Florensis

Opinie o Florensis

fhn 2012-02-23 07:08:43
porazka praca na max 7 miesiecy w roku w tym miesiac dobry czyli max maxow 900 euro a nastepny 500 na reke jestem tam wlasnie i uciekam jak tylko dostane wyplate a mieszkanie to w oswiecimiu mieli lepsze
pacan 2013-05-02 12:01:30
firma florensis jest ok dobrze sie pracuje ale sprawe rypie jak zwykle posrednik czyli covebo,400 e za chate warunki ok ale drogo,dojazd do pracy wlasnym autem amortyzacja powinna byc ale do kieszeni ładuje[usunięte przez administratora]T powiedza ci ze jak nie wozisz nikogo w swoim aucie do pracy to amortyzacja sie nie nalezy bzdura,godzin zawsze brakuje i trzeba sie kłucic bo o swoja kaske,najgorzej jest z koordynatorem [usunięte przez administratora] sie nazywa [usunięte przez administratora]nic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niepotrafi załatwic wiec modlic sie by z nim nie miec żadnych spraw do załatwienia a wrazie czego to lepiej z supervizorem tez [usunięte przez administratora] nazwisko [usunięte przez administratora] on sie stara by pomudz tobie i załatwic co trzeba,
A pan [usunięte przez administratora] to sie nadaje do wywalania gnoju a nie do takiej odpowiedzialnej pracy,mam nadzieje ze niebawem go z tad wypieprza bo tylko utrudnia nam prace i wspólprace,to tyle z mojej strony ,posrednik zawsze wali ludzi na kase i nic z tym sie narazie nie da zrobic niestety ,albo pracujesz i sie dajesz oszukiwac ,albo robisz hałas i nie masz pracy bo takich szybko sie pozbywaja,[usunięte przez administratora] ogarnij się bo cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez mydła cwelu,,,,,,
emilka 2016-04-27 18:51:50
widzę, że nie zaglądał nikt od dawna na tę stronę a ja potrzebuję informacji czy jest to wiarygodne biuro??
Zostaw swoją opinię o Florensis - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Florensis