Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

morlin

dostalem telefon, ide na rozmowe. czego moge sie spodziewac?

krzychu

rozmowa kwalifikacyjna to nie jest jakas misja nie do przejscia, z tego co wiem to u nich jest jeden etap.

Mateusz

Ciężko powiedzieć, zależy od oddziału i agenta, dodatkowo inaczej to może wyglądać w oddziałach własnych

Bart

A może nie byli bo to ich pierwsze poszukiwania :D swoją drogą u nich jest tylko jeden etap na rozmowie czy kilka?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
cebo

wydaje mi się, że kilka dni temu, więc co się dziwić, że jeszcze nikt do ciebie nie zadzwonił hehehe, szczerze nigdy na rozmowie nie byliście czy jak?

Wojtas

To sie lepiej uzbroj w cierpliwosc. Tak na logike jesli ta oferta jest nowa to najpierw musza im splynac cv, potem kogos musza wybrac, a potem zaczyna sie dzwonienie i rozmowy kwalifikacyjne. To przeciez wymaga czasu. A kiedy sie pojawila ta oferta?

tytus

fakt jest takie ogloszenie bo sam na nie wysylalem i teraz czekam na jakis odzew. tydzien mija, ale jeszcze nikt nie zadzwonil.

arek89

cały czas rekrutują na operacyjnego w zabrzu, bo to ogłoszenie się przewija, ale potwierdz to sobie bo to jest mimo wszystko bardzo rotacyjne stanowisko.

super bubel

Wszędzie szukają łosi, wiec na 100% wezmą od Ciebie CV, także jedziesz. Pamiętaj tylko, iż po styczniu, jak przewala przetarg na sądówki, pracy będzie o 40% mniej, bo na tyle kwotowo wyceniają obsługę sadów i prokuratur. Ale nie jest tak źle, przecież to super nowoczesna firma, jak piszą niektórzy;) dojdzie pewnie do obniżenia stawek za list, w moim mieście z 20 groszy na 15 - haha, wszyscy i tak zostaną.

Mateusz

Raczej tak, tam prawie bez przerwy szukają ludzi, głównie listonoszy

Ramdler

Wiesz na dobra sprawe od czego jest wujek guugle ktory prawde ci zawsze powie hehe, a w sumie jak masz czas i checi to zawsze mozesz przeciez przejechac sie do tamtejszego oddzialu i spytac sie czy teraz prowadza jakis nabor.

seba

czy ktos z was wie moze czy obecnie sa prowadzone jakies przyjecia do inpostu w zabrzu?

hahaha

ja pierd**** skad te wymuszone niby pozytywne komentarze dajcie sobie spokoj;)) lipton!!!!

jest gut!

Masz Tadek rację, to odważny i moralny biznesmen. Jak pracowałem 3 lata w inpost i rypnął mnie pies, to zero pomocy i do lekarza musiałem iść za swoja prywatną kasę.... Twoja żona jest normalna? Facet i zarabia na rodzinę bez ubezpieczenia. I żeby nie było, z pp nie mam nic wspólnego, poza wysyłaniem tam drogich listów. Inpost jest firmą, która liczy na dochód zarabiając na smieciowkach i robiąc w ten sposób krzywdę ludziom. I tak jest. Radzę też panom z Krakowa zatrudnić droższą firmę do wychwalania inpostu w necie, bo każdy komentarz, jak Twój, jest na jedno kopyto ;)

Tadeusz Hrypko

Nie wiem kto, ale wydaje mi sie, ze Poczta Polska stoi za tym całym chaosem medialnym zwiazanym z Inpostem. Interesuje się trochę giełda itp. i widzę, że Inpost bierze dosyć odważnie rynek i że, firmie się powodzi. Z tego co wiem, to prezes Rafal Brzoska to bardzo poważny i wykształcony przedsiębiorca. Znając go z wypowiedzi i wywiadów, jakoś nie chce mi się wierzyć, że większość negatywnych opinii nie pochodzi od Poczty Polskiej. Jestem niemal pewny, że tak jets. Mam przekonanie, że Brzoska zna się na zarządzaniu. Prowadzi swoje biznesy w oparciu o nowe techniki zarządzania. To nie jest firma, która może pozwolić sobie na nierentowność, tak jak przykładowo kiedyś Poczta Polska. Inpost jest prywatna firmą, której domeną jest dochód. Dlatego w Inpoście ten dochód jest wykazywany. Według mnie z każdym miesiącem będzie tam lepiej. Pozdrawiam

Banku

Witam, ja także jestem pracownikiem Inpostu i nie wyobrażam sobie, o czym wy tu wszyscy piszecie (z całym szacunkiem dla was). Ja mam takie podejście, że jak się dobrze, solidnie pracuje to nie ma problemów. Nie są to kokosy, ale nikt wam tu nie każe pracować. Ja tu pracuję i jestem zadowolony, bo z jednej strony wiem, że lepszej pracy nie znajdę, ale równocześnie bardzo lubię tu pracować. Mam fajną ekipę, jest bardzo fajna atmosfera i wszyscy pracują na zespół. Klienci nas chwalą, a jak popełnimy błąd to się do niego przyznajemy i przepraszamy. Przecież rzeczy ludzka popełniać błędy. Inpost oceniam jak najbardziej na plus.

