Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

dddffhghg

SORKI Z 200szt. 50 to odrazu na odrzut.

dddffhghg

a co jak masz na rejonie takie osoby ktore nigdy listow nie odbieraja? bo nie mieszkaja , siedza w wiezieniu. z automatu doreczalnosc spada. wczoraj dostalam takie listy ze ze 2000szt. lekko 50 poszlo na odrzut- pewne ze nikt nie odbierze.

andrzej

o areczek jestes wrescie.tym razem jestes specialista od sadowych listow?jakos nie widze odp na post do ciebie idealku.braklo faktow cos bijesz piane areczku osmieszasz sie.

Magik

Tak sie sklada ze mamy placone za kazdy DORECZONY list a nie za wypisanie awiza wiec dostarczanie bardzo nas obchodzi.I lepiej nie wypowiadaj sie wiecej bo nie masz pojecia o tej pracy ty lemingu z miasteczka.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Dobry inpost Dobra poczta Polska

Ja tam niewiem co wam nie pasuje?zawsze dostaje wszystko na czas czy to pisma z sadu czy rachunki,a listonosz inpostu bardzo mily.wiecej problemow mialem z pp.ale tez jest ok tylko listonosz moglby sie czasem umyc bo niefajnie pachnie;-)

Magik

Co ty za bzdury piszesz?!zawsze bylo tak ze sad przesylke nieodebrana w ciagu 14dni uwazal za doreczona!!!

krysia
@Magik

ten inpost to syf niemozebny dzisiaj juz po raz3 mialam awizo w skrzynce-bylam w domu,moje drzwi sa 2 metry od skrzynki na listy,teraz musze isc ok.2 km.aby go odebrac,pisalam do nich wiele razy reklamacje,nawet nie raczyli odpowiedziec,co za chamstwo mam swoje lata i jestem osoba niepelnosprawna,jestem wk....... na ta firme,chamy

SAMA PRAWDA

TEN CALY INPOST TO JEST JAKAS MASAKRA POWINNI ODRAZU IM TO ODWOLAC CO TO MA WOGOLE BYC????? A SĄDY KTÓRE NA TO POSZŁY CZYLI WSZYSTKIE TO WOGÓLE JEST MASAKRA NIE ODBIEŻESZ LISTU TO TAK JAK BYS ODEBRAL I WSZYSTKO SIE ODBYWA BEZ CIEBIE A TY NAWET O TYM NIE WIESZ MYSLE ZE JAK BY ZEBRAC DUZA ILOSC LUDZI I ISC Z TYM DO SADU TO BYSMY Z TYMI OSZUSTAMI WYGRALI BEZ PROBLEMU I W KONCU BYLOBY JAK DAWNIEJ CZYLI NORMALNIE!!!!

@SAMA PRAWDA

Zanim zaczniesz kogoś obrażać to poczytaj prawo i wtedy będziesz wiedział kto wymyślił ze przesyłkę nieodebraną w terminie uważa się za doręczoną. Jak przeczytasz to przeproś tych którzy wykonują czarna robotę i roznoszą te przesyłki a po drugie trzeba nie kombinować to cie sady nie będą ścigać

Arek
@pracownik

Prawo zostało wymyślone właśnie pod InPost bo z góry było wiadomo że nie jest w stanie przy pomocy takiej a nie innej kadry doręczyć tych listów co tutaj dużo gdybać. A co do sądów są one dla ludzi, jedni dostają lisy jako pozwani a drudzy jako strona poszkodowana pozywający i tobie g do tego kto jaką sprawę ma ty i ta twoja firemka macie płacone za dostarczenie tego, ale takich wiejskich gumofilców niestety dostarczanie niezbyt obchodzi za to strasznie interesuje to jak np znajoma pierdzielewska czy pierdzielewski ma dostać list z sądu to zaraz wszyscy na wsi wiedzą prócz strony której to naprawdę dotyczy bo oczywiście wypisuje się z góry podwójne awizowanie, bo InPost to zajęcie między żniwami a że na Krusie się siedzi to za każde pieniądze będzie taki robił

Zalezy jakie stawki. Ja mam 3 rejony na miescie i wychodze ok.3tys.zl

Zastanawia mnie to czy bardziej oplaca sie stala pensja majacvdwa rejony w miescie czy placone od listu.. maja wprowadzic od listu i jestem ciekaw czy zarobie czy tez strace...

Magik

my awizujemy 2razy,a lesery od prezesa PP wogole nie pisza tylko powtorne awiza dostarczaja.ZAL!

