmosfera jest bardzo ważna a tam jest okropna. Każda z opinii tutaj dodanycha coś w sobie. I nie jest przesadzona. Ale fakt pracownicy wystawili ja w większości którzy długo tam się nie nabyli. Ale ja to mogę potwierdzić mając większy staż pracy. Mam nadzieję że wezmą sobie to do serca. I zacznie tam dziac się lepiej.
On..a 2016-05-13 05:33:35
A jak w lodzi jest
safad 2016-05-30 14:47:51
Jeżeli chodzi o wynagrodzenie nie dadzą wam 2500 zł. Jak pracujesz z klientem indywidualnym czy biznesowym masz najniższa krajową. Za podpisaną umowę masz prowizję. Za 10 podpisanych umów w indywidualnych może zarobisz dodatkowo 100 zł a w biznesie dobrze musisz się pomęczyć żeby dobrze zarobić bo to nie takie łatwe jak się wydaje...
karo91 2016-06-09 16:11:15
tak z indywidualka slabo naprawde bylo ale handlowcy bardzo zadko sie tym zajmuja jest podstawa i umowa o prace wiem bo bylam na tescie w lodzi i pytalam inne dziewczyny
turbonela 2016-06-18 21:10:51
@karo91 - prawdopodobnie usłyszałaś wprowadzające w błąd odpowiedzi. Za moich czasów była zleceniówka, najniższa krajowa + premia za podpisane umowy. Indywidualką niestety ktoś musi się zajmować bo takowe oferty są w rękawie firmy. Brak narzędzi pracy, np. tel komórkowego ;/
Samsobie 2016-08-10 00:35:51
Potwierdzam dają umowę o pracę bez problemu
Daga 2016-08-10 20:36:02
A wiecie może jak jest w biurze we Wrocławiu bo byłam na rozmowie i zapowiadało się ciekawie
jack 2016-10-10 17:25:44
jak wyglada praca na stanowisku: Specjalisty ds. Administracyjno-Biurowych we Wrocławiu? umowa o pracę jest możliwa? jak z zarobkami?
jack 2016-10-12 11:20:20
tak jest teraz. coś mniej więcej jest napisane odnośnie obowiązków, ale nie ma informacji o tym o co pytam, czyli wynagrodzenie i jaka forma umowy.
kiko 2016-10-12 11:38:51
przecież są oferty od nich, wystarczy wejść na olx.
kasia 2016-10-12 11:48:17
niech ktoś napisze coś o pracy w biurze we wrocławiu? dają umowe o prace?
Jan 2016-10-16 12:06:27
Jak atmosfera w firmie? Jak zarobki?
wojtek 2016-10-18 11:14:27
ogłoszenie na stanowisko: Specjalisty ds. Administracyjno-Biurowych we Wrocławiu ciągle się pojawia, ktoś wie o co chodzi? taka rotacja, że ludzie się zwalniają czy jaki jest powód?
alpejska 2016-10-19 21:38:50
Wojtek - ogłoszenie sie pojawia bo wciaz nie znależliśmy odpowiednich kandydatów
marta 2016-10-24 12:39:02
nie polecam tej firmy, już na samym początku pokazują, że nie szanują przyszłych pracowników. Umawiają na rozmowę kwalifikacyjną po 8 osób na jedną godzinę!!! po czym wychodzi jakiś chłopak i prosi pierwszą chętną?! jak ktoś powiedział, że chyba ciężko, żeby osoby czekające na rozmowę zaczęły się między sobą licytować, kto ma wejść pierwszy, to powiedział żeby sobie zagrać w marynarzyka (?!) Połowa zrezygnowała, bo stwierdziła, że to brak szacunku. A jak doszło już do tej rozmowy to nic nie można było się dowiedzieć, ani jakie warunki, ani jakie pieniądze, co się będzie robiło nic wszystko owiane tajemnicą bo to 1 etap rozmowy. Jak każdy następny ma tak wyglądać, że zbierają grupę ludzi, każą czekać godzinę a potem dalej nic nie wiadomo to szczerze współczuje i nic dziwnego, że to ogłoszenie wisi i nie mogą nikogo znaleźć, bo ludzie samo rezygnują przez takie traktowanie.
ja 2016-10-25 15:58:16
A mozesz podac miejscowosc? Wiecie cos o Katach wroclawakich?
marta 2016-10-25 23:12:43
Wrocław
She 2016-11-16 11:17:17
Tragedia to mało powiedziane. Nie szanują pracowników (traktują jak psa), jak i również swoich klientów. Dokładają masę pracy, gdzie człowiek nie może się wyrobić. A nowych pracowników nie chcą zatrudnić bo wiecznie coś im w nich nie pasuje. Najlepiej żeby 1. osoba wszystko robiła i nie marudziła. Jak ten cały zarząd przyjedzie to musisz po nich codziennie sprzątać, bo nawet kubek ciężko odstawić, do kuchni iść zjeść nie możesz, bo musisz odbierać telefony.
Po pracy musisz chodzić na pocztę, zakładasz ze swoich na koperty, później musisz prosić się o swoje pieniądze. Nie otrzymujesz wynagrodzenia za nadgodziny, a w pracy musisz dłużej siedzieć bo tyle pracy narzucają. Premie od pozyskanych klientów tak, ale później giną im dokumenty i kasy nie masz.
Podczas rozmowy o pracę nie ma pytania o prawo jazdy, czy będzie trzeba gdzieś jeździć czy nie. A pod koniec twojej umowy, ni z gruchy, ni z pietruchy, musisz powiedzieć (jeżeli nie masz prawka) kiedy rozpoczniesz i kiedy zakończysz naukę jazdy (ponieważ handlowiec to musi jeździć a nie przez komputerem siedzieć) Jak się nie zgodzisz, to wiadomo umowy przedłużonej nie ma.

Zostaw swoją opinię o Actus-Info Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Actus-Info Sp. z o.o.