Pracowni Inpostu

Masz racje też pracuje w tej firmie i tak samo jak ty pracuje na terenach wiejskich nie jest lekko ale jak się ma zgrany zespół począwszy od doręczycieli a skończywszy na operacyjnych i poważnie podchodzącym do sprawy agentem to mimo ze nie jest lekko chce się pracować mimo że zarobki do zadowalających nie należą

klijent klient

Bardzo nowoczesna firma w czym? Porównaj dla klienta te swoje zalety i wady. Czekamy.

Roman

Dziwia mnie negatywne komentarze w strone Inpostu, przeciez to bardzo nowoczesna firma! Czego nie można powiedziec o poczcie polskiej, która polska to jest chyba tylko z nazwy. Stary system w starej, komunistycznej firmie w której nic się nie zmienia. Ja jestem jak najbardziej za inpostem w tym konflikcie. Bardzo cenię tą firmę za bezproblemową obsługę dla klientów i zarządzanie personelem, czego nigdy nie doświadczyłem w PP. Poza tym to Poczta Polska rzuca kłody pod nogi Inpostowi cały czas. Wiekszosc informacji medialnych jest zabarwiona na niekorzysc Inpostu przez Poczte Polska. I nie jest tak, że mówie sobie to ot tak. Kiedyś pracowałem dla Poczty, teraz mam umowę z Inpostem. Jest to niebo a ziemia na korzysc Inpostu.

Ja to ja

Jestem "wiejskim" listonoszem i nikt Ci nie zabrania jeździć po wioskach, spróbujesz tego miodu . Nawet nie rozwożąc listów zrób 150km po polach i nielekkim terenie dziennie , zobaczysz co to znaczy. Na pewno fizycznie nie jest aż tak ciężko jak w mieście , w sensie skupisk bloków i czwartych pięter. Uwierz mi , że lekko też nie jest ( o ile jest się sumiennemu) . Przejedź te 150km dziennie w błocie , kurzu, drogach leśnych , polnych , zimą przejdź kilka razy dziennie do zabudowań po kilkaset metrów brodząc w śniegu (bo brak dojazdu) i porozmawiamy o pracy w terenie . Pracuję ponad rok w tej firmie , wypłaty wpływają na konto rzędu 2500 - 4000 tyś ale uwierz , że na czysto nie wyszło mi nigdy więcej niż 2tyś miesięcznie a z reguły jest to na poziomie najniższej krajowej . Myślę , że gdybym podliczył wszystko rzetelnie to średnia z tego czasu pracy nie wyniosłaby więcej niż 1100-1200 zł . Przez ten czas zmieniłem samochód (pierwszego nie było już sensu naprawiać) . W drugim był już robiony kompletnie silnik , generelany remont silnika, przeguby,rozrusznik, wymiana oleju i filtrów to też raz na dwa - trzy miesiące, opony, chyba łatwiej by było wymienić co nie było robione ( a samochód był taki - że przysłowiowy niemiec płakał jak sprzedawał). Także nie wypowiadaj się jak nie znasz pracy i nie oceniaj ludzi . U nas jest zespół tak zgrany , że na obszarze kilku powiatów nie ma obsuw z terminami , wszystko na czas , ludzie są zadowoleni z naszej pracy. Dlaczego ? Bo są ludzie którzy mają już staż i rzetelnie podchodzą do pracy . Jest nam tak tu dobrze dlatego tak długo robimy? Nie , raczej mieszkamy w takim miejscu , że nie mamy specjalnie dużego wyboru . Oczywiście każdy z nas szuka czegoś lepszego . Szkoda , że firma nie dostrzega pewnej zależności , że podstawą dobrze działającej (zarabiającej firmy ) są ludzie (kapitał ludzki - góra lubi takie nazwy wprost z książek dla Personalnych) i nie będzie za kilka lat tej firmy , jak góra nie zorientuje się , że inwestować to trzeba nie w reklamy a w ludzi , bo nikt firmie nie zrobi lepszej reklamy w terenie niż i nikt nie zrobi lepszych pieniędzy niż godnie zarabiający , na ludzkich warunkach człowiek(prosty listonosz) . Jednak zapewne w Polsce na ten pomysł wpadną za 20lat gdy większość nowocześnie zarządzanych firm będzie już tylko historią .

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.