nevadent

bm - 2010-11-11 16:52:42

Do bani nie polecam nikomu tam pracy

dlaczego?
anonim 2011-01-04 07:59:20
Bardzo miła atmosfera w pracy. Fakt, nie ma czasu na GG itp.
anonim 2011-07-12 22:26:11
zarobki marne
anonim 2011-07-13 08:52:10
anonim - 2011-07-12 22:26:11

zarobki marne

tzn. jakie?
pracownik 2013-08-19 15:58:34
Ciągłe poszukiwanie pracowników wynika z faktu, że atmosfery w firmie i żenująco niskich zarobków, nawet przy tak dużym bezrobociu, nie sposób wytrzymać na dłuższą metę i stąd ucieczka pracowników, a swoją drogą gdzie podziały się negatywy
rekrutowany 2013-08-19 21:26:48
witam... niskie zarobki tzn jakie? Jestem zaproszony na rozmowę i chciałbym się dowiedzieć o jakich kwotach rozmawiamy, autach itd
2013-08-21 14:36:35
Juz wiem. Pierwsze 3 miesiace sama prowizja potem imowa i prowizja... Problem w tym ze dalej nie wiem jakie auto:-(
dejan 2014-11-14 17:56:35
tak widziałem to ogłoszenie. Oferują: -ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku -narzędzia pracy do realizowania wyznaczonych celów -samodzielne zarządzanie własnym czasem pracy -atrakcyjny system wynagrodzeń -atrakcyjny pakiet szkoleń Tylko co kryje się pod pojęciem atrakcyjne to wiedzą tylko chyba oni...
Romek 2014-11-29 15:01:44
W ogóle ile jest prawdy w tej ofercie? Czy szkolenia rzeczywiście występują w pakiecie i czesto sie odbywają, czy to raczej rzadkość, jesli chodzi o fajne szkolenie i nie pamiętacie, kiedy było ostatnio jakieś? Jak tez bardzo grafik jest elastyczny, skoro oferują samodzielne zarządzanie własnym czasem pracy?
kamil oburzony 2015-01-29 20:43:01
widziałem tez to co niby oferują ale to jednak jest wciąż wiele ogólników, np. co to precyzyjnie znaczy "atrakcyjny system wynagrodzeń"? Szczegoły please. co to znaczy praca na samodzielnym stanowisku, że niby posadzą mnie leśniczówce w środku puszczy? jeśli uzyska satysfakcjonującą odpowiedź na te pytania to wyślę tam cv
tomeko 2015-02-13 17:04:29
z tym atrakcyjnym systemem wynagrodzeń to chyba uważałbym na te słowa bo wlasnie sam nie wiem co oznacza ale domyslam się że ta stawka bedzie odpowiednia dla obu stron ..pewnie ogłaszają się pod słowem atrakcyjne zeby jak najwiecej ludzi wysłalo Cv sam nie wiem czy warto tam wysyłać czy może spróbować...
gregor 2015-02-17 10:18:21
Widze ze znowu Nevadent szuka jeleni.Miałem nieprzyjemność pracować tam 2 tyg bo zrozumiałem że to strata czasu.Konkrety-zatrudnienie na umowę zlecenie.Kwota-500zł netto!System premiowy-żenada.Musisz sprzedać towaru na 60 tys żeby dostać jakąś śmieszną premię.aHA,TA ŚMIESZNA FIREMKA NIE MA NAWET AUT SŁUŻBOWYCH-JEZDZISZ SWOIM AUTKIEM ,DOSTAJESZ 500ZŁ NA PALIWO MIESIECZNIE-WIEC ZBYT DUŻO NIE POJEZDZISZ-CHYBA ZE SAM ZA SWOJE ZALEJESZ!!NIKOMU NIE POLECAM,STRATA CZASU.TAKIE FIREMKI POWINNI ZAMYKAĆ ZA WYKORZYSTYWANIE I OSZUKIWANIE LUDZI!!
Benia 2015-02-17 12:47:03
Witam wszystkich,
Pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią Gregora.
Pracuję w tej firmie już prawie 4 lata. I po pierwsze - nie dostajemy nic na paliwo, bo mamy karty flotowe na które tankujemy. Drugie - na dzień dzisiajszy wszyscy jeździmy samochodami firmowymi ( najczęściej Renault Clio - ja mam taki) . Po trzecie przy obrocie 60000zł miałabym prowizji około 10 000zł a nie 500zł. Taki obrót jest zresztą mało realny. Ja nie narzekam, mam elastyczny czas pracy , ale zapitalać trzeba.
gregor 2015-02-20 11:02:43
widze ze chyba Robert sam pisze takie bzdety nt swojej pseudo firemki bo coraz trudniej znaleźć jelenia.Renaul Clio to w tej firmie były może 2 i to wiekowe,więc może ktoś je dostał.Karta paliwowa?Ciekawe od kiedy ją masz bo na pewno nie od 4 lat??A tak apropos,jaki masz limit na tej karcie-200,300,400zł???A później pewnie musisz prosić "pana" R o pieniążki na paliwo,oczywiście musisz uzasadniajc dlaczego chcesz więcej kasy na paliwo. Pisząc o kwocie 500zł miałem na myśli kwotę wynagrodzenia za umowę zlecenie,a nie prowizji co sugerujesz,więc czytaj ze zrozumieniem.Przestan pisać bzdury wychwalając tą beznadziejna firme.
mila 2015-03-03 22:26:29
w tej pseudo firemce nie ma szans na nic...Szuka naiwnych którzy dadzą się nabrać na fantazje przygłupawego właściciela na zarobienie pieniędzy.Potwierdzam,umowa zlecenie-500zł,nie masz auta-jeździsz swoim,oczywiscie opowieści w stylu jak się wykażesz i będziesz miał super zamówienia to załatwimy auto,są na porządku dziennym.Na paliwo dostajesz 300-500zł,w zależności jak ci się uda wyprosić.Ogólnie oradzam wszystkim,omijac szerokim łukiem bo to strata czasu!A najlepsze jest pseudo szkolenie merytoryczne i słuchanie bredni grubasa,o tym ile można zarobić,itd.Tylko że wszystko się zmienia jak dostajesz do podpisania umowę zlecenie,oczywiście dostajesz ją na końcu i przeczytasz na jaką kwotę musisz sprzedać towaru żeby dostać jakąkolwiek prowizję ....Widać rotacja jest ciągła bo nikt normalny tam nie chce pracować za darmo..Naiwniakom życzę powodzenia.-))
hallo 2015-03-30 10:34:29
Umowa zlecenie polega na tym: mowa jest o prowizji 16% od obrotu, czyli na rękę dostajesz 11%. Samochody są bo jest brak handlowców. Słabe szkolenia. Jak nie zrobisz 30000 obrotu netto to zarobisz niewiele. Właściciel mało elastyczny i strasznie dużo obiecuje . Na umowę zlecenie nie polecam tylko umowa o pracę .
3erf 2016-05-16 21:13:53
no wiesz teraz to niestety skonczyly sie te oferty dla przedstawiciela handlowego..a szkoda o zarobki dobre sa
Zostaw swoją opinię o nevadent - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nevadent