Yumasoft Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Yumasoft Sp. z o.o.

anonim 2010-03-17 09:21:16
Bardzo kompetentne kierownictwo. Niestety jak w kazdej firmie swiadczacej outsourcing zleceniodawcy bywaja rozni. Czasami niestety mozna spotkac zwyklych oszustow. Odradzam osobiscie jakakolwiek wspolprace z Niemcami. Nacialem sie juz 2 razy i 3 raz nie bede probowac. Zarobki w miare przyzwoite jak na Polske i czas kryzysu.
Z drugiej strony nalezy sie zastanowic czy nie lepiej wyjechac z \\\"drugiej Irlandii\\\" i pracowac za pensje 2 razy wyzsza czyli okolo 3 tys euro. Koszty utrzymania w zasadzie zrownaly sie i mamy dylemat. Aktualnie pracuje w firmie swiadczacej uslugi dla 2 wiodacych bankow i zarabiam znacznie wiecej niz w YUMASOFT. Nie jest to oczywiscie wina szefow firmy z Walbrzyskiej. Mozecie mi jednak wierzyc, ze zarobki okolo 9-10 tys miesiecznie sa osiagalne bez wiekszego problemu. Oczywiscie sa i takie firmy jak RUDY CONSULTING na Paprotnej ktore placa programistom 6 zl/godz!!! I znajduja chetnych!
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Yumasoft Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yumasoft Sp. z o.o.