Magik

U mnie teraz kzda nowa osoba dostaje umowe o prace,stala pensja plus premia za ilosci.

inpo
@Magik

Magik przeczytaj uważnie to nie jest umowa o pracę a jedynie umowa zlecenie z minimalną pensją

Pytanie do ludzi pracujacych w inposcie.. macie placone stala ppensje czy od listu? Jak od listu to ile za kazdy?

4 tysie leżą

A znasz rozporządzenie? W przypadku pism sądowych należy dostarczyć 2 awizo. Lesery i jelenie pana B. niestety tego nie robią. Stąd taniość i zarobki po 4 tysie kolegów Magik i podobnych ;)

inpost

W większości oddziałów przesyłki awizuje się 2 razy,a jeżeli raz to odrazu na dwa tygodnie wiec termin 1+7+1+7+1 jest zachowany

Elżunia

Mam pytanie - czy nikt nie uważa za podstawowy problem poświadczania nieprawdy przez pracowników pracujących dla PGP o dwukrotnym awizowaniu przesyłek sądowych, gdy dochodzi zwykle tylko do jednokrotnego awizowania (ze złamaniem ustawy kpc!), a nierzadko nie ma żadnego awiza, z pokrzywdzeniem adresatów, pozbawianych tym przestępczym procederem (art.271kk) rzeczywistego prawa dostępu do sądu. Sędziostwo to wyraźnie akceptuje, bo poprawiają się tym osobnikom statystyki rozpoznanych i nie zaskarżonych spraw. Czy proceder poświadczania nieprawdy jest inicjatywą doręczycieli, czy kogoś wyżej?

andrzej

aha poczytaj wyzej taki dlugi wpis tam jest duzo liczb i % mam nadzieje ze taki geniusz poimie wszystko w mig.

Poczta Polska is ded

Wkoncu dzusiaj dostalem rachunek za energie wyslany przrz poczte polska 14 kwietnia!!!dwa tygodnie!skandal!malo tego dostalem powtorne awizo,nic w tym dziwnego ale gzie jest pierwsze awizo sie pytam?!!!listonoszowi nawet pisac sie nie chce a co dopiero wejsc na 2pietro.i to ma byc pozadna firma.nic dziwnego ze traca klijetow.

