STYL AUTO PHU ŻYDOWSKA IZABELA

Wrocław

Opinie o STYL AUTO PHU ŻYDOWSKA IZABELA

paweł 2012-11-17 11:40:04
firma rodzinna, umowy śmieciowe, [usunięte przez moderatora]
anonim 2015-03-16 22:57:12
Możecie napisać coś wiecej o tej firmie jakie zarobki jaka atmosfera pracy i jaki czas pracy.
Cinek wro 2016-03-07 22:40:47
W firmie panuje dość słaba atmosfera ... nowemu mechanikowi młodemu proponują 1200 zł ( kilka lat wstecz) jeśli będziesz chciał więcej to odpowiedzą że "nie stać nas na Pana" i proponują właśnie tą sumę. Warsztat nafaszerowany kamerami tak jak w więzieniu ... 5 min nie można postać bezczynnie bo szef przyjdzie i będzie kazał maszyny myć itp. Pracowniczy wszyscy w stresie chodzą po sali i pilnują się żeby wszystko było ok bo nie daj boże coś będzie nie tak to "Wielki brat patrzy" i zostanie to zaraz szybko wychwycone. 2 min się spóźnisz z różnych przyczyn to będzie afera. Jak dla mnie za duży rygor w stosunku do pensji a jak pewne powiedzenie mówi "jaka płaca taka praca". Jeśli chodzi o sprzęt którym dysponują to nie ma zastrzeżeń.
Cinek wro 2016-03-07 22:43:59
Czas pracy od 8 albo 9 do 18-tej, przynajmniej tak było jak ja pracowałem.
Zostaw swoją opinię o STYL AUTO PHU ŻYDOWSKA IZABELA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STYL AUTO PHU ŻYDOWSKA IZABELA