kocham leserów

Aż 5 tysięcy nowych skrzynek oddawczych dla mieszkańców terenów wiejskich InPost – największy prywatny operator pocztowy w Polsce – rozdaje 5.000 darmowych skrzynek oddawczych odbiorcom indywidualnym na terenach wiejskich w ramach akcji „Skrzynka na listy”. Inicjatywa wynika z wciąż niewystarczająco rozwiniętej infrastruktury pocztowej w Polsce i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców indywidualnych, którzy według ustawy Prawo pocztowe mają obowiązek zainstalowania prywatnych skrzynek pocztowych na swoich posesjach. Dzięki temu InPost zwiększy bezpieczeństwo korespondencji i ułatwi Polakom wypełnienie regulacji prawnych. Akcja potrwa do 31 maja lub do wyczerpania zapasów. Bezpłatną skrzynkę może otrzymać osoba mieszkająca na terenie wiejskim, która poświadczy brak prywatnej skrzynki oddawczej oraz wypełni wniosek i złoży go w Punkcie Obsługi Klienta lub u doręczyciela InPost. Skrzynki na listy przyznane w ramach Akcji dostarczane będą na koszt InPost w ciągu 30 dni od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia (więcej informacji można znaleźć na stronach www https://www.inpost.pl/fileadmin/pdf/akcja-skrzynki-na-listy-regulamin.pdf). „Priorytetem InPost jest skuteczność, jednakże brak skrzynki na listy często bardzo utrudnia to zadanie. Zamiast kierować sprawę do organów egzekwujących przestrzeganie prawa, a tym samym narażać klientów na kary pieniężne – InPost rozda bezpłatnie skrzynki na listy. Dzięki temu pomożemy Polakom wypełnić obowiązujące ich regulacje, zwiększając bezpieczeństwo korespondencji” – mówi Sebastian Anioł, prezes InPost. Ponadto w kwietniu 2015 roku InPost podpisał z Pocztą Polską umowę na płatny dostęp do infrastruktury pocztowej. Jej kluczowym elementem jest udostępnienie InPost ponad 115 tysięcy zestawów skrytkowych, z których do tej pory mogli korzystać jedynie listonosze Poczty Polskiej. Umowa obowiązywać będzie na terenie całego kraju i stanowi milowy krok we współpracy operatorów z branży pocztowo-kurierskiej w Polsce. Dzięki zawartemu porozumieniu InPost dostarczy korespondencję do ponad 500 000 odbiorców, nieposiadających prywatnej skrzynki odbiorczej. Największe korzyści ze współpracy odniosą przede wszystkim mieszkańcy mniejszych miejscowości i wsi. Podpisana pomiędzy operatorami umowa pozwoli im odbierać korespondencję InPost w ramach publicznej infrastruktury pocztowej, z której dotychczas korzystali. InPost dysponuje siecią ponad 8.300 punktów obsługi klienta w całej Polsce, z których 76% czynna jest także w soboty, a 8% w niedziele. Codziennie ponad 10.000 doręczycieli dostarcza pocztę do drzwi mieszkańców w całej Polsce. Adresaci i nadawcy mogą śledzić drogę listów na stronach inpost.pl. Aż 96% klientów twierdzi, że obsługa w placówkach InPost jest "dobra" i "bardzo dobra" – tak wynika z badań konsumenckich przeprowadzonych w punktach największego prywatnego operatora pocztowego w Polsce1. Sondaż potwierdza także zadowolenie Klientów z funkcjonowania całej sieci POK InPost w Polsce. Aż 76% ankietowanych uważa, że znajdują się one „blisko” lub „bardzo blisko” ich miejsca zamieszkania. Ponadto z badań MillwardBrown wynika, że aż 61% Polaków zna firmę InPost2 . W 2014 roku liczba przesyłek obsłużonych przez InPost wyniosła około 280 mln sztuk. Listy i paczki dostarczane przez InPost są sekwencjonowane w nowoczesnej sortowni, która obsługuje nawet 1,2 mln przesyłek dziennie dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom sortującym. W grudniu 2014 InPost sfinalizował przejęcie 100% akcji Polskiej Grupy Pocztowej SA. Spółki zintegrowały swoje struktury operacyjne, a formalne przejęcie akcji stanowiło ostatni etap w procesie akwizycji PGP. Tym samym zwiększy się potencjał obsługi korespondencji przez InPost, w tym także w zakresie kontraktów publicznych. PGP pozostanie jednak oddzielną spółką i marką dedykowaną dla klienta biznesowego wymagającego zaawansowanych usług pocztowych. W ostatnim czasie InPost wygrał przetargi na obsługę korespondencji rządowego Centrum usług Wspólnych o wartości 33 mln zł oraz KRUS – wycenionego na niemal 23 mln zł. Ponadto InPost wraz z PGP od roku realizuje obsługę korespondencji sądów powszechnych i prokuratur – dwuletni kontrakt ma wartość niemal 500 mln zł i obejmuje 100 mln przesyłek. InPost i PGP dzięki efektywności operacyjnej oferują klientom najwyższą na rynku skuteczność doręczeń – aż 75% przesyłek poleconych doręczonych jest bezpośrednio do adresata (bez awiza). Spółki notują także wyższą niż operator wyznaczony terminowość doręczeń przesyłek poleconych – 92% dla listów D+3 oraz 97,5% dla listów D+5.

Opinie o inpost z dzisiaj:

Opinie o inpost z dzisiaj: Wielki Inpoście Pochwal się jak.wygląda twoja struktura zatrudnienia! Jesteś kolosem na glinianych nogach, a raczej na gów...nich umowach -------- Ten cały inPost to najlepsze odzwierciedlenie polskiej "wolnej amerykanki" która sprawia że ludzie pracują na śmieciowych umowach a niejednokrotnie ważne listy znajdują się w rowie ! W normalnym kraju inPost nie miał prawa bytu... ale w Bolandii wszystko jest możliwe, nawet to że serwis publiczny jakim jest Poczta Polska nie dostarcza urzędowych pism z administracji lub sądów ! to tylko w Bolandii możliwe ! --------- Z moich obserwacji wynika, że to InPost nie radzi sobie z rzetelnym dostarczaniem przesyłek. Przykładem mogą być listowne zwykłe przesyłki banku PKO BP zawierające np. karty debetowe. W moim przypadku przesyłka listowna ,zawierająca wspomnianą kartę debetową wysłana przez In Post nigdy do mnie nie dotarła. Po reklamacji bank PKO wysłał mi nową kartę listem poleconym przez Pocztę Polską, którą otrzymałem w ciągu dwóch dni.Kilkakrotnie w mojej skrzynce znalazłem listy z owego banku dostarczonych przez InPost, które adresowane były do całkiem innych odbiorców z innych ulic miasta. Biorąc pod uwagę fakt, że InPost nie posiada praktycznie etatowych pracowników a usługi pocztowe wykonuje za pomocą pracowników na tzw umowach śmieciowych ponadto nie posiada stacjonarnej infrastruktury jakość ich usług pozostawia bardzo wiele do życzenia. Chociaż powszechnie jest wiadomo, że usługi Poczty Polskiej tez powszechnie krytykowane ( chociażby za nieterminowość, długie kolejki w UP itp) to jednak jakość usług InPost-u do pięt Poczty Polskiej nie sięga. Wysłanie zwykłej korespondencji przez tego operatora to tak jak gra w rosyjską ruletkę, nie ma żadnej pewności ,że zostanie ona w ogóle doręczona adresatowi. ---------- Dziś ze skrzynki na listy wyciągnąłem list. Dostarczony przez InPost. Polecony. Nie podpisywałem dowodu doręczenia. Kto zrobił to za mnie? --------- IN POST to największy bubel jaki widziałem. Pilne zaproszenie dostałem po 2 tygodniach od daty spotkania ( ta sama miejscowość) a życzenia wielkanocne po 3 tygodniach. Ostrzegam wszystkich przed tą instytucją. W razie czego chętnie udostępnię dokumentację z tej sprawy. Tak przy okazji -spróbujcie sie dodzwonić i powiedzieć coś złego na temat ich działania. --------- List polecony z sądu nadany 21.02 w Gdańsku doszedł do Gdyni Orłowa 13.03 czyli inaczej szedł z prędkością niecałego kilometra dziennie. Oczywiście InPOST był operatorem. ---------- InPost powinien zając się tym co robi dobrze, czyli paczkomatami, a resztę zostawić innym. Kiedyś śledzenie przesyłek na stronie InPostu pokazywało wszystkie statusy danej przesyłki oraz czas wystąpienia. Później wraz z "poprawieniem" jakości usług pokazywali tylko ostatni status, wcześniejsze nie były już wyświetlane. Póżniej nadeszła kolejna zmiana, z tego jednego statusu usunęli datę jego wystąpienia. Obecnie ich system śledzenia przesyłek to parodia - pokazuje tylko ostatni status bez żadnej dany, czyli wiemy, że np. przesyłka została wysłana z oddziału ale nie wiemy czy stało się to np. dopiero dzisiaj czy tydzień temu. Tak naprawdę to nadawców indywidualnych mają oni głęboko w d... liczą się tylko wielcy nadawcy, a dal tych nie jest istotne jak przesyłki są doręczana, byle jakoś dotarły. To czy na stronie jest działający tranking też nie ma znaczenia. Z drugiej strony bez InPostu na Poczcie nie byłoby żadnych zmian na lepsze. ---------- Posłuchaj gnoju z In post!!! Już nigdy więcej nie zapłacę odsetek za niedostarczone rachunki.Jak się bezczelne gnoje nie wstydzicie oskarżać Pocztę Polską która dostarcza wszystko na czas.Gdzie są rachunki za energię z kwietnia ubiegłego roku z Tauronu!!!!!! Jak się bydlaki nie wstydzicie ludzi którym przysłano nowe rachunki z odsetkami.!!!!W tym roku dostarczyła nam rachunki Poczta Polska.Wszystko na czas i do rąk własnych a nie gdzieś na wysypisko śmieci.Jak wy się bydlaki nie wstydzicie porównywać się z Pocztą Polską???? Wy reprezentujecie rynsztok.Poczta Polska reprezentuje uczciwą i solidną firmę.Jak w ogóle można porównywać z Pocztą Polską gnoja który idzie chodnikiem i rzuca przesyłki za ogrodzenie.Teraz już wiem po co wam były te blaszki przy kopertach!!!!

@Opinie o inpost z dzisiaj:

a czy ty przez przypadek nie pracujesz na PP z twoich wypowiedzi tak wynika

jestes gut, adrezi

Andrezi, jesteś pasożytem. Teraz to wiemy. Może zabierasz innym w oddziale prace, kradnąc listy do kancelarii a kasa dzielisz się z jakimś oddziałowym? Bo teraz to widać już jak na dłoni. Nie kompromituj się koleżko i do roboty! Naprawdę w czepku urodzony, nie wie nawet ile koledzy zarabiają ;)

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.